UKRjizn.com
Image default
Новини

Нові тарифи Київстар на 2020 рік

В наш час важко уявити життя людини без телефону. Зараз існує багато операторів, тарифних планів, акцій, завдяки яким можна зателефонувати на вигідних умовах навіть за межі країни. Одним з найпопулярніших, рейтингових операторів є Київстар, підключаючись до якого, користувач отримує чимало переваг. Головне-вибрати найвигідніший тарифний план, дізнатися умови його підключення. Вже з’явилися нові тарифи Київстар на 2020 рік.

тарифи Київстар

Коротка інформація про компанію

Київстар-оператор, який за двадцять п’ять своєї діяльності завоював довіру мільйона українців. Зараз компанія входить до міжнародного холдингу ВЕОН. Офіс знаходиться в Києві. Українські офіси входять в холдинг ВЕОН, батьківщиною якого є Нідерланди. Цей пакет став першим стартовим пакетом, який почав використовуватися в Україні. Пізніше, через кілька років роботи, про цього оператора стало відомо за кордоном.

З кожним роком працівники телефонної компанії вдосконалять тарифи, з’являються нові послуги. Головний девіз полягає в простоті, інновації, поліпшенню якості послуг для своїх клієнтів.

Варто зазначити: мобільний оператор надає не тільки вигідні умови для розмов, також інтернет типу 3G, 4G, останнім часом багато користувачів підключили домашній інтернет, який характеризується великою швидкістю, хорошим сигналом, високою швидкістю завантаження.

Що стосується кількості абонентів, то тільки в сімнадцятому році кількість абонентів становила двадцять шість мільйонів українців. Станом на дев’ятнадцятий, двадцятий рік ця сума зросла ще на кілька десятків мільйонів.

Компанія пропонує багато послуг, але українців найбільше цікавить вигідні тарифи Київстар в Україні 2020.

тарифы от Киевстар

Трохи історії

Фірма мобільного зв’язку з’явилася на українській території в 1994 році. Перші три роки послуги мобільного зв’язку не надавалися. З розвитком компанії поступово з’являлися багато нових послуг. Вже через три роки, в 1997-му, українці змогли здійснити телефонний дзвінок в мережі Київстар. Ще через рік, в 1998, надійшло перше текстове СМС-повідомлення. Вже спочатку двохтисячних українці могли користуватися доступом в інтернет, тоді з’явилася технологія ВАП.

Завдяки появі нових технологій компанія стрімко розвивалася, завдяки чому кількість абонентів зростало. До 2003-го всі дзвінки здійснювалися на платній основі. Після отримання компанією премії “Євромаркет”, дана плата була скасована.

Київстар першим, хто запустив технологію EDGE.

До групи ВЕОН Київстар увійшов в 2009-му році, коли на ринку відбулося об’єднання “Вимпелком”, Київстар, за рахунок чого і з’явився ВЕОН.

В десятому році компанія поповнилася кількома операторами: Білайн, Діджус

З десятого до тринадцятого року компанія активно розвивалася, вже через кілька років з’явилася нова послуга – можливість здійснювати будь-які фінансові операції (поповнювати карту, розраховуватися за покупки в магазині, робити платежі) з мобільника.

З чотирнадцятого року керівництво року керівництво мобільного холдингу через російську агресію перекрило сигнал в Криму, в п’ятнадцятому відключило вишку в Донецьку, Луганську.

Довгоочікувану послугу, 3G, українці отримали в п’ятнадцятому році.

пакети Київстар 2020

Тарифи, послуги

Найбільш базовими, популярними послугами від Київстар є:

  • СІМ-пара;
  • екстра-гроші;
  • визначення, приховування номери;
  • другий номер;
  • розсилка повідомлень;
  • страховка на телефон.

