UKRjizn.com
Image default
Новини

Діючі тарифи Водафон у Донецькій області 2022

Мережа Vodafone відома у багатьох країнах світу, і їй довіряють вже з дати її заснування, а це аж 1984 минулого століття. У ДНР діють ті самі тарифи, що й у інших регіонах України. Абонентам мережі це дуже вигідно, адже їхні родичі можуть жити на території цієї країни. Нові тарифи 2022 року водофону в Україні, на офіційному сайті поки що не передбачаються, але на лінії є дуже приємні послуги.

Покриття у ДНР

Якщо розглядати популярні тарифи Водафон Україна для Донецької області 2022 року, то можна сказати, що вони можуть трохи відрізнятися від тарифних планів для інших областей. Компанія завжди шукає нові підходи для всіх своїх клієнтів і створення індивідуальних тарифних послуг по регіонах викликає в абонентів лише приємні емоції.

Важливо! Відмінності між підключенням тарифу Водафон для Луганська та Донецька не існує.

Підтримувати якість зв’язку можна лише за додаткову суму грошей, що їх покриває оператор за рахунок своїх абонентів. Для створення якісного зв’язку на тимчасово окупованих територіях потрібне певне обладнання. Оскільки в ДНР політична обстановка є нестабільною, оператори даної компанії просто не можуть регулярно здійснювати повноцінну роботу з гарантією якості. Не завжди поломки вирішуються дуже швидко, часом потрібне додаткове обладнання.

На вирішення проблем завжди потрібні додаткові витрати грошей та часу, щоб перевезти до ДНР необхідне обладнання. Саме з цих причин у ДНР не запроваджують нові тарифні плани. До мережі можна підключитися в будь-якому селі та місті Донецької області – важливо лише поповнювати рахунок сім-карти.

Послуги на лінії

Доступні тарифи Водафон для Донецької області не зазнали жодних серйозних змін цього року, і ціни на послуги не знизилися. Абонентам сьогодні доступний один тарифний план – «Смартфон стандартний». Доступно два варіанти такого тарифу – оплата на добу та місяць.

Залежно від вибраного варіанта підключення користувачам будуть доступні тарифи Vodafone Україна:

 • послуга «Дзвінок усередині мережі» необмежений тариф із місячною підпискою;
 • 1,5 грн за хвилину з місячною підпискою з такою самою вартістю хвилини «Дзвінки на інші мережі України»;
 • «Інтернет» 50 Мб о 24 годині пакет із 500 Мб на місяць;
 • «Повідомлення» за 1 грн. за день, а тариф за місяць 1 грн.;
 • «Абонентська плата» 3 грн. на добу, місяць підписки 60 грн.

Способи активації послуг

Здебільшого українські пакети Водафон Україна для Донецької області створив оператор, щоб кожен мешканець міг скористатися якісними пакетами МТС. У такому разі думати про підключення тарифного плану щомісяця не доведеться, адже все станеться автоматично. Однак лише в офісі можна придбати сімку. При підключенні тарифу людині буде доступна опція “Гудок”. Вона активується на 7 днів із оплатою 3,5 грн о 24 годині. А пакет «Рік без абонплат» мешканцям Донбасу недоступний.

Варто знати! Для зміни умов та управління послугами використовуються спеціальні команди. Підписка послуг на місяць може бути доступною, якщо ввести команду *101*901#. А цей номер – *101*901*1# потрібний для перевірки наявності інтернету.

Діючі тарифи Водафон у Донецькій області 2022 та як ними правильно керувати:

 • найефективніше користуватися послугою у додатку на смартфоні, але можна зробити дзвінок оператору.
 • у додатку Водафон на смартфоні можна переглянути свій баланс і підключити послуги на лінію;
 • якщо потрібно перейти з тарифу «Смартфон Стандартний» на новий тариф, це ніяк не вдасться зробити.
 • пакети дуже вигідні, наприклад, інтернет трафік, то послуга зі 100 Мб можна не активувати, адже він включається сам. Вартість послуги – 5 грн;
 • Контактний центр Водафон працює цілодобово для клієнтів. Якщо виникли питання, варто набрати лише номер 111. Ще можна написати на підтримку, використовуючи додаток на смартфоні, який можна завантажити з Плей Маркета. Для відновлення зв’язку або зміни умов тарифу фахівці Водафону допоможуть здійснити правильні рішення.

На сході України на сьогоднішній день ситуація не найвигідніша для оператора Водафон. Ці технічні проблеми безпосередньо залежать від людського фактора та сьогоднішніми важкими подіями на Донбасі. Жителі та гості Донецької області можуть розраховувати на мізерну різноманітність тарифів Vodafone, але вони хоча б якісні.

Компанія сьогодні відчуває труднощі у сфері обслуговування, оскільки якість послуг в офісах не на тому рівні, що було раніше або зовсім відсутня можливість потрапити до філії компанії. Додатково зазнали ряд змін тарифи Водафон для Донецька.

До 2021 року компанія намагалася всіляко підтримувати якісний зв’язок в області за рахунок власних коштів. Можна було зазначити, що послуги справді були добрими. Проте ентузіазм швидко закінчився, оскільки постачання обладнання до Донецької області забирало багато часу та витрат матеріальних. Лише третина від загальної кількості обладнання МТС залишилася у робочому режимі. Компанія вирішила налагодити автономний режим роботи.

Найкращі тарифи Водафон Україна для Донецької області 2022

На сьогодні якість послуг від Vodafone дозволяють жителям ДНР перебувати постійно на зв’язку. Пакет зі стандартними пропозиціями «Смартфон» працює на сім-карті автоматично, якщо людина перетинає кордон та в’їжджає до ДНР.

