UKRjizn.com
Image default
Новинки

Найкращі пакети Київстар 2022

Компанія «Київстар» щорічно переглядає свої тарифні плани, щоб українцям було вигідно користуватися їхніми послугами. Найдешевші тарифи Київстар 2022 для різних соціальних категорій відрізнятимуться, але всі вони мають ту чи іншу вигоду для абонентів.

Які є бюджетні тарифи Київстар

Рекомендовані тарифи та пакети Київстар – це насамперед «Смачний» за ціною 125 грн за місяць та «Дзвінки для батьків» за 75 грн. Докладніше про кожен тариф можна дізнатися нижче або на офіційному сайті Київстару.

Спочатку варто звернути увагу на переваги тарифу «Смачний». За нього потрібно заплатити 125 грн. У тариф включено:

 • 20 ГБ мережі;
 • безлім на всі номери оператора Київстар;
 • 300 хв. мобільного зв’язку з України до інших країн;
 • 14 програм без трафіку.

За 75 грн. пропонується бюджетний пакет «Дзвінки для батьків», а також є ще один вигідний тариф «Київстар сім’я» всього за 100 грн. на місяць складаються з якісних послуг. У першому випадку оператор обіцяє безлім на номери Київстар та 100 МБ для інтернету. Якщо потрібно дзвонити на номери від інших операторів, то за 60 секунд розмови зніматиметься по 0,6 грн.

«Київстар сім’я» дозволяє користуватися 6 ГБ інтернету, 60 хвилин дається на дзвінки на номери інших операторів України, безлім на всі номери Київстар, 60 смс по країні. Також цей варіант включений у найкращі тарифи роумінгу Київстар за кордоном 2022 – на розмови оператор дає 60 безкоштовних хвилин.

Інші тарифні плани від цього оператора коштують дорожче. Найдорожчий варіант – це 500 грн/міс. Безлімітний трафік у ньому забезпечений, також надається час на безкоштовні дзвінки за кордон та на номери інших операторів.

Як заощадити на мобільному зв’язку Київстар

Щоб визначити вигідний тариф чи ні, важливо дізнатися про його можливості та вирішити – потрібні вони абоненту чи ні. Скільки хвилин потрібно для розмов на місяць і скільки ГБ людина використовує регулярно. Ця інформація зберігається в налаштуваннях смартфона, але й у оператора в салоні «Київстар» можна попросити про допомогу.

Слід перед зміною тарифу на бюджетніший проаналізувати які послуги на лінії важливі, адже деякими людина може зовсім не користуватися:

 • тривалість телефонних дзвінків;
 • витрачені ГБ інтернету та число СМС за місяць;
 • чи є важливі послуги на eSIM.

Можливо, людині буде зручніше перейти на тариф, який дозволяє користуватися інтернетом та дзвонити по цій мережі в месенджерах, ніж платити за мобільний зв’язок. У випадку, коли необхідний мобільний зв’язок і смс, краще розглянути тарифи для дзвінків, а не спілкування в соціальних мережах.

Найдешевший пакет з лінійки Все Разом у 2022

Якщо потрібно підключити бюджетний тариф від оператора «Київстар», то важливо звернути увагу на пакети з лінії «Все разом». За допомогою тарифів можна користуватися безкоштовним мобільним зв’язком, підключати домашній інтернет від цього оператора. Для отримання послуг потрібно внести єдину абонплату.

Найбільш вигідна пропозиція від Київстару з лінії тарифів «Все Разом» — це «Все Разом Оптимум». Абонентська разова плата за місяць становить 250 грн, але за перші три місяці використання тарифу абонплата становить лише 200 грн. Оператор пропонує знижку у 50 гривень за 90 днів – це вже виходить людина заощадить 150 грн.

Сплативши 200 або 250 грн (залежно скільки часу абонент користується послугами тарифу) пропонується:

 • 25 ГБ для користування мережею Інтернет;
 • безлім усередині мережі;
 • розмови за номерами від інших операторів – 200 хв.;
 • 200 хв., щоб дзвонити до інших країн світу;
 • 200 смс країною;
 • безлімітна мережа Інтернет вдома до 100 Мбіт/с.