Послуга СІМ-пара являє собою наявність додаткової карти, яка вставляється в додатковий телефон, планшет. Номер змінюватися не буде, він залишиться колишнім. Ця послуга дасть можливість дзвонити, заходити в Інтернет по одному і тому ж номеру,але з різних сім-карт. Для підключення послуги необхідно купити стартовий пакет, активувати номер. На новій сімці набрати комбінацію * 244 * колишній, основний номер. Протягом доби прийде повідомлення з кодом підтвердження.

Часто бувають такі ситуації, коли мобільний рахунок порожній, а зателефонувати потрібно дуже терміново. Для таких ситуацій є спеціальна послуга – Екстра-гроші. Потрібно просто набрати 1171#, виклик. Протягом декількох хвилин на рахунок прийдуть кредитні гроші, які через місяць потрібно повернути з невеликим відсотком.

Якщо часто телефонують під прихованим номером, абонент не знає, хто це, можна замовити послугу, що дозволяє визначити будь-який номер, навіть прихований. Послуга так і називається – Визначник номера. Для її підключення необхідно набрати на телефоні комбінацію 1681#, виклик. Щоб приховати номер, набрати потрібно 10007*2#. Це дозволить зберегти номер в таємниці.

Якщо у абонента є два телефони, він не хоче міняти номер, достатньо просто під час набору номера попереду додати комбінацію 818, на вхідних дзвінках також буде стояти попереду 818. Для підключення цієї послуги потрібно набрати на екрані телефону *100332#.

киевстар

Розсилка повідомлень – практична, універсальна функція

Користуватися нею дуже зручно, якщо потрібно відправити кілька текстових повідомлень відразу.

Компанія Київстар пропонує застрахувати телефон від падіння, механічних пошкоджень. Підключити послугу можна тільки в офісах, магазинах, на офіційному сайті Київстар. Є два види страховки.

Перший вид передбачає виплати в розмірі двох тисяч гривень у разі розкрадання гаджета або телефонних коштів, втрати сім-карти. За таку страховку абонент буде платити 3,60 гривні. Є ще страховка в розмірі три з половиною тисячі гривень. Цю суму абонент отримає в разі крадіжки, втрати, поломки, втрати картки. У цьому випадку платити потрібно 12,50 в день.

Перший вигідний тариф Київстар з’явився в шістнадцятому році. Він включав в себе дзвінки на всі номери оператора, доступ до домашнього інтернету, телебачення. Такий тарифний план набагато полегшив життя українців, їм не потрібно було думати про доступ в Мережу, дзвінки окремо, все було в одному.

Тарифи на Київстар в Україні можна розділити на кілька груп:
• з передоплатою;
• без абонентської плати;
• без доступу в Інтернет;
• для роумінгу;
• контрактні тарифи.

Серед цих послуг зустрічаються нові тарифи “Київстар”.

телефон в руке

Тарифи з передоплатою, новинки 2020

Передоплата – плата за послугу, яка найчастіше діє від трьох до чотирьох тижнів. У цьому випадку абонент платить один раз, отримує Безлім на деякі послуги. Існують такі безлімітні тарифи, як:

  • соціальні мережі;
  • Мессенджер;
  • відео;
  • максимальний Безлім.

Підключивши Безлім на Соцмережі, абонент дві тисячі мегабайт для входу в соціальні мережі, завдяки чому можна перебувати на зв’язку з друзями круглі добу. При цьому розмови з іншими абонентами Київстар здійснюються безкоштовно. Підключення терміном на чотири тижні становить сімдесят п’ять гривень.

Безлім месенджер дозволить спілкуватися в Твіттері, Фейсбук, месенджері, а також дзвонити друзям, родичам без обмежень. Ціна тарифу – десять гривень.

Безлімітне відео-це дев’ять тисяч Мегабайт, безлімітні дзвінки на інші київстарівські номери. Ціна підключення становить сто п’ятдесят гривень.

Найвигідніший тариф Київстар 2020 – максимальний безліміт. Він дозволять дзвонити, користуватися соціальними мережами, переглядати цікаве відео всього за двісті двадцять п’ять гривень на місяць.

