Мусульманський календар на 2022 рік зі святами

На відміну від православ’я, Мусульманський календар містить не таку велику кількість святкових дат. Мусульманська віра вказує, що протягом усього року шануються лише 2 найголовніших події – Рамадан Байрам (що означає, велика дата розговіння), а також і Курбан Байрам (дана дата пов’язана з жертвоприношеннями).

Мусульманский календар

Аллах, якому моляться мусульмани заборонив урочисто відзначати святкові події, крім зазначених двох. Всі інші мусульманські свята 2022 віруючий народ проводить в молитвах Аллаху.

Які ж найзнаменніші події протягом кожного року існують у зазначеній вірі?

Мусульманський календар на 2022 рік зі святами

  • Рамадан-одне з найбільш значущих і урочистих подій року у всіх віруючих мусульман. Рамадан триває рівно місяць, в 2022 році дати свята визначені, як: початок – 24 квітня, а його закінчення – 23 травня. Весь святковий час присвячено тому, щоб віруючі шанували Аллаха, молилися Йому і вихваляли. Рамадан включає в себе і таку основу, як твердження повної відданості Аллаху. Щоб довести свою справжню віру і відданість Аллаху, мусульмани на період святкової події повністю відмовляються від смертних пристрастей. Люди намагаються вести себе тільки належним чином, забороняється сваритися, кого-небудь ображати, лихословити, висловлювати злість або печаль. Щоранку мусульмани зустрічають з молитвами, а 10 днів, що залишилися в зазначений час присвячують тільки лише молитвам і співам на честь Аллаха. Весь цей час мусульмани намагаються провести в священних храмах.
  • Рамадан Байрам – у 2022 році святкування урочистої дати трапиться 24-26 травня липня. Календар мусульманських свят 2022 вказує на цю дату, як на завершальну суворий піст. Як вже вказувалося трохи вище, віруючі люди цілий місяць проводять у відмові від земних задоволень. В останній день суворого посту необхідно відвідати мечеть, провести весь день в молитвах і різко обмежити себе в будь-якій їжі. У мечеті в цей день проводяться священні служби, після закінчення яких віруючі відправляються додому і приймаються за священну трапезу, яка означає закінчення посту. Крім цього, на свято Рамадан Байрам істинно віруючі люди намагаються відвідати кладовища або просто в домашніх умовах згадати про померлих родичів і своїх знайомих.
  • Курбан Байрам-в цьому 2022 році урочиста дата в календарі визначена на 30 Липня. Свято безпосередньо пов’язане з жертвоприношеннями. Вважається, що та людина, яка за всіма правилами поклала жертвопринесення, буде в цьому році вбережена від хвороб, різних недуг, страждань і печалей. Традиції Священної дати свідчать, що з самого раннього ранку віруючі повинні очистити своє тіло (тобто помитися), потім за допомогою молитов почистити душу від гріховних думок і вчинків. Після даного ритуалу мусульмани відправляються в мечеть, де відбувається священна служба, по завершенні якої дозволяється відправитися додому, скуштувати святкову їжу і подарувати всім своїм найближчим і коханим людям подарунки і приємні презенти.

Вищевказані мусульманські свята на 2022 рік відносяться до найголовніших подій. Але крім цих дат протягом цілого року мають місце бути й інші дати, які мають важливе значення в серці віруючого мусульманина.

  • День Арафат-урочисто відзначається 30 Липня. Для віруючих людей цей день вважається найкращим. Традиції вказують, що в це свято можна подумати над тим, що було скоєно раніше. Якщо у людини є будь-які гріхи, то за допомогою молотив можна власний негатив спокутувати.
  • Маулід ан-Набі-значуща дата для мусульман. Ця дата безпосередньо пов’язана з народженням останнього пророка-Мухаммеда. Віруючі відвідують храми, моляться про останнього пророка. У цей день прийнято здійснювати тільки добрі і позитивні справи, заборонено приносити кому-небудь образу і вносити злобу в серця людей.
  • День Ашура-велике свято трапиться 29 серпня. Як вказує мусульманська віра, то святкова подія пов’язана з оновленням. Тобто, за давньою традицією, саме сьогодні була створена перша людина, створена земля, трава і тварини.
  • Ляйлятуль-кадр-священна дата випадає на 20 травня. Торжество означає, що в цей день пророку Мухаммеду передбачалися всі його віщування. Для віруючих дана дата пов’язана з тим, що сьогодні можна помолитися про свої гріхи і попросити вибачення за всі скоєні злодіяння.
  • Мірадж-святкова подія 22 березня. Дата пов’язана зі сном, який привидівся Мухаммеду. Уві сні пророк здійснив подорож до Єрусалиму, а після цього вознісся в Святому образі на Небеса.
  • Новруз-свято відзначається 21 березня. Мусульманський календар на 2022 рік зі святами визначає цей день, як торжество рівнодення. Крім цього, торжество приурочено до свята землеродия.

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.