UKRjizn.com
Image default
Новини

Нові тарифи 2021 Водафон (Vodafone) в Україні

Фірма Водафон вже більше 30 років пропонує свої послуги на ринку мобільного зв’язку. За ці роки тисячі клієнтів з різних країн стали клієнтами компанії, позитивно відгукуючись про пропонований сервіс і різноманітних, доступних тарифних планах на швидкісний Інтернет, мобільний зв’язок.

Сьогодні понад 600 мільйонів громадян довіряють свій мобільний зв’язок компанії Vodafone. Це всього з 2015 року, коли фірма вперше вийшла на ринок.

Нові тарифи 2021 Водафон (Vodafone) в Україні

Єдиними напрямками партнерства є якість, надійність покриття і доступні ціни на послуги. Це і стало вагомим аргументом, на користь Vodafone, в порівнянні з аналоговими пропозиціями на українському ринку.

3G від Водафон-де він?

Процес поширення мережі проводиться в кілька етапів в залежності, в кожному регіоні компанія намагається забезпечити максимальної стабільний сигнал мережі, Інтернет-нові тарифи 2021 водафон в Україні, офіційний сайт дає повну інформацію про кожного. Для цього обладнання постійно модернізується, наприклад, повсюдно вводиться в експлуатацію обладнання бренду Huawei, впроваджуються інноваційні технології.

Важливо! У Європі використовується серед мобільних операторів таке поняття» килимове покриття”, яке успішно перейняла фірма Водафон і пропонує громадянам України.

Сьогодні покриття Водафон пропонується у всіх областях і регіональних центрах України, є обмежені тарифи навіть на території окупованих громадян.

Одним з найпоширеніших пропозицій є тариф Vodafone Unlim 3G, який надає безлімітний інтернет. Новинка тарифу-акція “YouTube без перерв” за 140 гривень за тижні або 5 грве в день без одноразового підключення. Для активації потрібно набрати * 313#. У тариф входять дзвінки по 0,60 гривень за хвилину, а також:

 • Послуга Video PASS безкоштовно;
 • СМС за 0,20 гривень;
 • Послуга ” роздача інтернету на місяць»
 • Роумінг в 48 країн по 10 гривень за 10 хвилин;
 • СМС в інші країни-2 гривени;
 • Дзвінки на стаціонарні номери-6,38 грвен.
 • Підключення “роздача інтернету на день”.
Тарифи Водафон в Україні

Перед тим, як підключати дану послугу, необхідно закінчити всі попередні сесії.

Швидкість інтернету в Vodafone?

Компанія Водафон вийшла на український ринок більше 6 років тому і відразу зробила ажіотаж серед користувачів. Це цілком зрозуміло якістю пропонованого сигналу, можливістю підключення 4G / 3G інтернету на всій території країни.

До того ж на тлі аналогових пропозицій на українському ринку, швидкість і якість покриття істотно відрізняється від інших GSM-операторів. Зокрема швидкість інтернету, який входить повсюдно в тарифи Vodafone Україна досягає 150 Мбіт/с.

Як вибрати тариф?

При сьогоднішньому різноманітті стартових пакетів і тарифів від Vodafone, важливо не помилитися і зробити оптимальний вибір за вартістю і додаткових послуг.

Спочатку Користувачеві варто визначитися з основою контрактна або по передоплаті. Це можливості для споживача, які надає оператор, щоб охопити максимум потреб в індивідуальному порядку.

За передоплатою пропонується маса цікавих пакетів з тарифами, що охоплюють більше дзвінків або, навпаки, для тих, кого більше цікавить мережа інтернет.

Сьогодні ведуться розмови про те, щоб переглянути тарифи Водафон Україна для Донецької області 2021 в регіоні, де зараз обмежений доступ до максимуму послуг.

Тарифи 4G / 3G від Vodafone

У компанії Водафон кращими тарифами для Інтернет 3G і 4G є тарифні плани «SuperNet» і «Device», в якому є кілька пропозицій, в залежності від потреб клієнтів.

У кожному з пропонованих пакетів є послуга “рік без абонплати”, який включає можливість платити попередньо і користуватися тарифом протягом 1 року з автоматичним оновленням всіх платежів і послуг в повному обсязі. Завдяки такій новинці можна бути онлайн, на зв’язку і з Інтернетом без будь-яких обмежень на всій території України.