Безкоштовні тарифи

Багато хто сумнівається, що безкоштовні послуги Київстар взагалі існують. Насправді вони є, абоненти ними користуються, але найчастіше не здогадуються про їх існування. Справа в тому, що коли виходить термін тарифного плану абоненту нараховуються добові бонуси, щодня при цьому знімається певна плата, в залежності від тарифного плану. Зазвичай плата становить десять гривень на день, на телефон щодня нараховуються двісті Мегабайт, десять хвилин на дзвінки іншим користувачам, безлімітні розмови на дзвінки в Мережі. Єдині тарифи Київстар на 2020 рік без абонентської плати – Безлім Київстар.

Тарифні плани без доступу в Інтернет

Зараз важко знайти тарифи Київстар без інтернету. Є тільки один такий тарифний план « “світ на зв’язку”. З його підключенням абоненти зможуть розмовляти з будь-яким оператором, в якій країні він би не перебував, на вигідних, економних умовах. Ціна розмов залежить від країни. Наприклад, дзвінок в Австрію коштує одна гривня за одну хвилину, Білорусь-шість гривень хвилина, Грузія-три гривні. В межах цього тарифного плану все-таки надається хвилини на Інтернет, але небагато, всього п’ятисот Мегабайт мобільного Інтернету.

пакеты Киевстар

Роумінг

Зараз багато хто вирушає на заробітки в інші країни. Тому такі українці завжди хочуть бути на зв’язку зі своїми друзями, близькими. Для цього можна підключити тарифний план для роумінгу. Цей тариф дуже зручний, не потребує підключення відбільних пакетів. Послуга починає діяти відразу, по перетин кордону. За кордоном можна дзвонити в Україну, відправляти повідомлення за зниженою вартістю. Вартість дзвінків, смс-ок залежить від того, в якій країні знаходиться людина.

У всіх країнах, крім Швейцарії, хвилина розмови становить дві гривні, інтернету – тридцять п’ять копійок за один Мегабайт, смс – одна гривня за одне повідомлення. Дзвонити зі Швейцарії в Україну обходиться трохи дорожче: чотири гривні коштує одна хвилина розмови, шістдесят копійок – вартість одного мегабайта інтернету, одне текстове повідомлення коштує одна гривня.

Є два види тарифів роумінг: простий, комфортний. Перший варіант більш економний, абонентська плата становить тисяча гривень в місяць. Після поповнення рахунку на мобільний рахунок користувачеві прийде п’ятисот гривень. Він найбільше підходить людям, часто виїжджають за кордон.

Другий вид, комфортний роумінг, також коштує тисячу гривень, також приходить п’ятисот гривень на оплату рахунку. Тільки ці кошти видаються виключно на вихідні дзвінки.

Контрактні пакети

Найдешевший тариф “Київстар” – це один з пакетів лінійки 4G. В цьому тарифному плані передбачається надання сто п’ятдесят хвилин на дзвінки іншим користувачам доступ до системи Go TV Light.

Київстар Розмови

Якщо переглядати тарифи та акції Київстар 2020, то більш вигідного, дешевого пакету, як “Київстар Розмови”, не знайти. Раніше підключення коштувало сорок гривень на місяць. Тепер акція відключена, в двадцятому році з’явиться новий, вдосконалений варіант « “розмови Плюс”. Він надає безкоштовні дзвінки всередині Мережі, тридцять хвилин для дзвінків іншим операторам, гривню п’ятдесят на домашні, міські номери телефонів.

Всі тарифи Київстар полегшують життя людини, завдяки акціям, тарифним планам люди можуть спілкуватися без обмежень навіть, перебуваючи за кордоном.

Вищезазначені тарифи діють по всі території країни, крім Криму, Донецької, Луганської областей. Сигнал компанія перестала подавати, починаючи з чотирнадцятого року.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.