UKRjizn.com
Image default
КалендарРелігійні свята

Мусульманський календар на 2022 рік зі святами

На відміну від православ’я, Мусульманський календар містить не таку велику кількість святкових дат. Мусульманська віра вказує, що протягом усього року шануються лише 2 найголовніших події – Рамадан Байрам (що означає, велика дата розговіння), а також і Курбан Байрам (дана дата пов’язана з жертвоприношеннями).

Мусульманский календар

Аллах, якому моляться мусульмани заборонив урочисто відзначати святкові події, крім зазначених двох. Всі інші мусульманські свята 2022 віруючий народ проводить в молитвах Аллаху.

Які ж найзнаменніші події протягом кожного року існують у зазначеній вірі?

Мусульманський календар на 2022 рік зі святами

  • Рамадан-одне з найбільш значущих і урочистих подій року у всіх віруючих мусульман. Рамадан триває рівно місяць, в 2022 році дати свята визначені, як: початок – 24 квітня, а його закінчення – 23 травня. Весь святковий час присвячено тому, щоб віруючі шанували Аллаха, молилися Йому і вихваляли. Рамадан включає в себе і таку основу, як твердження повної відданості Аллаху. Щоб довести свою справжню віру і відданість Аллаху, мусульмани на період святкової події повністю відмовляються від смертних пристрастей. Люди намагаються вести себе тільки належним чином, забороняється сваритися, кого-небудь ображати, лихословити, висловлювати злість або печаль. Щоранку мусульмани зустрічають з молитвами, а 10 днів, що залишилися в зазначений час присвячують тільки лише молитвам і співам на честь Аллаха. Весь цей час мусульмани намагаються провести в священних храмах.
  • Рамадан Байрам – у 2022 році святкування урочистої дати трапиться 24-26 травня липня. Календар мусульманських свят 2022 вказує на цю дату, як на завершальну суворий піст. Як вже вказувалося трохи вище, віруючі люди цілий місяць проводять у відмові від земних задоволень. В останній день суворого посту необхідно відвідати мечеть, провести весь день в молитвах і різко обмежити себе в будь-якій їжі. У мечеті в цей день проводяться священні служби, після закінчення яких віруючі відправляються додому і приймаються за священну трапезу, яка означає закінчення посту. Крім цього, на свято Рамадан Байрам істинно віруючі люди намагаються відвідати кладовища або просто в домашніх умовах згадати про померлих родичів і своїх знайомих.
  • Курбан Байрам-в цьому 2022 році урочиста дата в календарі визначена на 30 Липня. Свято безпосередньо пов’язане з жертвоприношеннями. Вважається, що та людина, яка за всіма правилами поклала жертвопринесення, буде в цьому році вбережена від хвороб, різних недуг, страждань і печалей. Традиції Священної дати свідчать, що з самого раннього ранку віруючі повинні очистити своє тіло (тобто помитися), потім за допомогою молитов почистити душу від гріховних думок і вчинків. Після даного ритуалу мусульмани відправляються в мечеть, де відбувається священна служба, по завершенні якої дозволяється відправитися додому, скуштувати святкову їжу і подарувати всім своїм найближчим і коханим людям подарунки і приємні презенти.

Вищевказані мусульманські свята на 2022 рік відносяться до найголовніших подій. Але крім цих дат протягом цілого року мають місце бути й інші дати, які мають важливе значення в серці віруючого мусульманина.

  • День Арафат-урочисто відзначається 30 Липня. Для віруючих людей цей день вважається найкращим. Традиції вказують, що в це свято можна подумати над тим, що було скоєно раніше. Якщо у людини є будь-які гріхи, то за допомогою молотив можна власний негатив спокутувати.
  • Маулід ан-Набі-значуща дата для мусульман. Ця дата безпосередньо пов’язана з народженням останнього пророка-Мухаммеда. Віруючі відвідують храми, моляться про останнього пророка. У цей день прийнято здійснювати тільки добрі і позитивні справи, заборонено приносити кому-небудь образу і вносити злобу в серця людей.
  • День Ашура-велике свято трапиться 29 серпня. Як вказує мусульманська віра, то святкова подія пов’язана з оновленням. Тобто, за давньою традицією, саме сьогодні була створена перша людина, створена земля, трава і тварини.
  • Ляйлятуль-кадр-священна дата випадає на 20 травня. Торжество означає, що в цей день пророку Мухаммеду передбачалися всі його віщування. Для віруючих дана дата пов’язана з тим, що сьогодні можна помолитися про свої гріхи і попросити вибачення за всі скоєні злодіяння.
  • Мірадж-святкова подія 22 березня. Дата пов’язана зі сном, який привидівся Мухаммеду. Уві сні пророк здійснив подорож до Єрусалиму, а після цього вознісся в Святому образі на Небеса.
  • Новруз-свято відзначається 21 березня. Мусульманський календар на 2022 рік зі святами визначає цей день, як торжество рівнодення. Крім цього, торжество приурочено до свята землеродия.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.