UKRjizn.com
Image default
АвтоПодатки

Митний калькулятор авто 2020 в Україні. Розрахунок

Згідно з законодавчим нововведенням, при перевезенні транспорту з ЄС, Німеччини та Америки для постійного користування, процедура розмитнення є обов’язковою. Дізнатися попередню суму витрат допоможе митний калькулятор авто 2020 в Україні. Розрахункові дані побудовані на фактичній вартості автомобіля, які вказані в договорі купівлі-продажу. Якщо ціна транспорту здається заниженою, працівник митної служби має право перевірити достовірність інформації.

Розмитнення авто

Як розмитнити машину?

Оформлення машин, імпортованих з інших країн-процедура витратна і педантична, вимагає дотримання законодавства. Процес покупки автомобіля передбачає правильне оформлення документів. Для укладення договору купівлі-продажу знадобиться господар машини або його довірена особа. Перед підписанням паперів обов’язкова процедура оцінки, зняття авто з обліку та перевірка її на факт викрадення і кримінального минулого.

По завершенні зазначеного етапу транспортний засіб готовий для ввезення на територію України. Після імпорту машини в країну новому власнику дається 180 днів для реєстрації її на території України. Перевищення часового періоду тягне за собою адміністративну відповідальність і високі штрафні санкції.

Для імпорту авто водієві необхідно мати такий пакет документів:

  • договір купівлі-продажу;
  • техпаспорт на машину;
  • документ, що підтверджує зняття авто з обліку;
  • ідентифікаційний код і паспорт.

Наявність повного пакету документації дозволить безперешкодно перетнути кордон України.

ПДД Украины

Митний калькулятор з Німеччини в Україну

Дізнатися вартість розмитнення машини допоможе розрахунок митних платежів при ввезенні автомобіля в митному калькуляторі. Ціна послуги залежить від виду транспорту, який може бути легковим, вантажним, електро – або мототехнікою. Для розрахунку вартості розмитнення достатньо мати на руках договір купівлі-продажу і технічний паспорт на транспортний засіб.

Для цього, митний калькулятор з Німеччини в Україну, необхідно ввести точні технічні параметри авто або мототранспорту: тип та об’єм двигуна, вага автомобіля, вартість машини, потужність акумулятора.

Особливості проведення розрахунків

Митний калькулятор в 2020 році в Україні, являє собою таблицю з полями, які підлягають заповненню. Від правильності надання інформації залежить достовірність розмитнення.

Загальна сума витрат при оформленні машини складається із суми мита, акцизного збору і ПДВ.

Акцизний збір, який повинен бути сплачений за авто обчислюється за такою формулою: Базова Ставкахкоефіцієнт Двигунахкоефіцієнт віку.

Базова ставка транспортного засобу залежить від об’єму двигуна:

  • для авто з Vдв. (на бензині) до 3000 куб. см – показник становить 50 EUR;
  • для авто з Vдв. (на бензині) більше 3000 куб. см – показник становить 100 EUR;
  • для транспорту з дизельним двигуном і Vдв. до 3000 куб. см-показник становить 75 EUR;
  • для транспорту з дизельним двигуном і Vдв. більше 3000 куб. см – показник становить 150 EUR.

Для розрахунку коефіцієнта двигуна досить володіти інформацією про його обсязі. Наприклад, якщо він становить 1000 куб. м, значить, до становитиме 1,0.

Вік транспортного засобу вимірюється в одиницях, де кожна дорівнює 1 календарному дню. Якщо машині 20 років, значить, коефіцієнт її віку 20.

При проведенні розрахунків митний калькулятор в 2020 в Україні враховує ПДВ у розмірі 20%, мито для машини на дизельному чи бензиновому паливі в розмірі 10%, для електромобіля – 0%, відрахування грошей в розмірі 3-5% в Пенсійний фонд є обов’язковим.

При виникненні труднощів з проведенням розрахунків-звернення за допомогою до професіоналів має бути обов’язковим. Інакше сума похибки може бути дуже велика.

Розмір мита для мототранспорту

Для ознайомлення з сумою розмитнення власнику мотоцикла необхідно знати об’єм двигуна і справжню вартість техніки. Розмір акцизного збору для мотоцикла менше, ніж у машини, становить 0,62 EUR за кожен куб. м.

Провівши попередні розрахунки, митний калькулятор мотоциклів 2020 показує, що вартість розмитнення здається маленькою у порівнянні з автомобілями. При цьому мито на спортивний мотоцикл буде набагато більше, ніж на звичайний мопед.

Розмитнення авто в Україні

Важливо! При імпорті мототехніки в розрахунок не беруться параметри віку. Решта мита сплачуються в повному обсязі.

Процедура розмитнення мотоциклів, мопедів та іншої мототехніки така ж, як і у автомобілів. Крім цього, власнику техніки доведеться поставити її на облік, пройти комісію і сертифікацію мотоцикла.

Скільки коштує розмитнення автомобіля з Америки?

Побачити круті американські автомобілі можна як в обласних центрах, так і в сільській місцевості. Сьогодні такі машини не здивують народ. Популярність і затребуваність транспортного засобу обумовлена можливістю придбання машини за бюджетною вартості (відсутність екологічних стандартів та інших обмежень робить покупку економною).

Поряд з цим, старі американські автомобілі оснащені потужним двигуном, що споживає величезну кількість палива. Внаслідок цього, оформлення транспортного засобу буде дорожче.

За останніми даними купити авто в Америці можна за 2000 доларів. З урахуванням зазначеного фактора, машина, придбана в США, буде коштує дешевше, ніж в Україні або СНД.

При проведенні розрахунків за допомогою митного калькулятора, валюта автоматично буде конвертуватися в Євро, оскільки розмитнення проводиться в зазначених одиницях.

зарплата в евро

На завершення

Транспортування машини з країн ЄС, Німеччини та Америки, вимагає обов’язкового оформлення. Незважаючи на це, процедура вигідна для українських водіїв. Дізнатися, скільки коштує розмитнення можна завдяки митному калькулятору, розміщеному в інтернет-ресурсах. Ігнорування процедури тягне за собою адміністративне покарання у вигляді великих штрафів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.