Інформація! Плюс пакета в тому, що оператор пропонує скористатися інтернетом 4G будинку з ПК або ноутбука, за який не доведеться платити окремо інтернет-провайдеру.

Недорогі пакети тарифів 2022

Спеціальні розроблені тарифні плани для пенсійного шару суспільства мають на увазі зручне використання зв’язку та інтернету. Наприклад, вигідний тарифний план від оператора «Дзвінки для батьків» дозволяє користуватися послугами за 75 грн. на місяць. Телефонувати безкоштовно можна всередині мережі. Людина має право на 50 безкоштовних SMS, 100 мегабайт веб-простору. Отримати тариф можна за документами, надавши їх працівникам мережі «Київстар». Людина, яка досягла віку 60 років або має інвалідність I, II або III групи може звернути увагу на тарифи стартові пакети Київстар для пенсіонерів. Потрібне лише свідоцтво про інвалідність, ІПН та паспорт.

Найкращі пакети Київстар 2022 для пенсіонерів

Крім тарифного плану «Дзвінки для батьків», людина може скористатися послугою «Інтернет для батьків» при оплаті 100 грн за 4 тижні. Спецтарифи для пенсіонерів стали доступні ще 2020 року. Сьогодні на літо 2022 року до тарифів підключити вже понад 400 тис. пенсіонерів від 60 років або люди з категорій інвалідів.

До тарифного плану «Інтернет для батьків» включено спектр послуг для легкого та якісного користування мережею. Також при переході на тариф пенсіонеру буде доступно 5 ГБ мобільного серфінгу і безмежний доступ до соціальних мереж і, безлім за дзвінками на номери Київстар.

Тариф складається із приємних пропозицій від оператора. У ньому є 100 МБ інтернету, телевізмонний пакет «Київстар ТВ Легкий», безліміт усередині мережі, безкоштовне спілкування у месенджерах та соціальних мережах. За 1 грн за хвилину спілкування доведеться заплатити на виклик за номерами інших операторів України.

Тариф Улюблені країни у Київстарі доступний не всім. Послуга може бути підключена, якщо людина внесла передоплату. Пільгові дзвінки можна здійснювати у будь-які три країни на вибір. Поміняти улюблену країну в тарифі «Улюблена Країна» 2022 можна, будь-коли, якщо набрати номер 222 або 477. Також поміняти країну можна в кабінеті смартфона «Мій Київстар». Якщо надіслати код *222*, то введіть код країни* і додайте в кінці #.

Тариф «Класичний Київстар» без контракту зараз недоступний для підключення чи переходу. Він раніше був доступний для підключення, але тепер у 2022 абонентам доступні інші пропозиції від оператора.

Як дізнатися тарифний план

Є кілька нескладних способів перевірки послуг на лінії Київстар. Спочатку варто спробувати найпростіше – надішліть цифрову комбінацію *100*01*2#. На екрані телефону висвітиться інформація “Ваш тариф” та його назва. Якщо зайти в системний додаток «Мій Київстар», то інформація про тариф є у розділі «Огляд». Ще один спосіб дізнатися – це здійснити дзвінок на номер 466*66.

Як змінити тариф

 • Якщо потрібно змінити дорожчий тарифний план на бюджетний, потрібно зробити вибір на користь певного пакета. Потім важливо дотриматися порядку дій з декількох описаних способів:
 • наберіть номер 477 або 477*1 і зателефонуйте за ним. Автоответчик-бот запропонує різні тарифні плани, у яких можливо потрібний тариф;
 • відкрийте програму «Мій Київстар». У розділі «Послуги та акції» є варіанти інших тарифів;
 • наберіть номер 466 і зателефонуйте за ним. Оператор скаже, як замінити чинні послуги на лінії;
 • зверніться до співробітника Київстару до сервісного центру або магазину «Київстар».

Висновок

Вибираючи тариф від Київстар важливо звернути увагу на послуги, які потрібні конкретній особі. Можливо, хтось хоче тільки дзвонити на інші номери всередині мережі. Іншій людині важливіший серфінг в інтернеті. Якщо людина має інвалідність або її вік від 60 років, то можна вибрати зовсім не дорогий тариф за 75 грн.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.