UKRjizn.com
Image default
Календар

Місячний календар на 2021 рік

Людство спостерігало за небосхилом протягом декількох тисячоліть, і за цей час виявило не тільки сувору закономірність руху небесних тіл, але і пряму залежність відбуваються на Землі процесів від їх видозмін – фаз, висоти, віддаленості і наближення.

Безсумнівний вплив, який надають фази місяця, в 2021 році або будь-якому іншому, викликало необхідність узагальнення знань, отриманих під час тривалих спостережень і сучасного рівня знань у вигляді місячних календарів, використовуваних для варіабельних потреб.

Місячний календар на 2021 рік

Види і призначення

Місячний календар, складений стародавніми єгиптянами, ненабагато відрізняється від сучасних, призначених для побутових, культурних, релігійних потреб, і складений він набагато раніше, ніж аналогічний про діяльність жовтого карлика. Безсумнівно, що сонце, центр власної системи-Джерело життя на планеті, і окремих неприємних явищ, на зразок магнітних бур.

Місяць досі спантеличує астрономів-вона з черепашачою швидкістю віддаляється від свого васала, це – один з найбільших супутників планет, що впливають на всі процеси, що відбуваються на його поверхні.

Розвиток науки і створення всесвітнього інформаційного простору дозволило узагальнити і поповнити наявні дані, перевірити їх точність і достовірність, створити календарі зі сприятливими і небажаними днями для орієнтування в різних аспектах сучасного життя:

 • для садівників і городників, посівний і розподіляє час проведення різних робіт;
 • для догляду за зовнішністю-від стрижки волосся до педикюру і проведення косметологічних процедур, старту і завершення дієти;
 • для визначення періодів бізнес-активності, проведення весіль і призначення заручин і навіть заготовок овочів на зиму.

Фази Місяця 2021 і календар її пересувань використовується у деяких народів для визначення дат релігійних свят, циклів життєдіяльності. І це не дивно, оскільки у них – багатовікові традиції, засновані не на місяцях в 30 і 31 день, а на досконалому і недосконалому місячному циклі в 20 і 30 днів. Визначення фаз нічного світила, з його крайніми несприятливими датами, – прекрасний спосіб вчасно починати невідкладні справи і домагатися бажаного результату, гідного завершення зробленого заходу.

Що таке фаза земного супутника

Західна культура вважає визначенням кожного з чотирьох періодів візуалізації нічного світила час, протягом якого вона видозмінюється в ту чи іншу сторону. Це відбувається протягом синодичного місяця і обумовлено не просто обертанням сателіта навколо планети, але і її орбітальним розташуванням, одночасним обертанням навколо Землі і Сонця, керуючого всіма процесами в системі.

Місячний календар на 2021 рік по місяцям

Варіабельність освітлення зіркою боку, переважно зверненої до планети, рух по цій стороні Термінатора – кордону між освітленою і затемненою частиною місячної поверхні, дає можливість складати календар фаз на 2021 рік, керуючись одночасно накопиченим досвідом і статистичними даними, отриманими в результаті багатовікових спостережень, точними математичними розрахунками, виробленими на новітній апаратурі, розробленої для подібних обчислень:

 1. Повний місяць-стандартно 1 в один місяць земного календаря, але іноді спостерігається двічі через більш високу швидкість обертання супутника планети, час, коли з земної поверхні можна спостерігати місяць, освітлену повністю.
 2. Молодик характеризується практично повною затіненістю сателіта, його малопомітністю при спостереженні неозброєним поглядом.
 3. Зростаюча Місяць (прибуває кожен день в ступені візуалізації, умовно поділена на три етапи – від молодої до 1 чверті, і з цього моменту до прибуває, що завершується повним місяцем).
 4. З цього моменту починається спадна фаза, плавно переходить в останню чверть, стару місяць і в молодик, яке складно побачити спостерігачеві без оптичних приладів.

Наукова громадськість планет визнає вплив місячних фаз на загострення біполярного розладу і зростання злочинності (про це свідчать статистичні дослідження і дослідження в області психіатрії.

Фази місяця в 2021 році по місяцях

Місячний календар фаз 2021-це наочне, підтверджене науковими розрахунками і астрономічними спостереженнями, посібник, в якому можна побачити точні дати старту і закінчення спадної, повної і нової, зростаючої місяця. Він дозволяє приблизно зорієнтуватися у виконанні і доцільності певних дій в цей період.

У місяці може передбачатися кілька несприятливих днів через сонячних і місячних затемнень, магнітних бур, космічних потоків енергії. Вони можуть бути призначені для окремих дій і протипоказані для інших.

Але в будь-якому посібнику і місячному календарі навіть різноспрямованого призначення, можна побачити, що повний місяць і молодик являють собою найбільшу ймовірність появи поганого самопочуття, очевидною марності зробленого. Це своєрідна межа між двома тривалими періодами, на якій краще відпочити, ніж стартувати або закінчувати.