Якщо людина хоче перетнути кордон, маючи при цьому сімку Водафон, то важливо заздалегідь дізнатися про найкращі тарифні пропозиції від компанії. Наприклад, найпопулярніший і єдиний на сьогодні тариф «Смартфон» має низку переваг. Всім відомі тарифні плани, такі як «Ред», «Безлім», тариф Водафон Лайт плюс у Донецькій області поки що недоступні.

За стандартом від оператора вже довго надано тариф «Смартфон». Він підійде всім користувачів через свою універсальність. Які ж умови та переваги від нього можна отримати абоненту:

 • у мережі Водафон дзвінки безкоштовні;
 • якщо зателефонувати на номер іншого оператора України, то дзвінки будуть платними. Вартість хвилини складає 1,5 грн.;
 • лише 1 грн за SMS. Це рішення поширюється для надсилання повідомлень на номери різних операторів України;
 • компанія пропонує всім користувачам по 50 МБ на день або 500 МБ на 30 діб.

Щоб абоненти могли користуватися послугами на лінії регулярно, оператор Водафон вирішив це питання. Доступна послуга «Місяць без абонплат» залежить від єдиного тарифу. Користувачі зможуть безперервно спілкуватися з близькими та друзями протягом місяця з єдиною оплатою тарифу в 30 днів.

“Смартфон”

Поповнюючи регулярно баланс сім-карти, можна постійно користуватися тарифом за 6 грн на добу. При підключенні послуги «Місяць без абонплат» вартість послуг вже коштуватиме 80 грн. Економія дуже відчутна, адже кладучи щодня по 6 грн. сума за місяць складе 180 грн. Абоненту не треба постійно поповнювати рахунок – це достатньо зробити один раз на 30 днів. Послуга точно сподобається людям похилого віку і тим, у кого батьки – пенсіонери – їм не потрібно буде класти на рахунок гроші щодня.

Різноманітність послуг на лінії

Поки що тарифи Водафон Україна для Донецької області не надто різноманітні, але може ситуація у другому півріччі 2022 року зміниться. Якщо обмеження зникнуть, то тарифи МТС в Україні для Донецької області у 2022 році. стануть різноманітнішими. На сьогодні у компанії безліч труднощів, пов’язаних із постачанням обладнання на Донбас. Якщо виникають поломки вузлів, це вважається серйозною перешкодою у наданні якісного зв’язку. Дану поломку зможуть усунути лише досвідчені співробітники телефонної компанії, а працювати потрібно на небезпечних територіях Донецької області.

Через поломки часто виникають незадоволені скарги від клієнтів, але через військовий конфлікт ситуація поки що не може розвиватися за іншим сценарієм. Компанія Водафон в Донецьку розуміє це і докладає всіх зусиль, щоб відновлювати зв’язок якнайшвидше при поломках.

На сьогодні можна замовити лише стандартний тариф «Смартфон» Водафон у Донецьку 2022, інші пропозиції оператора недоступні. Якщо зателефонувати на гарячу лінію оператору, можна попросити лише про підключення послуг на даній лінії. Мережа працює автономно, оскільки у ДНР немає можливості для відкриття нових тарифних планів. Оператор не може з технічних причин створювати послуги та нові тарифи Водафон в Україні 2022 року.

Як вирішити проблеми, що виникли

Якщо ситуація сталася скрутною, то всі питання людина може поставити оператору по телефону або у віртуальній формі. Допомога кваліфікованих працівників МТС буває просто необхідною, але в Донецьку багато офісів закриті. У зв’язку з цим оператор рекомендується скористатися декількома способами, якщо із зв’язком або інтернетом виникли проблеми:

 • наберіть номер 111, щоб зв’язатися із оператором;
 • на сайті є форма онлайн-чату. Він може активуватися після надсилання запиту протягом хвилини. Важливо не залишати сторінку;
 • надішліть листа з цікавим питанням у мобільному додатку;
 • номер кол центру 0800400000. Телефонувати можна безкоштовно.

Набравши номер гарячої лінії, людині буде відразу надано автоматичне меню. У меню потрібно вибрати розділ, що цікавить, за допомогою цифрової розкладки на телефоні. На сенсорному або кнопковому телефоні дзвінки до кол-центру доступні.

У разі виникнення запитань у абонентів важливо вирішити їх якнайшвидше – можливо людям тарифні плани Водафон для Донецької області 2022 не підходять або потрібно підключити послугу інтернету. Для цього краще безпосередньо з’єднатися із оператором. Відповідає на дзвінки, що надходять оператор в залежності від того наскільки лінія завантажена в цілому. Іноді потрібно почекати на лінії кілька хвилин.

Щоб створити максимально комфортні умови для клієнтів, Vodafone прискорив з’єднання з операторами. Не всім підходить хвилинне очікування відповіді, оскільки доводиться чекати на вирішення термінового питання. З’єднання коштуватиме клієнту 10 грн. Послуга сприяє швидкому зв’язку із оператором. Якщо оператор відповість, але людина не зрозуміє порядок дій для вирішення проблеми, інструкція буде надіслана на телефон.

Зручні та економічні тарифи для Донецька можна підключати на місяць або подобово. Достатньо лише вибрати спосіб підключення послуг:

 • 101*901*# через цифрову комбінацію;
 • My Vodafone додаток для керування тарифом на смартфоні;
 • єдиний номер кол-центру 0800400000.

Висновок

Вибір на користь компанії Водафон клієнти можуть купити сім-карту в будь-якій філії компанії. За необхідності перевірки активності або відсутності пакета послуг наберіть номер *101*4#.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.