UKRjizn.com
Image default
Новини

Налаштування супутникових каналів 2020 в Україні

Розвиток телебачення і технологій в Україні призвело до того, що не так давно було прийнято рішення повністю відмовитися від аналогового телебачення. Люди стали закуповуватися тюнерами і підключатися до цифрового телебачення, але багато хто вирішив піти іншим шляхом.

Супутникова тарілка на даху будинку

Для більшості громадян відмінним виходом із ситуації стало підключення кабельного або супутникового телебачення, що надавав доступ до великої кількості телеканалів на різних мовах. Кабельне вже не так популярно, а ось супутник – це сучасне і високотехнологічне рішення, яке зараз коштує не так дорого і доступно майже кожному жителю України.

Правда, його, як і будь-яке інше обладнання, треба вміти правильно налаштувати. Для цього потрібно знати частоти, параметри сигналу та інші налаштування супутникових каналів 2020 в Україні.

Нюанси роботи супутникового телебачення

Супутникове телебачення – це унікальна система передачі телевізійного сигналу споживача, яка використовується в якості ретранслятора запущені на орбіту супутники Землі. Ці супутники розташовані на геостаціонарній орбіті і оснащені всім необхідним обладнанням для передачі сигналу простим користувачам.

Ця технологія відрізняється тим, що дозволяє покривати якісним телевізійним сигналом набагато більшу зону, а телебачення стає доступно навіть у самих віддалених місцях, куди звичайні кабелі не прокласти.

Особливості роботи супутникових каналів

Щоб приймати супутникові сигнал, користувач повинен мати у себе вдома спеціальне обладнання. До цього обладнання відноситься:

  1. Хороша супутникова антена.
  2. Конвертер.
  3. Супутниковий ресивер.

Все це дозволяє відтворювати різні канали з усього світу у себе на телевізорі або моніторі комп’ютера. Але є невеликі нюанси, які стосуються не тільки того, як відбувається настройка безкоштовних супутникових каналів, але і самого обладнання.

Справа в тому, що підходити до питання вибору обладнання потрібно серйозно, тому що можна просто залишитися без бажаних телеканалів.

Перш за все, балкон, куди буде віщатися супутникова тарілка, повинен обов’язково виходити на південь, щоб мати можливість отримувати сигнал від супутника. Також дуже важливо звернути увагу на діаметр супутникової антени.

Наприклад, настройка каналів супутникової антени самостійно для України в 2020 році для прийому сигналу від супутника Hot Bird при діаметрі антени менше 90 сантиметрів просто неможлива.

Сигнал не буде прийматися, але ось для каналів НТВ Плюс досить мати тарілку діаметром 60 сантиметрів. Найкраще ставити тарілку з діаметром 120 сантиметрів, що дозволить приймати якісний сигнал навіть під час снігопаду.

Виходить так, що вибір якісного обладнання безпосередньо впливає на можливість дивитися ті чи інші канали, так що рекомендується заздалегідь продумати це питання.

Питання настройки супутника

Перед тим як перейти до налаштування супутника, його спочатку треба встановити. Це можна зробити самостійно, але треба пам’ятати, що всі роботи, пов’язані з висотою і електрикою вкрай небезпечні для життя, а тому рекомендується в питаннях встановлення все ж довіряти професіоналам.

Поворот супутникової тарілки на даху

За це доведеться заплатити, але майстри швидко і якісно виконають усі роботи з використанням страхувальних пристосувань і навіть дадуть гарантію на свою роботу.

Після того, як супутникова антена була правильним чином налаштована, а все обладнання підключено, проводиться настройка каналів супутникової антени в Україні 2020. Тут все вже трохи простіше, але є свої нюанси, на які варто звернути увагу.

Щоб перейти до Налаштування, досить просто взяти в руки пульт від телевізора і зайти в меню налаштувань ресивера. Далі треба зайти в «Пошук телеканалів». Щоб знайти певний канал, треба знати назву супутника, його частоту, а також значення поляризації і потокове швидкість.

У деяких випадках для установки можуть знадобитися і інші дані, які завжди можна знайти на сайтах компаній, які пропонують послуги супутникового телебачення, а також на сайтах самих супутників. Як тільки усі дані були введені, почнеться пошук телеканалів, а вже через пару хвилин можна буде дивитися свої улюблені телешоу.

