UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Нові передбачення про Донбас на 2021 рік

Сьомий рік поспіль на території південно-східної частини України тривають військові зіткнення між частинами української армії і так званими з’єднаннями Донецької Народної Республіки, контингент яких практично повністю складається з військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації. До речі, ще не порослі травою могили псковських десантників, загиблих на Донбасі, тому підтвердження.

Багато політиків, екстрасенси, аналітики і політологи України і Росії дають свої прогнози, коли закінчиться війна на Донбасі, то віддаляючи, то наближаючи закінчення військових дій і настання миру. Однак поки вони висловлюють свої думки, в цей час гинуть не тільки військові, а й мирні жителі, підриваючись на численних вибухових пристроях, встановлених по периметру лінії розмежування між Україною і псевдореспубліками.

Передбачення що чекає Донбас у 2020 році

Озвучити цілком реальний прогноз на наступний рік, ніхто з провісників і державних мужів, не наважується. Одні посилаються на розташування зірок і планет, інші ― світова криза, пандемію коронавірусу, погіршення політичної ситуації в світі. Однак з роз’єднаних висновків можна зробити деяке уявлення, що чекає південний схід нашої країни в майбутньому році. Щоб не уславитися голослівними, пропонуються передбачення про Донбас на 2021 рік від найсильніших екстрасенсів і експертів України, Росії, Азербайджану та інших країн.

Передбачення аналітиків

На думку прихильників наукового матеріалізму, вирішити збройний конфлікт між країнами можна тільки політичним способом, незважаючи на розташування небесних світил. Розглядаючи останні події в регіоні і думки експертів, події наступного року можуть висловитися наступними ситуаціями:

1. Мирному врегулюванню допоможуть дружні кроки назустріч керівництвом воюючих сторін-України і Росії, щоб покинути замкнуте коло і вирішити в позитивному ключі нагальні проблеми.

2. Уряду України для закінчення бойових дій потрібно погодитися на автономію невизнаних світовою спільнотою республік, однак, у складі Української держави. Можливий і другий варіант-приєднання ЛДНР до Російської Федерації і присвоєння їм статусу повноцінного суб’єкта Федерації.

3. Існує і негативне припущення в разі невиконання двох перших. Продовження бойових дій між країнами, з подальшою ескалацією конфлікту і збільшення напруги.

Озвучені аналітичні висновки і передбачення що чекає Донбас в 2021 році належать російським експертам, що в корені розходиться з думкою українських аналітиків. На сьогоднішній день вже стає зрозумілим, що повністю зруйнований і розграбований східний регіон України своєму старшому братові ― Росії, не потрібен. Навіть деякі російські експерти говорять про неможливість постійного підтримування зруйнованої економіки Донецької та Луганської республік. Відокремлена частина України перетворилася на сіру зону, куди жоден серйозний інвестор не вкладе свої капітали для розвитку. Навіть великі російські компанії, побоюючись санкцій міжнародного співтовариства, припинили свою діяльність в Донецьку і Луганську, залишивши жити їх населення в умовах первіснообщинного ладу.

Военные пенсионеры в Украине

Павло Глоба

Одіозний російський астролог, до думки якого прислухається населення Росії та інших країн ближнього зарубіжжя, озвучив свої передбачення щодо Донбасу, стверджуючи, що Україна незабаром розвалитися на три окремі регіони. Віщуючи найближчу ситуацію на південному сході нашої країни, він не дає однозначних відповідей, але запевняє, що мир скоро настане, проте він пов’язує це з новим керівництвом України, яке має зрозуміти безперспективність своїх дій і дати народу республік право на самовизначення. Зрозуміло, при цьому Київ не повинен бачити в Росії ворога, а визнати, що сусідня держава є найкращим другом.

Джулія Ванг

Відома латвійська віщунка також обґрунтовує своє бачення ситуації на Донбасі. Її пророцтва говорять про неповернення донецьких земель в лоно України, причому досвід півдня-сходу пошириться на багато областей держави, яка розвалиться на кілька частин з подальшим їх відходом під протекторат сусідніх країн, у складі яких почнеться їх процвітання.

Нинішнє ж положення республік у складі невираженого де-факто Росії, поки говорить про зворотне. Недавні заяви керівника ДНР Дениса Пушиліна про закриття деяких навчальних закладів Республіки, у зв’язку зі зменшенням осіб молодого віку, які намагаються покинути межі нової країни, служить тому підтвердженням.

Молодь намагається вступити до навчальних закладів України та Росії, як найбільш перспективні. Тому нові передбачення для Донбасу 2021 року поки не відповідають дійсності.

