UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтва на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів

Військові конфлікти торкнулися багатьох. Витримати таке дуже важко. Незрозуміло, кому складніше, хто виїхав чи хтось залишився. Важливий гороскоп на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів, на що слід очікувати українцям? Початок війни розділив події у житті на «до» та «після».

Гороскоп для України від Олени Курилової

Олена Курилова ще за 4 роки до початку війни відчула її наближення. Вона вважала, що воєнні дії розпочнуться 2 березня. За 2 тижні до того, як усе почалося, Альона підходила до представників силових структур і говорила, що настав час повномасштабної війни.

У День сонцестояння, ясновидець розкладала карти, побачила багато крові та болю. Тому Курилова планує зробити розклад ще 1 листопада на Хелловін. Перемога Україні дістанеться надскладно і дуже великими силами. Від кожного українця та доброти сердець залежить, як ми зможемо це все пережити. Жити треба заради своїх рідних та близьких. Потрібно всім об’єднатися заради людей.

Гороскоп для України на 2023 рік від Хаяла Алекперова

Азербайджанський екстрасенс та астролог має велику популярність у всьому світі. Він був військовим, як і його дідусь. На війні Хаял пропрацював понад 3 роки. Його завдання було повернути покійних у сім’ї. На війні екстрасенсу дуже допомагав його дар.

Хаял передчував війну в Україні. 20 лютого він відправив сестру додому. Ще у 2014 році він побачив Ісуса уві сні. Він був весь у крові і ходив Майданом.

Багато людей в Україні зрадників. Багато російських одружувалися з українцями. Вийшла плутанина. Українці це такий народ, який мріють створювати найкраще. Їм важливо будувати та створювати щось нове. Російський народ – це злодії. Вони намагаються забрати в інших те, що вони заробили. Росія – це велика країна, яка може заробляти, але має багато бомжів.

За словами Хаяла після того, як розквітнуть квіти, тобто у березні чи квітні закінчиться війна. Україна почне відроджуватися та відновлюватися. Росіян покарає Бог.

Гороскоп від екстрасенсів для України на 2023 рік

Існує велика кількість талановитих астрологів та екстрасенсів. Наприклад, Світлана Драган, Силуан Афонський, Павло Глоба.

Індійський хлопчик з точністю до місяця та року передбачив загибель президента Гаїті, пандемію та конфлікт між двома країнами, який відволікає всю увагу на себе. Світлана Драган та Тамара Глоба говорили про глобальну розбудову системи.

За словами Світлани Драган, на даний момент немає сенсу розглядати окремо майбутнє Росії, України та США. Світлана стверджує, що, незважаючи на загальні очікування, війна в Україні триватиме довго. Вона перейде у затяжну фазу. Росія поступово почне об’єднувати довкола себе землі. Але це відбуватиметься не насильницьким шляхом. Завершиться конфлікт у 2025 році.

Гороскоп від Павла Глоби для України

Павло Глоба є не лише астрологом, а й письменником і телеведучим. Прославився ще за часів СРСР. Він передбачив розпад Радянського Союзу. За його словами, далі буде один 15-річний період до 2016 року і другий період починається з 2021 року. Він попереджала про масштабну аварію на Чорнобильській АЕС, але йому ніхто не повірив. Після того, що сталося, Павло попереджав про катастрофи і багато з них змогли попередити або зменшити негативний вплив.

2023 року доведеться випробувати потребу і багатим, і бідним. У Європі проходитимуть неймовірні бунти. При цьому вони будуть настільки сильними, що європейським лідерам доведеться переглянути свою політику. Це буде глобальна розбудова світу.

2023 стане найгіршим для розвитку економіки. Наступного року Росії та інші країни, які перебувають з нею у конфлікті, йтиме на світову. Змова проти Росії розкриється. До кінця 2023 року Росія стане дуже багатою та незалежною.

Виникне ще одне захворювання. Воно буде набагато потужнішим, ніж пандемія.

Гороскоп для України на 2023 рік не надто позитивний. Лише до кінця цього року відбудуться зміни, які увійдуть до історії. Швидше за все, до кінця 2023 року Україна не існуватиме як незалежна держава.

