UKRjizn.com
Image default
Новини

Нові тарифи 2020 Водафон (Vodafone) в Україні

Компанія Водафон – відомий український оператор з надання послуг стільникового зв’язку. Багатомільйонна клієнтська база підтверджує затребуваність і популярність мережі. Дізнатися нові тарифи 2020 водафон в Україні, офіційний сайт пропонує прямо зараз. На сьогодні відомо, що послуги зв’язку та Інтернету обіцяють бути високої якості, а тарифні плани стануть ще вигідніше.

Нові тарифи 2020 Водафон (Vodafone) в Україні

Послуги, що надаються компанією Водафон

Компанія працює з фізичними та корпоративними клієнтами. Основні види послуг зводяться до наступного:

 • здійснення дзвінків на телефони інших операторів, спілкування в роумінгу;
 • відправлення та отримання повідомлень;
 • надання послуг голосового зв’язку;
 • забезпечення повноцінного доступу до інтернету, за допомогою використання даних 3G і 4G;
 • проведення грошових операцій у вигляді оплати послуг зв’язку, розваг, переказу грошей;
 • використання популярних додатків.

Оновлені тарифи 2020 припускають використовувати зазначені послуги в повному обсязі. Крім цього, кожен з них підготував сюрприз постійному користувачу.

Причини щорічного оновлення тарифних планів

У 2019 році Водафон надасть можливість використання вигідних тарифів з абонплатою і без неї. Здавалося б, нічого кращого неможливо придумати. Тим не менш, аналіз ринку показав, що користувачі вимагають удосконалення можливостей зв’язку. Тому компанія намагається підлаштуватися під шалений ритм молоді, надавши їм максимум можливих послуг.

Ще зовсім недавно клієнти активно користувалися безкоштовними хвилинами. Сьогодні, ситуація змінилася, користувачі вибрали інтернет. Саме з цих причин основна робота компанії була спрямована на удосконалення Інтернету.

тарифы 2020 Водафон (Vodafone)

Тарифи Vodafone Україна – що приготував наступний 2020 рік

Пропонуємо ознайомитися з тарифами, які набудуть чинності разом з 2020 роком.

Vodafone SuperNet

Користувачам Водафона Ред варто знати, що в наступаючому році вони не зможуть підключитися до цього тарифу. На зміну йому прийшов Vodafone SuperNet вартістю 80 грн. Його особливості полягають в наступному:

 • безкоштовний доступ до соцмереж і месенжерах;
 • 4 Гб безлімітного інтернету;
 • 80 хв. спілкування з іншими мобільними операторами;
 • півгодини безкоштовного спілкування із закордонними абонентами;
 • обмін хвилин тарифного плану на безкоштовне спілкування в роумінгу;
 • можливість підключення пакету на рік (за умови оплати за нього 800 грн.- тарифи МТС Україна без поповнення протягом року);
 • безперешкодний доступ до «Vodafone Music».

Порівнюючи пакети 2019 року і нові тарифи Водафон в Україні 2020, користувачі зрозуміють досконалість і необмеженість можливостей нового Vodafone.

Vodafone Family

Пропоновані компанією тарифи відрізняються між собою спектром послуг, що надаються. Пакет Vodafone Family вартістю 70 грн. створений для тих, у кого на першому місці стоїть спілкування, а не Інтернет. Можливості тарифного плану:

 • вільне спілкування в мережі «Vodafone»;
 • безлімітне користування послугами месенджерів;
 • безкоштовне спілкування з іншими операторами протягом години;
 • безкоштовне спілкування в роумінгу;
 • 1 Гб безкоштовного інтернету;
 • можливість швидкого підключення додаткових послуг з сервісами.

Пакет призначений для тих, хто воліє самостійно формувати тарифний план і використовувати його в своїх цілях.

Vodafone Device

Vodafone Device

Назва пакету дає зрозуміти, що тарифи Vodafone Україна приготували сюрприз любителям гаджетів. Фахівці компанії рекомендують використовувати пакет для годин. Найдешевший тариф МТС без інтернету вартістю 45 грн. пропонує скористатися такими можливостями:

 • 50 безкоштовних Мб на добу;
 • 50 безкоштовних хв. спілкування в мережі Vodafone»;
 • вартість хвилини дзвінка на інші оператори – 1 грн.

Зазначена лінійка має різні тарифні плани, відмінності яких полягають в різних можливостях. Наприклад, пакет за 130 грн. доцільно вибрати для гаджетів, які оснащені функцією підключення до Інтернету. За таку мізерну суму компанія пропонує 30 безкоштовних Гб в місяць і дзвінки вартістю 1 грн.Тариф зручний для користування ним на планшетах.

