UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Недорогі подарунки на Новий рік 2023

Новий рік – це свято чудес з особливою атмосферою, проте підготовка до нього проходить швидше не веселощі, а в сум’ятті: потрібно не тільки облаштувати будинок до свята, але і вибрати своїм родичам, друзям, колегам – новорічні подарунки. І, звичайно, дарувати кожному з них щось дороге — дуже марнотратно. Тому розглянемо, які бюджетні та недорогі подарунки на Новий 2023 рік, можна піднести своїм близьким і як привнести в них елемент казки та чаклунства.

Недорогі подарунки

Як правильно вибрати новорічний подарунок?

Визначення слів «бюджетний або недорогий» — відносно і залежить тільки від того, що ви самі під ними розумієте. Проте, скільки б грошей не закладалося в подарунок, при його виборі важливо дотримуватися кількох принципів: всі люди різні, тому вибирати подарунок до Нового року 2023 слід індивідуально під кожного.

Презент повинен викликати у людини радість, а не роздратування, тому вибирати потрібно з розумом; не варто дарувати засоби гігієни, шкарпетки, піну для гоління і тому подібні речі.

Новий рік – свято, яке для багатьох є особливим, тому можна (і навіть потрібно!) вкласти в новорічний подарунок свою душу. І останнє, але не менш важливе – вручити подарунок з радісною посмішкою і супроводити теплими побажаннями. Будь-яка людина буде цьому радий.

Бюджетні подарунки на Новий 2023 рік

Що ж можна подарувати на свято Нового року друзям, колезі, коханій людині чи батькам? Звичайно, можна звернути свою увагу на традиційні подарунки: цукерки, шоколад, кава, чай, пряники, розмальовані у вигляді ялинок або сніжинок – адже вони теж принесуть задоволення і відчуття свята людині, що їх отримала.

подарунки на Новий рік

Крім того, можна придивитися до таких подарунків як:

 • різні предмети з зображенням Кролика – символу 2023 року; блокноти на будь-який смак і колір;
 • настільний або настінний календар;
 • додаткові аксесуари для смартфонів, планшетів, ноутбуків;
 • якісь побутові дрібниці, на зразок посуду, фартуха, набори рушників – завжди порадують і принесуть користь;
 • предмети, зроблені своїми руками – це завжди недорого і приємно.

Недорогий подарунок для чоловіка і жінки

Звичайно, сьогодні світ поступово йде від гендерних стереотипів, проте вибирати подарунки для жінки або чоловіка варто все ж по-різному. Як правило, смаки людини в залежності від статі дещо змінюються; це треба враховувати, підбираючи подарунок до Нового 2023 році.

Наприклад, жінці або дівчині краще подарувати: маленьку записну книгу або блокнотик з красивою обкладинкою;

 • брелок у вигляді Кролика або мишки;
 • набір яскравих прихваток або рушників;
 • красиву витончену чашку; красивий кульку на ялинку.

Чоловіки, найімовірніше, будуть раді брутальнішим подарунків: незвичайною кухлі для пива; чоловічому фартуху з прикольною підписом або принтом; масивної гуртку для чаю, хорошому термосу; красивою ручці і щоденнику.

Недорогі подарунки для літніх людей

Людям з старшого покоління більше подобаються корисні подарунки, ті, які могли б допомогти в господарстві або подбати про їх здоров’я. Якщо немає повної впевненості, що літній людині сподобатися «прикольний» подарунок, краще подаруйте:

 • теплу хустку з шерсті або плед;
 • баночки для спецій, наприклад, сільничку і перечницю у вигляді Кролика;
 • зручну недорогу чашку;
 • теплі шкарпетки або тапочки з підігрівом;
 • точилку для ножів.

Втім, найголовніше на Новий рік – це не подарунки, а гарний настрій і теплі привітання. Ніякі подарунки не замінять щирих емоцій. Тому неважливо, який презент ви подаруєте – бюджетний або дорогий – головне дарувати з усією теплотою і любов’ю.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.