Які на сьогоднішній день Нові тарифи Водафон в Україні 2021 включають максимум послуг:

 • “SuperNet Start” – коштує всього 110 гривень за місяць, пропонується 5 Гб Інтернету в місяць. Ціна пакету при першій покупці 99 гривень.
 • “SuperNet Pro” пропонується за ціною 99 гривень за стартовий пакет, абонентська плата становить 150 гривень і пропонується 12 Гб.
 • “SuperNet Unlim” – один з найбільш затребуваних тарифних планів, вартістю 310 гривень на місяць, з яких абонплата складає всього 260 гривень. Ще 50 гриві знімається автоматично за можливість використовувати “Hotspot”, якщо застосовується модем або роутер.
 • Для меломанів пропонується пакет “Водафон Безлім” спільно з “Vodafone Music”, вартістю 99 гривень за 3 місяці.
 • Пакет «Vodafone Device S» за 50 гривень в 30 днів, при цьому видається 500 Мб безкоштовного трафіку на місяць, після використання вартість буде згідно діючого тарифного плану. Ціна за стартовий пакет становить 99 гривень.
 • “Vodafone Device M” можна придбати за 100 гривень щомісяця, при цьому видається 12 Гб безкоштовного трафіку для тих, хто любить соціальні мережі, онлайн трансляції та фільми. Вартість стартової покупки 99 гривень на місяць.
 • Пропозиція “Vodafone Device L” коштує всього 160 гривень на місяць, користувачеві дається 30 Гб Інтернету безкоштовно, ціна стартового підключення – 99 гривень.
 • Поки, тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2021 році обмежуються пакетом «стандартний», через нестабільну ситуацію, неможливість повноцінно обслуговувати обладнання. Хоча багато хто сподівається, що в 2021 році ситуація кардинально зміниться.
Нові тарифи Водафон в Україні

Для клієнтів пенсійного віку оператори можуть підібрати найдешевший тариф МТС без Інтернету, професіонали своєї справи не тільки проведуть консультації, але і допоможуть підключити обраний пакет.

Для контрактної основи також розроблені вигідні тарифні пропозиції, дізнатися які можна на сайті компанії або зв’язавшись з оператором.

Як рік не платити абонплату?

Такої пропозиції ще не було у інших операторів, це унікальна можливість від Водафон, але всі тарифи МТС Україна без поповнення мають свою вартість і нюанси:

 • «SuperNet Pro». Послуга рік без абонплати коштує 1980 гривень, включає щомісячне оновлення протягом року, всі послуги зберігаються в первісному вигляді при підключенні, незважаючи на можливі зміни компанією. Також до безкоштовного інету дається послуга “Online PASS”, на 27 країн в роумінг дається 50 хвилин і 250 хвилин безкоштовного спілкування в мережі України.
 • «SuperNet Unlim». Послуга» 12 місяців без абонплати ” обійдеться в 2860 гривень одноразово, з усіма оновленнями. При цьому до безлімітної мережі інет входить в пакет послуга “Online PASS”, користувачі без додаткової оплати можуть дзвонити в мережі Водафон протягом року, мають 350 безкоштовних хвилин на інші номери і телефони міського типу.
 • «SuperNet Start». Підключити безлімітне спілкування протягом 1 року можна всього за 1375 гривень з автоматичним оновленням пакету. Видається 10 Гб Інтернету безкоштовно, можливість без додаткової плати спілкуватися з іншими номерами Водафон. Для роумінгу в інші країни (27 держав) дається 50 безкоштовних хвилин, на інші номери всередині країни всього 150 хвилин.

Важливо! Підключення ” 12 місяців без абонплати» почне працювати відразу після оплати і підключення, гроші будуть списані з рахунку автоматично. Щоб перевірити тарифи без абонплати і факт підключення необхідно наддати спеціальну комбінацію – «*365*1#».

Яке необхідне обладнання?

Для якісного Інтернету мало вибрати відповідний тариф, для забезпечення роздачі або підключення роботи в офісі знадобиться сучасне обладнання. Як його підібрати у відповідність зі швидкістю і потужністю?

Спочатку варто усвідомити, для яких цілей потрібно Інтернет і відповідно обладнання, це може бути домашнє використання (пошта, відео, соцмережі) або робота в офісі (IP-телефонія, повномасштабний доступ, необхідність бути постійно онлайн).

Грамотний підхід і точний вибір дозволить забезпечити безперебійний інтернет, максимально можливу швидкість і отримати необхідний рівень автономності в роботі.

Для домашньої роботи підійде невеликий, малопотужний роутер, сьогодні є можливість замовити на сайті компанії компактний похідний роутер, вагою всього 100 гр. Найважливіша характеристика при виборі – радіус дії, який допоможе рахувати сигнал з вишки.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.