Тарифи на контрактній основі

У 2020 році, як і раніше, можна буде перейти з інших пакетів на контрактну основу. Для цього буде потрібно відвідування Користувачем офісу Водафон. Після підписання контракту клієнт зможе користуватися повним переліком послуг. Наприклад, контрактна основа пакету Ред М вартістю 100 грн. гарантує безкоштовне спілкування в мережі Водафон, 7 гб безкоштовного інтернету, безліміт на соцмережі, використання месенджерів і додатків, 100 безкоштовних хв. спілкування з абонентами інших операторів, можливість використання безкоштовних повідомленні і інші переваги.

Тарифы без абонплаты

Які тарифи актуальні для Донецька?

Складна ситуація в східній частині України обмежила можливість використання мережі МТС. Неможливість жителів Донецька використовувати стандартні тарифи МТС України без поповнення і з поповненням, внесла в їх життя дискомфорт. У новому році тарифи Водафон Україна для донецької області 2020 підготувала наступні тарифні плани.

Водафон Юнлим 3G Плюс – мережа формату 3G і 4G. Дає можливість безперешкодного доступу до соцмереж, безкоштовного використання дзвінків всередині оператора мережі. Для спілкування з іншими операторами відведено 100 безкоштовних хвилин. Хвилина перевищення ліміту, як і відправка повідомлень коштуватиме 20 коп

Тариф передбачає внесення щомісячної абонентської плати. Вартість пакету 70 грн.

 • Ред Іксес, Ес, Ем, Ель-бізнес-тариф вартістю 70 грн. Лінійка пропонує клієнтам 12 Мб безкоштовного інтернету 3G і 4G, користування популярними програмами. Дзвінки в мережі «Vodafone» – безкоштовні. Для здійснення дзвінків в інші держави надано 25-70 хвилин, в залежності від пакету.
 • Девайс ЕС-пакет, який пропонує найдешевші тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2020 році. Абонплата становить 45 грн./місяць. Можливості тарифу: 50 Мб безкоштовного користування в Інтернеті, мережа формату 3G та 4G, 50 безкоштовних смс/день, 50 Мб безкоштовного користування соцмережами, вартість дзвінка іншими операторам 50 коп./хв., за кордон – 10 грн./хв.
 • Девайс Ем-другий дешевий тариф вартістю 50 грн. Пропонує жителям Донбасу 5 Гб Інтернету, безліміт на соцмережі, дзвінки на інші оператори за 50 коп./хв., платні смс за ціною 50 коп. за одне.
  • «Смартфон» – стандартний пакет, який вибирає велика частина жителів Донецька. Підходить для тих, хто не потребує щоденних дзвінків в мережі МТС. «Смартфон» Водафон пропонує 2 тарифу:
  • денний – за 2 грн./день.;
  • на місяць – 60 грн./місяць.
  Щоб підключити тарифний план, потрібно набрати комбінацію: 101901#, після якої стане доступним безліміт в мережі Водафон. Пакет передбачає платні послуги смс і підключення послуги «Гудок», відмовитися від якої можна в будь-який час доби.
 • Лайт плюс-тарифний план, що діє на всій території ОРДЛО. Плата за користування пакетом знімається за фактом. Один дзвінок в мережі МТС або Водафон коштує 2 грн./доба. При з’єднанні з іншими операторами гроші не стягуються. Однак тарифікація здійснюється щохвилини. Користувачам пакету надана можливість використання 500 Мб безкоштовного інтернету. Тарифи без абонплати для жителів окупованої частини України не передбачені.

На прикладі оновлених тарифів помітно удосконалення можливостей оператора мережі Водафон. Впровадження ЗВ’ЯЗКУ 3G і 4G дозволило домогтися високої швидкості, збільшити обсяг трафіку і кількість потенційних клієнтів. Надання послуг безліміту при швидкості більше 100Мбіт / сек. поліпшило якість потокового відео, зробило з’єднання стабільним, оптимізувало мобільність клієнтів, що зробило стільниковий зв’язок «Vodafone» конкурентом нинішнім Інтернет-провайдерам.

Резюме

Прихід 2020 року підготував масу сюрпризів для користувачів мережі Водафон. Це безлімітні дзвінки всередині мережі і на інших операторів, надання безкоштовних хвилин користування Інтернетом і дзвінків в далеке і ближнє зарубіжжя.

Можливість використання додаткових функцій привернула потік клієнтів. Поряд з удосконаленням зв’язку Водафон не забув про жителів східної частини України, підготувавши кілька вигідних тарифів. Детальніше дізнатися про особливості кожного пакету і тарифікації можна на офіційному сайті стільникового оператора “Vodafone”.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.