UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Народжували на баченні. Його дивилися мільйони

Здавалося б, пологи – один із найінтимніших (іноді трохи довших) моментів у житті жінки. Тим часом деякі дами не соромляться показати всьому світу момент народження свого малюка. Хто, крім Кортні Кардашьян, зважився на такий крок?

Деякі жінки вважають пологи настільки інтимною ситуацією, що навіть батькові дитини не дозволяється брати участь. Інші, у свою чергу, вирішують народжувати вдома, щоб мінімізувати присутність сторонніх людей.

Але це зовсім не в моді Кортні Кардашьян. Вона як расова знаменитість дала початок сьомому сезону реаліті-шоу «В ногу з Кардашьянами». У серпні 2012 року камера супроводжувала її в пологовому залі. Сестра Кім Кардашьян на фінальній стадії навіть сама витягла дочку з утроби. «Кортні любить виводити своїх дітей», — пожартувала тоді її молодша сестра Хлоя. Щось у цьому є, бо й свого первістка з-поміж ніг забрала.

Через кілька місяців, у лютому 2013 року, на пологи перед камерою вирішила вона Симона. Хіба що народження її дитини не показали по телебаченню. Фільм, який записали її родичі, виклали на YouTube і до сьогодні набрали десятки мільйонів переглядів. Сімона вирішила поділитися фільмом з інтернет-користувачами, щоб показати пологи не тільки силами природи, а й у природному оточенні, адже четверту дитину австралійка народила біля струмка в тропічному лісі. «Я вирішив народитися в своїй улюбленій бухті з кришталево чистою водою, яку можна пити без проблем. Хоча вода була холоднішою, ніж у басейні для пологів, вона була не холодною, а теплою. На світанку, близько шостої ранку, я пішов купатися. Я народжувала три години по черзі у воді і без води. Я була в порядку, сутички були сильними, пологи йшли повільно», – написала Симона. Її фільм надихнув одну з телестанцій на створення програми «Народжені в дикій природі».

У свою чергу одна британка вирішила, що на пологах можна заробити. Джозі Каннінгем вона думала, що буде продавати квитки бажаючим подивитися на пологи наживо. Вона підготувала 4 штуки, які розійшлися за кільканадцять хвилин. Серед покупців було троє журналістів, двоє з них купили VIP-пакет за 10 тисяч. фунтів з можливістю зйомки пологів, тож можна було очікувати відеорепортаж події. Однак зрештою ця ідея не здійснилася. Можливо тому, що Джозі запізнилася трохи більше ніж на тиждень.

На екрані народилася знаменитість!

Кардашьян хоче народити дитину своїй сестрі

Кардашьян годує грудьми. І де ?!

Джозі КаннінгемБики

пологи Кортні КардашьянВІДСУТНІСТЬ

Кортні КардашьянWENN

Кортні КардашьянШирокий образ / Бюл

Кортні КардашьянШирокий образ / Бюл

Джозі КаннінгемБики

Джозі КаннінгемБики

Джозі КаннінгемTwitter

Джозі КаннінгемБики

Сімона народжує в дикій природіНароджена природа / You Tube

Сімона під час пологівНароджена природа / You Tube

СимонаНароджена природа / You Tube

Сімона з четвертою дитиноюНароджена природа / You Tube

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.