UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Нові правила в’їзду в Росію в 2019-2020 році

Бойові дії в східних областях України почалися ще кілька років тому. І якщо вірити статистиці, з того моменту державний кордон Росії перетнуло близько 10 мільйонів чоловік.

Знак Стоп на фоне флага России

Зараз в’їзд на територію РФ максимально спростили. Влада зробила для цього все можливе. За якими новими правилами буде дозволено в’їзд громадян України на територію РФ в 2019-2020 роках, дізнайтеся з даної статті.

Новий порядок в’їзду 2019-2020

Зазначимо, що згідно з новим законом, з 2019 року, всі українці можуть в’їжджати в Росію на підставі загальногромадянського внутрішнього паспорта.

Звичайне безвізовий перетин кордону дає право громадянам України перебувати протягом 90 днів на території РФ. Потім є обов’язковим оформлення спеціального документа, що дозволяє збільшити термін перебування.

Він називається дозволом на проживання і видається на 3 роки. Однак для жителів Луганської та Донецької обл. зроблено виняток. Вони мають право 180 днів перебувати в Росії. Це стало можливим завдяки постанові Уряду РФ.

Вже давно як українців, так і росіян гостро хвилювало питання зміни порядку в’їзду в Росію. В даний час українська влада ускладнила в’їзд в Україну. Адже громадяни Росії можуть це зробити в 2019-2020 роках тільки при наявності закордонного паспорта.

Зараз в Держдумі знаходиться на розгляді законопроект. Якщо його затвердять, то для всіх іноземців ускладниться перетин російського кордону. Їм доведеться в обов’язковому порядку пройти певні процедури. До них відносяться фотографування і дактилоскопія. Всі отримані відомості опиняться в єдиній міграційній базі.

Запрет на въезд в Россию

Правила перебування громадян України в РФ

Законодавство РФ ввів деякі обмеження, що стосуються працевлаштування громадян України в 2019-2020 р. Всім прибулим з метою знайти роботу не уникнути ґрунтовної перевірки.

Лише після неї можна отримати дозвіл на трудову діяльність. Також відзначимо, що починаючи з літа 2019 року зросте вартість патенту на роботу.

Тепер українці перестали бути винятком. Без дозволу на проживання вони зможуть перебувати в РФ не більше 3 місяців. Жителі ЛНР і ДНР мають право перебувати в Росії 180 днів. Потім перебування без отримання відповідного документа тягне за собою накладення адміністративного штрафу.

Міграційний облік

Зміни торкнулися і міграційного обліку. Його спростили для громадян України, має безвізовий режим в’їзду, а також виїзду на територію РФ. Працівники відділу з питань міграції МВС стверджують, що українським громадянам тепер не доведеться навіть безпосередньо звертатися до чиновників.

Для прийому українця на роботу в 2019-2020 роках, його роботодавцю потрібно буде відправити повідомлення в органи Міністерства внутрішніх справ. Це можна здійснити двома способами. Або за допомогою особистого візиту, або листом на електронну пошту.

Щоб отримати роботу, знадобиться надати список необхідних документів. У нього входять:

  • внутрішнє посвідчення особи;
  • міграційну карту;
  • заяву за формою.

Дозвіл на роботу видають після процедури перевірки. Вона триває близько 10 робочих днів. Якщо здобувач отримує відмову, то йому на руки видають мотивовану відмову.

Перетин кордону Росії на автомобілі

Більшість громадян України намагаються перетнути російський кордон на автомобілі. Щоб процедура в’їзду не супроводжувалася труднощами і довгою перевіркою, необхідно вчасно оформити страховку. Найбільш підходящим варіантом є грін-карта.

Така страховка буде потрібно при перетині кордону Росії в 2019-2020 р. Грін-карта діє в державах, що входять в міжнародну систему страхування. Перший етап оформлення страховки не має на увазі грошових лімітів.

Актуальну суму може встановлювати тільки законодавством країни, в якій сталася дорожньо-транспортна подорож. Важливо пам’ятати, що купувати грін-карту слід в перевірених ліцензійних компаніях. Інакше існує ризик появи труднощів при в’їзді в РФ.

Якщо вірити мандрівникам, дана страховка є аналогом ОСАЦВ. Різниця полягає в тому, що грін-карта актуальна у всіх державах шенгенської зони. Головна особливість страховки полягає в праві виплати постраждалій стороні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.