UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Який астрологічний прогноз на 2023 рік для України дали екстрасенси

Війна триває понад 8 років. Спочатку було задіяно лише 2 області. Нині вона захоплює велику територію України. У складні часи люди шукають підказки та звертаються до людей, які мають дар чи талант. Астрологічний прогноз на 2023 рік для України від екстрасенсів дуже добре допоможе отримати надію на краще.

Що кажуть екстрасенси?

Яна Пасинкова, учасниця телепроекту «Битва екстрасенсів», передбачає, що Путіна скоро не стане. Буде кілька кандидатів на пост президента, але російський народ обере нового диктатора і знову житиме в рабстві. Кадиров знаходиться на своїй території та бере участь у змові проти президента.

На херсонському напрямку бійці Росії масово залишатимуть поле бою і здаватимуться в полон. За словами екстрасенсу, дуже багато воїнів залишаться в українській землі назавжди. Бої будуть складні на Херсонському та Запорізькому напрямках. У Донецьку настання російського війська просувається дуже повільно, але потім ЗСУ їх повністю усуне на дуже давні позиції.

Яна зробила астрологічний прогноз для України та південного сходу України. У ДНР масово забирають чоловіків на війну. Причому навіть змушують надавати дані друзів та сусідів, яких можна призвати до армії.

Осінь буде важкою для людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. Постачання будуть не регулярні і вартість продуктів різко зросте.

Росія говорить про переговори, але це необхідно для відвернення уваги. Домовлятися ніхто ні з ким не збирається. В Україні знищено міста та загинула велика кількість мирного населення. Тому розмови про якісь домовленості не може бути.

За словами Яни, війна триватиме 15 місяців. Необхідно чекати на весну.

Астрологічний прогноз від Влада Росса рік для України

Влад Рос прогнозував, що небезпечний час для всього світу 6-7 серпня. Його прогноз частково здійснився і світ перебував за крок до ядерного вибуху ЗАЕС. Також він говорив про те, що Ненсі Пелосі відвідала Тайвань. Для всього світу стало ясно, що Китай не надаватиме підтримки Росії. Війна пішла в інше русло та взяття Криму – це питання часу. За словами Росса, це станеться, коли місяць увійде до Близнюків.

Україна почала бомбити мости не лише Херсона, а й Криму, що передбачав Влад. З 9 серпня розпочався переломний момент.

У вересні 2022 року в Росії готується змова проти Путіна. Можливо, це станеться не одразу. Крим незабаром стане у складі України. Готелі на півострові будуть найкращими у світі.

Але війна триває і поки що Путін живий. Коли його не стане, Крим віддадуть Україні лише за можливість усунути санкції, якими обклали російський народ. Наступний президент РФ розумітиме, що лише на такі умови піде Захід. Події можуть статися по одному натисканні за один день.

Астролог стверджує, що на початку вересня буде зруйновано кілька прольотів Кримського мосту. З середини вересня Україна піде у масштабну атаку, яка буде підкріплена величезною кількістю зброї.

Доля має велику кількість варіантів для виконання. Є деяке стародавнє пророцтво, пов’язане з верховним шаманом Алтаю. Він сказав Путіну, що його правління продовжиться протягом 20 років до періоду, коли помре Горбачов. Саме у день смерті Горбачова Зеленський вирішив іти у контрнаступ.

В астрологічному прогнозі від екстрасенсів України на 2023 рік найкращий час для України настане у березні-квітні 2023 року. Головний військовий командир Залужний у своєму гороскопі має поєднання Юпітера у ретроградному Марсі. Вони спробують підірвати атомну станцію в період між сонячним та місячним затемненням, тобто 25 жовтня та 8 листопада.

Путіну необхідно здобути якийсь «трофей». Ним може стати Грузія. У ній проживає фактично 4 млн осіб та дуже маленьке військо, яке має мало зброї. Можливо, він піде війною на цю країну.

