UKRjizn.com
Image default
Календар

Місячний посадковий календар 2022 року

Будь-яке небесне світило здатне надавати чималий вплив на все живе, недарма багато людей складають місячний календар, який допомагає їм розподіляти планомірно періоди активності і відпочинку. З найдавніших часів було виявлено, що Місяць має сильний вплив на всю рослинність і грунт. Народ спостерігав за небесним світилом і становив певний план майбутньої роботи.

Місяць має здатність приймати образ 4-х фаз. Повним місяцем позначена фаза, коли нічне світило має ясні круглі обриси. Спадна Місяць передбачає зменшення розміру яскравого кулі. Молодиком позначається період, коли на небосхилі практично неможливо помітити обриси Місяця зовсім. А ось зростаюча Місяць передбачає за собою поступове збільшення в обсягах і розмірах. Кожна з усіх вищевказаних фаз впливає по-особливому і на людину, і на все живе.

Місячний посадковий календар

Для того, щоб отримати багатий і корисний урожай створюється місячний посадковий календар, в залежності з яким визначаються періоди позитивні для будь-яких посівів, а також і несприятливі для роботи з землею і сільськогосподарськими рослинами. Посадковий місячний календар на 2022 рік для Росії також має свої власні основи, які розподілені з фазами небесного світила.

Робота з посадковим календарем

Для кожної місцевості світу бажано створювати свій власний посадковий календар. Зрозуміло, Загальні положення та основи повинні бути приблизно однаковими, а ось тонкощі в роботі з землею можуть трохи і відрізнятися. Вся справа полягає в тому, що в кожній місцевості в один і той же час року панує свій кліматичний циклон. Якщо на півдні в один час намічається тепло, то в північних регіонах в даний же період щосили панує прохолода і вогкість.

Посадковий місячний календар на 2022 рік для Підмосков’я визначає середньостатистичні дані для більшої частини Росії. Але перед тим як почати роботу з посадками, важливо знати, що ж представляють в загальному фази небесного світила.

Зростаючий Місяць. Саме благонадійне і приємне час. В даний період рекомендується здійснювати більшу частину робіт, пов’язаних із землею і з рослинами. На даній фазі рекомендується городникам здійснювати різні посіви насіння, розсади, кущів та інших культур. Досвідчені садівники запевняють, що висаджені в зазначені дні рослини швидко приростаються з землею, радують моментальними сходами і високим ростом. Ближче до закінчення періоду добре працювати з чагарниками і багаторічними культурами, їх необхідно висаджувати, пересаджувати, обробляти. Вся фаза сприятливо підходить для пересаджування рослин, для різної обробки землі (наприклад, від шкідників або ж бур’янів). Єдине, що небажано проводити в цей час, так це зрізати рослини, так як вони можуть загинути через надмірну втрату вологи.

посадковий календар

Повний місяць. Період небесного світила відноситься до несприятливих. Природа і небеса дарують людині додаткову енергію, яка, на жаль, рідко витрачається на корисні справи. У рослин в цей час настає період спокою, їх не можна турбувати, тому що дані дії чреваті хворобами або загибеллю. Не можна займатися пересадками, посівами і висаджуваннями, так як всі ці дії можуть стати марними, а рослини просто не візьмуться грунтом. Важливо вказати і той фактор, що людина в момент повного місяця стає агресивним, злим і нервовим, що легко передається рослинам при зіткненні з останніми.

Спадна Місяць. Фаза небесного світила ідеально підходить для збору врожаю і для позбавлення від усього непотрібного і шкідливого. Посадковий місячний календар для Краснодарського краю даний час виділяє, як найсприятливіший для збору корисного і багатого врожаю, яким багаті південні краї. Цей час також добре проводити активну боротьбу з численними і шкідливими мікроорганізмами і бур’янами. З грунтом також можна проводити активні роботи, наприклад, добре вносити добрива. Час ідеально підходить для обрізання і поливу культур. У городі можна провести прибирання, спалити непотрібний мотлох або старі і сухе листя.

Новомісяччя. Для людини дана фаза є нейтральною, але при ній не рекомендується займатися активними або важливими роботами. Що стосується рослин, то фаза передбачає повну відмову від втручання в природу. Всі культури в молодик наповнюються енергією, а будь-який вплив на них здатне негативним чином позначитися і на зростанні, і на врожаї, і на користь.

Вплив зодіакальних знаків на рослини

Місячний посадковий календар на 2022 рік для середньої смуги Росії показує моменти, які є сприятливими для будь-яких посівів або ж негативними для будь-яких робіт з землею і рослинами. Але важливо пам’ятати, що і зодіакальні сузір’я можуть надавати сприятливий або ж негативний вплив на роботи по саду і городу.

Вплив зодіакальних знаків на рослини

Якщо брати до уваги тільки посіви і посадки, то такі зодіакальні сузір’я, як Козеріг, Стрілець, Телець, ваги відносяться до середніх за родючістю. Повністю безплідними зодіакальними знаками щодо схожості і активності рослин є Близнюки, Водолій, Діва, Овен. А ось відмінними родючими зодіакальними знаками можна назвати Скорпіонів, раків і риб.

Коли Місяць знаходиться в одному з вищевказаних зодіакальних сузір’їв, то цей час і визначається позитивним або, навпаки, негативним для робіт з насінням і посівами.

Кліматичні умови і посівний календар

Рослини є дуже чутливими до кліматичних умов. Якщо в південних регіонах весна і теплу пору року приходить раніше, то сіверянам доводиться ще чекати сприятливого часу для роботи з культурними рослинами.

Місячний посадковий календар для Самарської області буде трохи відрізнятися, скажімо, від точно такого ж календаря, але який відноситься для Краснодара. Тому теплолюбні рослини необхідно висаджувати тільки тоді, коли минула загроза природних заморозків.

У березні місяці можна працювати з розсадою капусти, суниці, томатів, баклажанів, перцю, огірків, моркви, буряка. Дані рекомендації стосуються теплих регіонів. А ось роботи з тими ж культурами, але в квітні місяці можна починати в середній смузі Росії. Ближче до травня зазначені розсади можна висаджувати в грунт і в північних регіонах.

Місячний посадковий календар для Кубані на 2022 рік показує, що посіви соняшнику, винограду та інших плодових і ягідних рослин можна починати в кінці березня і на початку квітня місяця.

Посадка картоплі проводиться в травні і червні. Зелень і корисні трав’яні рослини можна висаджувати весь теплий період року.

Якщо слідувати простим рекомендаціям і завжди звертати увагу на те, що рекомендовано небесами, то можна отримати корисний і багатий урожай без вкладення особливих зусиль.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.