Але якщо раптом з якихось причин виникла плутанина, незрозуміло як правильно використовувати коди на супутникові канали 2020 для України і як зайти в меню налаштувань, можна завжди скористатися допомогою професіоналів.

Для цього потрібно звернутися в одну з компаній, які займаються настройкою супутникового телебачення. Після цього залишається тільки домовитися з майстром і чекати його в призначений час. Як показує практика, майстри дуже швидко проводять настройку будь-яких ресиверів і можуть дати необхідну консультацію, допомогти в подальшій налаштуванні і відповісти на будь-які питання користувача.

Налаштування супутникових каналів 2020 в Україні

Отже, щоб правильно налаштувати ті чи інші канали і дивитися свої улюблені телепередачі, треба обов’язково заздалегідь довідатися хоча б основні параметри супутникових каналів в Україні. Насправді для цього достатньо просто зайти на один з інформаційних сайтів в Інтернеті, присвячених різним супутниковим телеканалам або на сайт самого супутника.

Найчастіше там можна знайти інформацію про всі доступні телеканали, а також про їх частоти та інші параметри, які знадобляться при налаштуванні. Наприклад, можна запросто знайти інформацію про те, що звичні всім українські канали, які доступні з тюнерів, віщаються з супутника AMOS.

Саме тому для перегляду СТБ, Нового Каналу, а також UA:Перший або Еко ТБ, ОЦІНОК, треба всього лише вибрати в налаштуваннях саме цей супутник, після чого ввести частоту 11175, а також значення поляризації «Н». Ще бажано вказати потокову швидкість 30000.

Важливо знати, що майже всі полюбилися українцям канали в більшості своїй саме з даного супутника, але для деяких з них потрібно просто вводити інші параметри. Так, наприклад, для щоб без будь-яких проблем дивитися 12 канал ТВА, ATR, Галичина, 8 канал, Донеччина потрібно просто змінити частоту на 12411.

Налаштування супутникової антени

При цьому телеканал ” ГУМОР ТБ транслюється на дрругіх параметрах частоти – 10806, а ось для К1 треба вже при пошуку встановлювати частоту 12188. Тому для перегляду того чи ж іншого каналу варто дійсно заздалегідь ознайомитися з інформаційною таблицею.

Таблиця частот супутникових каналів вказує на те, що майже всі російські канали вещаются з супутника Сіріус, а деякі з них транслюються супутником ABS. Тому для перегляду TVCI або ж Belsat треба просто виставити частоту 12303, а потім вибрати значення поляризації «Н» і потокове швидкість 25546.

Для безлічі інших каналів налаштування є схожими, часто змінюється тільки частота. Таким чином, телеканали Travel, а також Romantica віщаються на частоті 12111. А ще важливо пам’ятати, що з часом канали можуть почати транслюватися з іншого обладнання, що призводить до зміни їх параметрів.

Саме тому фахівці рекомендують хоча б раз на місяць перевіряти таблицю з телеканалами і проводити повторний пошук, щоб не упускати останні зміни. Це гарантує, що у користувача завжди буде залишатися доступ до улюблених телепередач.

Звичайно ж, це ще далеко не всі частоти супутникових каналів в Україні 2020, насправді їх дуже багато. Різні популярні російські та українські телеканали також ведуть своє мовлення з супутника Hotbird. Тут, наприклад, можна налаштувати собі телеканали TV Rus або ж News One, для отримання доступу до яких досить просто в настоянках поставити значення поляризації «Н» і вибрати частоту 11604 і 12322 відповідно.

Що стосується швидкості потоку, то в обох випадках вона буде 27500. Знову ж таки, улюблені багатьма канали Супер, ТНТ4, Наша Тема і навіть 2х2, ШАЯН ТВ ведуть мовлення з супутника ABS. Щоб дивитися їх у себе на телевізорі, треба поставити частоту 11531 або 11490, а також значення поляризації «V» і вибрати потокове швидкість 22000. На цьому ж супутнику можна налаштувати канал Світ, Білорусь, Зірка і не тільки.

Це лише нечисленні налаштування. Щоб знати всі свіжі супутникові частоти, треба час від часу заходити на інформаційні сайти супутників або на ресурси, присвячені налаштувань телеканалів.

Зазвичай там розповідається про найостанніші і важливі зміни, знаючи які можна зберегти доступ до своїх улюблених телепередач. Також там можна знайти інформацію про зовсім нові телеканали, які тільки стали доступні на тих чи інших супутниках.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.