UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Нові передбачення про Донбас на 2022 рік

Не потрібно бути особливо сильним екстрасенсом, щоб передбачати період розквіту для Росії і стабільного занепаду на території України, відсутність позитивних змін у відносинах колись дружніх країн при нинішньому зовнішньому управлінні, яке погано замасковано комічною фігурою Зеленського.

Набагато складніше дати достовірний прогноз на тему, коли закінчиться війна на Донбасі: ніхто не знає точної дати, як і формату, в якому стабілізується Регіон, нестабільний протягом 8 років.

Нові передбачення про Донбас на 2022 рік

Розташування планет

Не звертаючись до незмінно оптимістичних по відношенню до штучного територіального утворення П.Глобі і в. Россу, яких об’єднує ненависть до Росії, можна з упевненістю сказати, що Україну не очікує нічого хорошого.

Розповіді про російський вплив на Януковича, що нібито мав місце, спростовують сьогоднішнє зовнішнє управління, яке диктує все: від зовнішньої політики до непомірних комунальних тарифів і остаточної загибелі економіки. Показовим є ввезення вугілля в країну, ще недавно його експортувала, в річницю початку Майдану, на тлі святкування Революції гідності.

Нечисленні передбачення по Донбасу поки можна пов’язувати тільки з розкладом планет по Україні: Росія не буде втручатися в конфлікт, докладати зусиль по стабілізації ситуації. Для неї почався новий цикл розвитку (про це говорять не тільки одкровення а.Шепса, а й передбачення від уже померлих провидців – Е. Кейсі, Ванги, в. Мессінга). Ось уже 6 років, як вона лобіює тільки власні інтереси і нічого не робить для колись обіцяного захисту росіян на сусідній недружній території.

Розклад планет змушує впадати в зневіру проживають на українській території:

 • закінчення першого циклу Сатурна означає повернення до моменту проголошення незалежності, обнулення досягнень, майже тотожне повторення негативу;
 • той же Сатурн своєю ретроградністю віщує проблеми в економіці і тотальне уповільнення будь-яких процесів розвитку;
 • перебування планети-гіганта в 1 будинку обіцяє українцям каторжну працю, важкі життєві умови, необхідність економить на всьому, щоб вижити.

На довершення до цього, Плутон в 10 будинку говорить про постійне прагнення до зміни влади і держпереворотів, а місяць в поєднанні з Нептуном – про тіньові грошові операції (як тут не згадати президентські офшори). Оптимісти вбачають деякі позитивні моменти-наприклад, підтримку світової спільноти в Юпітері, який перейде з 10 в 7 будинок.

Нові передбачення про Донбас

Проте вже з серпня 2022 не залишається сумнівів через напружену конфігурацію з трьох гігантів, Місяця і Венери. Досить додати до короткого аналізу, що є ще Марс, який говорить про конфлікти в лавах української влади і Уран, з його появою до нестабільності і виключно негативних змін.

Свіжі передбачення

2022 називають красивою датою, на яку призначені природні і погодні катаклізми, загибель Америки (не у всіх), нетривале загострення у відносинах з сусідами у Росії.

На тлі цього багатого набору, що переходить у деяких провидців з року в рік із завидною постійністю, передбачення, що чекає Донбас в 2022 році, виглядають блідо і невпевнено, не вступають ні в яке порівняння з видатними передбаченнями з минулого. Робити короткострокові прогнози і перебувати з подіями в одному часовому періоді молодому поколінню важко:

Ванга: згадки або вказівки

Тлумачі загадкових передбачень не впевнені, що передбачення Ванги на 2022 рік-для Донбасу. Патріоти незалежної України вказують, що сліпа провидиця з Болгарії жодного разу не називала цей топонім.

Тому вони впевнені, що під країною біля Чорного моря мається на увазі Росія, і чекає її неминучий розпад. Інші експерти вказують на три важливі ознаки, що говорять саме про країну неодноразово перемагав Майдану:

 • слабка влада і повний розвал економіки;
 • громадянська війна і ненависть, яка шукає виходу;
 • вказівка Ванги на відсутність України на карті світу.

Під словами клич, ганьба і темрява можна мати на увазі навалу регулярної армії на непокірні території. Але під зеленим господарем, під керівництвом якого ситуація виправиться, навряд чи мається на увазі Зеленський, швидше, людина у військовій формі.