Прогноз від Тамари Глоби

Тамара Глоба, знаменитий астролог, визначила зірок, що в Росії та Україні зміниться абсолютно все. Залишитися осторонь за нинішніх подій вона не змогла. Зараз до астрології по допомогу звертаються навіть ті, хто протягом життя в неї ніколи не вірив.

Астролог вважає, що 2023 стане найважчим часом з 2022 по 2024 р. Нові конфлікти виникнуть наприкінці 2022 року. Вона звернула увагу, що найбільш ясного вирішення конфлікту слід очікувати не раніше, ніж через 2-2,5 роки. Головне, щоб усе різко не повернулося в інший бік 2023 року.

Зміни стосуватимуться повністю всього світу. За її словами, відбудуться різкі зміни: багаті стануть бідними і навпаки. Це станеться через деякі електронні системи.

Що чекати на українців у 2023 році? Взимку 2022 р. відбудеться перемир’я. Наступний рік стане порожнім. Найкращим роком стане 2024 рік. Він буде і врожайним, і відбудеться мирне врегулювання конфлікту та вирішення фінансових проблем.

Нострадамус

500 років тому Нострадамус зробив прогноз на 2023 рік. Оприлюднити його передбачення було дозволено лише за кілька місяців. Алхімік попередньо попереджав час військових дій. Він передбачав виникнення Третьої світової війни. Багато хто з провісників про це говори.

Нострадамус говорив про страшний конфлікт, який виникне на тлі катаклізму. Це буде великий астероїд, який негативно впливає на людей.

Гороскоп для України на 2023 рік від мольфарів

Мольфари є посередниками для людей і потойбічними силами. Згідно з повір’ями, вони здатні побачити майбутнє. Українська політика – явище часто неоднозначне, тому дуже часто політики звертаються до відьом, екстрасенсів та чаклунів.

До мольфарів зверталася Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко та багато інших політиків. Згідно з місцевими повір’ями, є добрі та злі мольфари. Існує всього 13 мольфарів, які мають надзнання. Останнім із них був Нечай, який помер 10 років тому. Але зараз мольфарами себе називають усі, хто хоче.

Останнє передбачення висловила у програмі «Світ навиворіт» мольфарка Марія. Вона сказала, що Зеленському загрожує небезпека і передчасне звільнення з посади. За її словами, Зеленський програє наступні вибори і президентом стане жінка. Після цього Україна процвітатиме протягом усього її терміну правління. Сприятливий час для України настане через 3-4 роки.

Інша мольфарка Галина у цій передачі передбачила, що через 3 роки настане мир, і українці житимуть у достатку. Вона передбачила і те, що епідемія не закінчиться. Вірус видозмінюватиметься і багато хто помре. Він викличе економічну кризу та бунти у різних країнах.

Мольфарка казала, що в Україні буде молодий політик, а допомагатиме йому жінка.

Наймолодший мольфар Орест Стафійчук заявив, що війна на Донбасі закінчиться наприкінці 2022 року. Він також говорив, що Крим на короткий час повернеться до складу України, а потім знову відійде, але не до Росії. Це буде зовсім інша країна.

Важливим прогнозом, який однозначно здійснився, це передбачення Нечаю. Він казав, що, незважаючи на зміну влади і те, що старих політиків проженуть від влади, краще не стане. Гірше стане у 7 разів.

Мольфар говорив, що український генофонд повністю вимре. Ще у 2007 році він вважав, що відбудеться поділ України між Польщею, Чехією, Румунією та Росією. На якийсь час Україна як держава перестане існувати на карті.

Гороскоп від Ванги для України.

Ванга сказав, що світ усуватиме те, що люди створили самостійно. Можливо, йдеться про наслідки екологічного забруднення. Але, можливо, Ванга говорила про воєнні дії в Україні. У будь-якому разі Новий рік буде вирішальним. Деякі перекладачі її видінь говорять про те, що відбудеться трансформація Росії у наддержаву. У це важко. Але, безперечний факт, що у світі відбувається переділ територій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.