UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ніс, груди чи попа? Це те, що ми змінюємо найчастіше

Жінки в усьому світі все ще охоче йдуть на пластичні операції. Хоча сьогодні багато говорять про те, наскільки прекрасна природність, жінки не перестають підкреслювати свою красу за допомогою скальпеля. Яка операція найпоширеніша? Груди чи сідниці? А може, ліпосакція займає перше місце в рейтингу? Ми вже знаємо.

Як показують статистичні дані Американське товариство пластику в 2015 році Збільшення грудей досі залишалося найчастішою пластичною операцією. Цей стан речей може суттєво змінитися, оскільки в порівнянні з 2014 роком цей вид операцій скоротився на 2%. Потихеньку видно, що майструвати груди просто виходить з моди.

Дивно, але під ніж лягає зовсім інша частина тіла. Пластика сідниць з кожним роком стає все більш популярною. Більшість жінок просто мріють про маленьку, підтягнуту попу і зазвичай вибирають ліпосакцію. Але бувають і такі випадки, коли дами просять збільшити попу! І з такою турботою фахівці можуть впоратися. Досить вставити відповідні імпланти, і вже плоска лялечка стає міцним і струнким атрибутом жіночого тіла. називає 2015 рік «роком дупи» і зазначає, що минулого року кожен день, кожні 30 хвилин хтось збільшував свої сідниці.

Що ще входить до п’ятірки найбільш часто виконуваних процедур? Після збільшення грудей були зроблені пози: ліпосакція, корекція форми носа, підтяжка повік, підтяжка живота.

Наші вітчизняні зірки найчастіше вдаються до процедур естетичної медицини. Збільшують губи і вилиці, коректують носогубні складки і прибирають зморшки ботоксом. Натомість оперують груди та ніс. Це питання часу, коли наші сідниці увійдуть в моду.

Дивіться також:

Груди123РФ

Сідниці123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.