Місячний календар фарбування волосся на квітень 2022 року

Ясне нічне світило має сильний вплив на багато аспектів нашого життя. Доведено, що за допомогою певних фаз місяця можна досягти досконалості краси і привабливості. Але місяць може надавати і негативний вплив на зовнішність. Місячний календар стрижки волосся на квітень 2022 року точно підкаже, які дні оптимально підходять для зміни іміджу, а в які числа найкраще утриматися від візиту в модний салон краси.

Календар Місяця для стрижки волосся на квітень

Відкриває місяць стадія убування Місяця. Багато астрологи вважають зазначену фазу нейтральною, вона в однаковій мірі містить в собі і сприятливі моменти, і негативні періоди. Перед тим, як відвідувати перукаря, необхідно звернути увагу на точний місячний календар стрижки волосся на квітень. Тільки в сприятливі періоди можна вдосконалювати власну зовнішність.

1-чудова дата для кардинальної зміни іміджу. Нова зачіска подарує нові можливості в майбутньому житті.

2-Якщо в цей день зважитися на стрижку, то це може негативним чином позначитися на зорі, зокрема, ймовірність хвороб очей збільшується.

Місячний календар фарбування волосся на квітень 2020

3-якщо людина хоче відчути радість в насущному житті, то необхідно підстригти локони в цей день.

4-ідеальний період для кардинальних змін у зовнішності.

5-зміна зовнішності за допомогою нової зачіски приверне загальну увагу, особливо, осіб протилежної статі.

6-негативний момент, який не допускає ніяких змін у власній зовнішності.

З 7-ого квітня на небосхилі з’являється молодик. Зазначена стадія несе в собі заряд енергетики, яку людина може витратити на непотрібні дії. У такі періоди краще не прагнути до будь-яких надзвичайних змін, в першу чергу, застереження стосується зовнішності.7-негативний момент, він не несе в собі позитивних якостей, тому новий образ може принести людині горе.

З 8-ого числа на небосхилі починає світити зростаюча Місяць. Точний місячний календар стрижки волосся в квітні 2022 вказує на сприятливі моменти для всіляких змін. Стадія чудово підходить для побудови планів на майбутнє. Що стосується нового образу, то слід уважно вивчити розклад нічного світила, а потім вже приступати до найрішучіших дій.

8-коротка зачіска може стати провокатором сварок з найближчим оточенням. У цей день небажано відвідувати салони краси.

9-новий образ і оновлена зачіска можуть негативним чином відбитися на загальному самопочутті. Фарбування локонів здатне викликати загострення хронічних недуг.

10-якщо в цей період обстригти локони, то ця дія може викликати появу безпричинних страхів і побоювань.

фарбування волосся

11-новий образ принесе багатство, причому отримання матеріальних благ стане несподіваним моментом в житті людини.

12-не потрібно прагнути до змін, вони можуть спровокувати хвороби на активність.

13-різка зміна іміджу закінчиться благополуччям в особистісному житті.

14 – в цей день краще не здійснювати ніяких маніпуляцій з локонами, так як все це може привести до появи сварок з близькими, а також знайомими.

15-новий образ приверне нові хвороби. Візит до перукаря протипоказаний.

16-коротка зачіска зможе залучити за собою нещастя.

17-хороший момент для зміни іміджу, всі маніпуляції з пасмами принесуть веселощі і радість в найближчій долі.18-краще не відвідувати перукаря в цю дату, інакше негативу в житті не уникнути.

19 – за календарем стрижки волосся на квітень зазначено, що момент ідеальний для маніпуляцій з локонами. Всі дії закінчаться успіхом і багатством.

фарбування волосся 2020

20-сприятливий час триває, можна сміливо відвідувати салон краси.

21 – від оновлення зовнішнього образу найкраще відмовитися, інакше всі маніпуляції з пасмами принесуть болю в голові.

22 числа на яскравому небосхилі починає проявлятися повний місяць. Страшна і негативна стадія нічного світила. У давнину люди намагалися не з’являтися на вулиці в цей небезпечний момент і не прагнули до будь-яких різких змін. У справжній сучасності також рекомендується відмовитися від усіх рішучих і активних дій.22-не можна підстригати локони, такою дією можна вкоротити тривалості життя.

23-стадія убування Місяця. Негатив часу триває, не можна здійснювати стрижки, так як вони привернуть за собою проблеми із загальним самопочуттям.

24-будь-яка стрижка здатна обернутися матеріальним крахом.

25-рекомендується відмовитися від оновлення образу, інакше можна привернути до себе проблеми.

26-достовірний місячний календар стрижки, забарвлення волосся на квітень 2022 року запевняє, що дата дуже позитивна. Всі маніпуляції з пасмами принесуть довгі літа життя власникові нової зачіски.

27-негативна дата.

28-оновлення іміджу обернеться для людини щастям і великою удачею.

29-оновлення зачіски стане червоним прапором до рішучої зміни долі.

30-візит до перукаря може закінчитися тим, що Володар нового зовнішнього образу незабаром почне страждати надмірною вагою.

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.