Ванга про Донбас на 2022 рік

Не варто сподіватися і на те, що Росія введе війська в невизнані республіки – досі вона орієнтувалася виключно на власні інтереси і прислухалася не до криків про допомогу, а до думки світової спільноти.

Влад Росс-невиправний оптимізм

Пророкує зміцнення гривні, зростання ВВП і економіки, навала інвесторів, спраглих вкладати гроші. На чому заснований такий непоправний оптимізм і віра в ідеали Майдану, незрозуміло, як і впевненість у припиненні в наступаючому році світової пандемії.

Він не робив нові передбачення для Донбасу, 2022 на тлі тотального процвітання представляє в. Россу роком переміг українства. Рік тому астролог обіцяв швидку перемогу ЗСУ, повернення Криму і непокірних республік під рідне крило ще навесні 2021.

Олександр Шепс

На тлі викриттів, що з’явилися останнім часом (від різних людей і від Б.Соболєва, який зняв фільм зі скандальним розвінчанням тверджень про учасників популярної телепрограми «Битва екстрасенсів» під назвою «ті, що йдуть до біса»), інтерес до його пророцтв знизився.

Олександр, переможець 14 сезону, згадуе, коли потрібно навести прогноз, протилежний похмурому баченню П.Глоби. Провідний російський астролог говорить про оптимізацію економічної та політичної ситуації в Україні, райдужні перспективи для неї і непривабливе майбутнє Росії.

Шепс, впевнений у зворотному, пророкує РФ вступ в новий період, на цей раз – процвітання. Україну чекає фінансова криза і нестабільність всередині, викликана невдоволенням народу – комунальними тарифами, розвалом промисловості, убогістю.

Олександр Шепс про Донбас на 2022 рік

Єдине, в чому вони солідарні-наступ нового року не поверне Україні Донбас і Крим, не принесе потепління взаєминам між сусідніми країнами, не дозволить перманентно тліючий конфлікт, в якому може відбутися загострення.

Інші думки

Невизначеність ситуації виразно відчутна і У інших людей, впевнених в тому, що вони можуть бачити майбутнє. Передбачення про Донбас на 2022 рік від найсильніших екстрасенсів, відносно недавно з’явилися в цій області, не містять ні певних дат, ні точних відповідей про закінчення війни з мирним населенням:

 • А. Литвин, екстрасенс з Росії передрікає оновлення в українському політикумі і боротьбу за ринки збуту, перемога в якій дістанеться розумному і рішучому;
 • Х. Алекперов ще перебуває в Омані про те, що українській верхівці притаманна мудрість, і від неї залежить доля України, Надію вселяє загадкове твердження про знищення зла і торжество правди, яке неодмінно настане до кінця року;
 • К. Убер, яка заслужила титул наступниці Ванги, віщує новий майдан і сильні протестні рухи, захоплення держвлади і подальше погіршення становища, але замовчує про Донбас;
 • передбачення віри про Донбас скупи м не містять жодних вказівок на прийдешні події, тільки на неминучість збройного і релігійного протистояння, ненависть, негаразди, розпад на складові частини, колись штучно з’єднані в територіальне утворення
 • Пахом впевнений, що Росія нарешті підтримає ЛДНР і Україні доведеться змиритися з очевидним становищем, але республіки не увійдуть до складу РФ.

Особливо тривожні новини – від оприлюдненого визначення Г. Кіссінджера. У ньому говориться, що територіальний устрій України зміниться в силу зовнішніх обставин. Якийсь план Соломона передбачає появу Новоросії, власне України, Галичини та Нового Єрусалиму на благодатних землях півдня, Північного Причорномор’я. Запуск цього сценарію відбувся ще за Порошенка, а Зеленський тільки продовжує виконання плану глобального перебудови світу.

У цьому сценарії нічого доброго не чекає російськомовне населення колись російських земель, від якого сім років тому Росія відмовилася, ігноруючи потужні протестні рухи. З її мовчазного потурання були проведені акції залякування-спочатку в квітні, в Запоріжжі, потім – 2 травня, геноцид в Дніпропетровську.

Невідомість у питанні, коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення не розвіюють. Втішає, що в плані Соломона Новоросія, представлена республіками Донбасу (хоча історично вона перебувала на землях, уготованих Новому Ізраїлю, буде окремою державою. Ось тільки питання з термінами не ясний жодному їх екстрасенсів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.