Фази місяця в 2021 році на січень

У першому місяці року немає ніяких непередбачених для простого обивателя космічних явищ. Ні Місяць, ні сонце не будуть перебувати в стані повного або часткового затемнення. Для визначення днів поганих і хороших, досить знати, коли Місяць сховається або проявиться в повну силу.

Більш детально це можна дізнатися з посібників, складених фахівцями для певних напрямків. Наприклад, посівний календар підкаже час підготовки і стратифікації насіннєвого матеріалу, а календар стрижок – підібрати день, коли у відвідуванні перукарні можна поєднати кілька різних процесів, уповільнити або прискорити ріст волосся, привести їх в нормальний стан після перебування під руками майстра. Розглянемо деякі періоди:

 • Молодик в першому місяці нового року-це 13 січня;
 • до цього моменту (з 1 по 12 число) і в кінці місяця (29, 30 і 31), Місяць перебуває в спадної фазі;
 • рости нічне світило починає відразу після оновлення земного сателіта і аж до повного місяця (28 січня) – це означає, що зростаюча Місяць припадає на період з 14 по 27 січня;
 • Повний місяць, у всій її пишності, можна буде спостерігати 28.01.

Уникнути непередбачених неприємностей в два найнесприятливіших дня можна, порадившись з особистим астрологом. Він проведе точні підрахунки відповідно до зодіакальним сектором, в якому перебуває місяць і часовим поясом, де проживає бажаючий вжити необхідних заходів безпеки. Можна використовувати і методичні рекомендації в календарі на січень, складений на кожен день календарного і місячного місяця.

Місячний календар на весну

Фази місяця в 2021 році на лютий

Останній зимовий місяць короткий, в ньому немає ніяких затемнень і вже тим більше блакитного місяця, але обійтися без неї в стані повної освітленості і недоступності спостережень, не вдається ні в одному циклічно повторюваному періоді.

Календар по днях, складений фахівцями, підкаже, що 4, 7, 10, 19, 26 і 28 Лютого – дні, несприятливі для завершень, починань і навіть продовження вже стартував починання. Далі визначити час, що підходить і невідповідний для заходів, можна, орієнтуючись на місячні фази:

 • Повний місяць – 27 лютого;
 • Молодик – 11 число другого місяця року (їх можна додати список небажаних дат);
 • відразу після візуалізації нового місяця почнеться зростаюча фаза, яка триватиме з 12 по 26 лютого;
 • Спадне нічне світило в лютому триває першу декаду місяця (1-10) і в його останній день.

Незважаючи на деякий зсув дат, можна простежити чітку послідовність переміщення і чергування чисел, легка варіабельність якої пояснюється різною кількістю днів в календарних місяцях і їх відмінністю від синодичних.

Фази місяця в 2021 році на березень

Березневий розклад змінюваності періодів обертання земного супутника і сприятливих етапів для садівничих, уходових або бізнес-процесів, теж в поточному році обходиться без затемнень прикрас денного і нічного небосхилу:

 • супутник Землі почне поступово зменшуватися в доступній візуалізації вже з 1 березня і закінчить мінімізацію 12 числа;
 • повторне зменшення Місяця почнеться в кінці першого місяця весни (28-31);
 • Молодик припаде на 13 березня, а повний місяць-на 28 число місяця;
 • Нічне світило буде візуально збільшуватися в об’ємі з 14 березня і аж до появи на небосхилі нового місяця.

Подивитися транзитні позиції в зодіакальному сузір’ї можна в місячному календарі на кожен березневий день, але можна запам’ятати, що 6, 9, 12, 16, 21, 27 і 30 березня настільки ж небажані для активності в різних сферах повсякденної активності, наскільки для цього не рекомендовані 13 і 28 число першого весняного місяця.

Фази місяця в 2021 році на квітень

В середині весни теж немає ніяких затемнень, і це особливо втішно для людей, ослаблених холодною порою року і дефіцитом вітамінів. Особливо обережними в поведінці астрологи рекомендують бути 12 і 27 квітня – в день повної освітленості і мінімальної візуалізації нічного світила. У квітні – 2 періоди зростаючого місяця – з 13 по 26, і 28-30.

Це означає, що в цьому місяці більше простору для діяльності у аграріїв і тих, хто має намір прискорити відрощування волосся до літа. У періоді зменшення місячного диска, з 1 по 11 Квітня, настає час садити рослини з підземними плодами, бульбові і цибулинні декоративні рослини.

Фази місяця в 2021 році на травень

Останній місяць весни ознаменується місячним затемненням, яке за часом збігається з повним місяцем. І те, і інше небесне явище випадають на 26 травня. Сонце в цьому місяці перебуває в звичній стадії активності, але в день, коли наклалися затемнення і повний місяць, слід бути особливо обережними.