Владислав Росс

Відомий одеський астролог називає рік, що минає, не найкращим для нашої країни, проте наступаючий буде ознаменований істотними зрушеннями в позитивну сторону, про що говорить весняно-Осіннє перемир’я на фронті. Войовнича планета Плутон буде впливати на Землю в меншій мірі, що призведе до слабшання ескалації бойових дій, в порівнянні з 2014 роком. Якщо розглядати хвилювання на Далекому Сході і окупованих Китаєм зонах Російської Федерації, керівництву старшого брата колись буде займатися проблемами якихось ледве дихаючих народних республік.

Не виключається, що після відходу російських військ і їх поплічників з Донбасу, Донецьк і Луганськ знову повернуться в Україну, навіть без натяку на самовизначення, яке вигідно тільки Росії. Однак піднімати зруйновану металургійну і вугільну промисловість регіону буде досить важко. Нові розробки в сфері сонячної та електричної енергії, можливо будуть недешевими, проте за ними стоїть майбутнє, на противагу кам’яному вугіллю.

Але з позитивними прогнозами існують і менш позитивні. Можливо пройдуть позачергові вибори з подальшим змінам влади, що призведе до розколу політичної еліти, що склалася. Тому коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення Влада Росса про процвітання нашої країни збудуться, і прийшли до влади нові люди виведуть Україну з періоду рецесії.

Олена Курилова

Переможниця українського шоу Битва екстрасенсів також не втрачає оптимізму, як і її попередній колега. Однак точний прогноз Олена скласти не береться, але заявляє про ослаблення військового конфлікту між Україною і Росією в 2021 році. Можливо це також буде пов’язано з деякими заворушеннями в сусідній країні і наростаючим невдоволенням народу правлінням Путіна. Однак Курилова додає, що в війні, що почалася, не можна тільки звинувачувати російське керівництво, деякі українські олігархи також доклали руку для її початку. Війна-це гроші, стверджує екстрасенс, причому в необмеженій і неконтрольованій державою кількості. Але на її думку, українські олігархи, причетні до початку війни, якщо не понесуть справедливе покарання, то, принаймні, покинуть територію нашої країни.

Вангелія

Існують відомості, що Болгарська провидиця ще в кінці минулого століття передбачала розкол якоїсь держави, що примикає до узбережжя Азовського і Чорного морів. Якщо провести паралель з нашим часом, можна сказати, що її слова ставилися до України, зокрема, Донбасу. Однак можна повністю погодитися з Вангою в тому ключі, що війна в Донбасі ― це боротьба за владу. Деякі українські політики, заручившись підтримкою Кремля, вирішили стати такими собі царями всієї Донбасу, але прийшли росіяни змінили свою позицію, залишивши перших не при справах.

Передбачення Ванги на 2021 рік для Донбасу позитивними не назвеш ― розруха, екологічна і продовольча катастрофа, тотальне безробіття приведуть на її думку до нового вибуху, і коли біля керма республік стане людина, що народилася під знаком Стрільця, війні і розрусі настане кінець. Однак пройде ще кілька років, перш ніж багатостраждальна земля Донбасу увійде до складу братньої Росії.

Великі фінансові вкладення допоможуть відновити в регіоні важку промисловість і підняти рівень життя народу.

Однак останні слова викликають протиріччя у деяких послідовників Ванги. Вони стверджують, що передбачення стосуються Не України, а Росії.

Астропрогноз на 2021 рік для України

Хаял Алікперов

Азербайджанський медіум дещо по-іншому представляє ситуацію наступного року на південному сході нашої держави. На думку Хаяла, Україна може втратити своїх старих союзників, які прагнуть врегулювати збройний міжнародний конфлікт, але натомість придбати нових.

Однак між втратою одних і придбанням інших, пройде деякий час, коли Україна опиниться на самоті і вирішувати економічні та політичні питання доведеться самій. На загальний огляд представиться безліч негативної інформації про деяких керівників нашої країни, що призведе до їх покарання. Жителям квазіреспублік набридне жебрацьке існування і вседозволеність місцевої влади, і вони також вирішать очиститися від старих проблем. Подібне рішення призведе до позитивних зрушень у південно-східній частині України.

Віра Ліон

Ясновидиця з Казахстану Віра Ліон також стверджує про позитивні зрушення на південному сході України, але в рамках Співдружності з Російською Федерацією. Передбачення віри про Донбас оповідають про значні політичні та економічні зміни, однак і ставлення Росії також має змінитися, причому після відходу зі сцени нинішньої політичної еліти. Однак хто стане наступним керівником країни, з яким відбудеться відродження Донбасу, Казахстанська провидиця замовчує.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.