UKRjizn.com
Image default
Свята

Міжнародний День Землі в 2022 році

Серед численних святкових дат особливе значення займають події міжнародного характеру, наприклад, день Землі. Якого числа Всесвітній День Землі в 2022 році? Знаменна для всього світу дата відзначається щорічно в день весняного рівнодення, а саме, 22 квітня. Вперше дана подія була затверджена святковою датою ще в далекому 1971 році, з тих самих пір по схваленню Генерального секретаря ООН торжество стало відзначатися щороку у всіх великих країнах усього світу. Найголовнішою традицією святкової дати є дзвін дзвону світу, який об’єднує всі держави нашої країни і вказує населенню Земної кулі Про загальну єдність.

Історія святкової датиМісцем першого святкування знаменної дати стала Америка. В Америці ж і придумали відзначати один раз на рік це знаменна подія. Якщо в 1971 році тільки висловлювалися припущення про свято і затверджувалися основні заходи, що передують торжеству, то вже в 1990 р подія світового масштабу в Америці зібрало близько 200 млн.чоловік – громадян різних країн. Статистикою зазначено, що Захід об’єднав 141 країну нашого світу. Трохи пізніше, подія світового масштабу об’єднувала вже кілька сотень млн. чоловік-громадян з 181 країни.

Міжнародний День Землі

Міжнародний день Землі в 2022 році відзначається масштабно і весело. Подія збирає не тільки сотні млн. учасників, але на честь святкової дати організовуються різні цікаві заходи, виставки, конференції та з’їзди. В Америці на честь великої події переривається автомобільний рух на головних вулицях, щоб не заважати ходу учасникам події.Святкова дата приурочена ще до однієї важливої події-дня захисту миру від екологічної небезпеки. Щоб ретельно підготуватися до проведення свята, вулиці головних міст оформляються красивим інтер’єром, проводиться прибирання вуличних територій, а головним знаком акції є висадка зелено зростаючих саджанців дерев.

історія Всесвітнього Дня Землі

Історія Всесвітнього Дня Землі цікава і унікальна. Дата має величезне значення для всього населення нашого світу. У справжні дні святкова дата набирає ще більших обертів, і до святкування заходу приєднуються щорічно сотні тисяч нових учасників.

Незважаючи на те, що урочистий день був заснований в далекому 1971 році, він не забувається і в наші сучасні дні. Подія щорічно відзначається в день приходу весняного рівнодення. Народні мудрості вказують, що весняне рівнодення поділяє повний рік навпіл. Після приходу рівнодення весни, в північну частину планети стукати тихесенько літо.На сьогоднішній день заходи на День Землі в 2022 році проводяться під керівництвом численних представників ООН. У наші дні свято об’єднує між собою жителів 200 країн усього світу.

Тут не існує відмінностей ні за національністю, ні за віком, ні за віросповіданням, ні за належністю до того або ж іншого соціального прошарку, всі учасники акції збираються на честь виконання головної ідеї – захищати нашу Землю від всіляких несприятливих факторів. До негативних явищ сучасності відноситься забруднення повітряного середовища шкідливими вихлопами підприємств, забруднення навколишнього середовища автомобільними газами, навмисні дії людини по відношенню до природних цінностей. Учасники акції проводять гасла на честь захисту лісів, полів та водойм від негативних впливів сучасності та самої людини.

історія Всесвітнього Дня Землі

Дата Дня Землі в 2022 році не відзначається просто так. У день створення святкової події був придуманий і символ свята: на темно-синьому тлі (фотографія Землі з космосу) намальована зеленим кольором грецька буква Тета. Щорічно все більша кількість учасників приєднується до всесвітньої акції, і вже в справжні дні подія об’єднує величезну кількість земного населення.

Традиції святкування Всесвітнього Дня Землі, в основному, мають головну ідею-охорона природних цінностей від негативного впливу людини і сучасних технологій. Серед обов’язкових заходів проводяться і акції, які спрямовані на порятунок і захист вимираючих видів тварин і птахів, а також організації з озеленення та прибирання природних територій.У Росії свято ще НЕ зайняв такого масштабу, як, скажімо, в Америці. Але потихеньку молодь приєднується до всесвітнього руху з охорони природних цінностей і навіть вносить свої важливі корективи в проведення урочистих заходів.

Головними російськими ініціаторами святкового дня стають учні вузів, загальноосвітніх навчальних закладів, технічних коледжів, а також технікумів. І це є гідністю країни, що сучасна молодь має на меті захистити нашу планету, а не продовжувати руйнівного впливу своїх предків.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.