За звичайним стереотипом спадна фаза припадає на початок і кінець 31-денного календарного періоду (1-10 і 27-31 травня). Сприятлива для аграріїв зростаюча фаза триватиме з 12 травня і до 25 числа.

Фази місяця в 2021 році на Червень

10 червня астрологи пророкують сонячне затемнення, і в цей же день почнеться короткий молодик. Це – не найкращий день для прояву будь-якої активності, астрологи радять відпочинок і повноцінне розслаблення, щоб уникнути несприятливих наслідків для здоров’я.

У цьому місяці спадна фаза припадає на початок другої декади і закінчується 23 числа. У зростаючому місяці будуть перебувати два тривалих часових відрізка-відразу після повного місяця (25-30) і всю першу декаду місяця.

Фази місяця в 2021 році на липень

Пік і спад візуалізації повного освітлення диска або його краю, на нічному небі над планетою, в середині літа припадуть на 24 і 10 липня. Ніяких додаткових приводів тривожитися у земного народонаселення немає. Цикли пройдуть у незміненій послідовності: у першій декаді домінуватиме Місяць спадна, яка вступить у свої права і в останній липневій шестиденці (це триватиме з 1 по 9 і з 25 по 31 Липня). На зростаючу місяць доведеться середина липня-відразу після молодика і аж до 23 числа середнього місяця літа.

Фази місяця в 2021 році на серпень

В останньому літньому місяці не намічається затемнень, як і особливих відхилень у звичній циклічності перетікання місячних фаз з однієї в іншу:

 1. Рости місяць буде в середині серпня (9-21 число місяця);
 2. Цей період логічно зміниться повним місяцем, який настане 22 серпня;
 3. Спадати на нічному небосхилі за 31 день місячний диск буде двічі (1-7 і 23-31 числа);
 4. Перший відрізок часу завершиться настанням молодика, яке відбудеться 6 серпня. 2, 6, 8, 11 і 16 числа останнього місяця літа будуть відверто несприятливими, але і хороших днів в ньому чимало.

Потрібно дотримуватися рекомендацій для відповідних періодів.

Фази місяця в 2021 році на вересень

Звичне чергування місячних циклів відбудеться і на початку осені 2021 року. Астрономи і астрологи називають дати, в які слід дотримуватися обережності – це повний місяць, 21 вересня і молодик – 7 числа того ж місяця.

Як і зазвичай, під знаком спадного нічного світила, пройдуть початок і кінець місяця (1-6, 22-30 вересня). Їх можна використовувати для посадки бульб під зиму або стрижок, відростають повільно. 12 днів зростаючої фази (з 8 по 20 вересня) краще відвести на наземні рослини або кардинальну зміну іміджу з отриманням додаткових сприятливих ефектів.

Фази місяця в 2021 році на жовтень

У другому місяці осені збережеться звична послідовність зміни циклів:

 • рости місяць почне 7 числа і закінчить 19;
 • спадатиме двічі (1-5 і 21-31 жовтня;
 • Молодик припадає на 6 число місяця;
 • Повний місяць прийде на зміну фазі росту, 20 жовтня.

У цьому місяці вказується велика кількість несприятливих днів, тому орієнтуватися потрібно за календарем, де розписані всі жовтневі числа по транзитному проходженню зодіакальних сузір’їв і іншим астрологічним факторам.

Фази місяця в 2021 році на листопад

В кінці осені очікується часткове місячне затемнення, причому прикметник до нього зовсім не означає, що в цей день не потрібна особлива обережність. Як і в попередньому випадку, призначена шляхом обчислень дата збігається з повним місяцем, і це робить особливо несприятливим 19 листопада.

Відсоток числа починає рости з моменту молодика, слідом за яким почне зростаюча Місяць (6-18 число місяця). Убуваючу місяць можна спостерігати на нічному небосхилі в перші 4 листопадових дня, а потім всю останню декаду третього осіннього місяця.

Фази місяця в 2021 році на грудень

В останні дні старого року жителі Землі зможуть в деяких регіонах спостерігати сонячне затемнення. Воно відбудеться 4 грудня і співпаде за часом з молодиком. Це-день, коли небажана активність в будь-якій сфері людського життя. Слідом за ним стартує зростаюча місячна фаза, яка триватиме з 5 по 18 число першого зимового місяця. 19 грудня буде останній повний місяць року, а всі інші грудневі дні пройдуть під заступництвом спадної місяця.

Як і деякі лікарі, астрономи і астрологи впевнені, що кожен з періодів має свої особливості і володіє впливом на різні земні процеси. Молодик і повний місяць вважаються несприятливими днями кожного місяця, можна зустріти безліч рекомендацій не робити ніяких починань і мінімізувати фізичну і емоційну активність.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.