Астрологічний прогноз на 2023 рік для України від Олени Осипенко

Протягом тривалого періоду українці стали прикладом мужності та любові до своєї країни. Прогноз Олена Осипенко виготовила за спеціальною карткою – соляр. Саме вона передбачає події на рік. Він розпочинається 24.08.2022 року. Сонце знаходиться на сході. Це означає. Що на Україну очікує прекрасне майбутнє. Це є символ прекрасного майбутнього.

Осипенко ще у січні 2022 року попереджала про небезпеку поділу території. Можна подивитися астрологічний відеопрогноз для України від екстрасенсів.

Прогноз астрологів на 2023 рік для України

Ганна Карпєєва, астролог, каже, що складнощі для українського народу продовжаться до 2023 року. Напруженими будуть ще 2 періоди в Україні 2022 року. Вірити Росії не можна в жодному разі.

Восени стане ретроградним Марс. Це означає, що спалахуватимуть давні конфлікти. Жовтень та листопад також будуть дуже складними з проходженням воєнних дій.

Володимир Зеленський, за словами Ганни, заступив на посаду, коли зірки віщували, що він правитиме під час війни. Лютий 2022 був дуже небезпечним для життя президента України. Цей період був переломним. Якщо брати дату народження країни, то її астрологічний прогноз найближчим часом – це велике фінансове фінансування з інших країн.

Ще один професійний астролог Дмитро Уранус передбачав початок воєнних дій в Україні. 4 січня 2019 року він передбачив, що влада Путіна набиратиме своєї сили. Головна мета його життя полягає у відновленні Радянського Союзу. Спочатку він потоваришує з Білоруссю, потім візьметься за Україну. Путін розраховував. що у 2019 році переможе «своя» людина на українських виборах. Але якщо переможе незалежна людина, то на Україну чекає війна.

23.02.2022 р Дмитро опублікував пост, в якому спрогнозував, що найближчим часом на Україну очікує загострення відносин з Росією та загроза війни. Поки Путін обіймає посаду президента, війна не завершиться. Для незалежності української держави небезпека буде до 2032 року. Питання стоятиме дуже гостро і переможе хтось один, а другий буде знищений. Важким часом для росіян стане період із 2023 до 2025 року.

Про Третю світову війну говорили багато екстрасенси та астрологи. За словами Урануса, якби війна почалася 21 року. Але якщо вона навіть зараз розпочнеться, то людство врятується. Це не гарантія того, що війна обов’язково буде у світовому форматі. Прогнозувати на далекі терміни практично неможливо.

Про Зеленського, астролог каже, що попереджав раніше про можливі помилки. Головна проблема – це неправильний вибір кадрів. Зараз, за ​​умов війни, йому доведеться сповна заплатити ціною людської крові. У складній ситуації йому довелося різко змінитись і стати іншою людиною. Зараз він використовує свій талант говорити та закликає до допомоги весь світ.

Астрологічний прогноз для України від Павла Глоби

Професійна астрологія допомагає передбачити майбутнє та підготуватися до якихось важливих подій. Павло Глоба говорить про початок нових збройних конфліктів. Вони продовжаться до 2024 року. Можуть розтягнутися, але на короткий термін. Зірки пророкують про фатальність майбутніх подій. Проблеми в управлінні країною призведуть до того, що багато хто втратить свої грошові запаси.

У Європі проходитимуть бунти із вимогами покращення якості життя. 2023 рік стане часом для найгіршої економічної ситуації. Найімовірніше, вже наступного року відносини між Росією та західними країнами стане кращими. На сьогоднішній день назріває велика змова проти Росії. Згідно з пророцтвами, він незабаром розкриється і населення буде шоковане тим, що планували створити західна еліта. План виявиться провальним, але деякі етапи впровадити вдасться.

2023 року відбудеться тотальна цифровізація. Зачеплять зміни насамперед. грошей.

Павло Глоба попереджає, що потрібно бути готовими до нової епідемії. Вона буде набагато сильнішою, ніж Covid-2019. Таке відчуття, що відбувається масове зачищення Землі від великої кількості людей.

Пророки Даниїл та Ісаї

Пророки передбачали події, які відбуваються зараз у світі. Пророк Ісая жив ще за 700 років до народження Ісуса Христа. Він передбачив його прихід. Відомим він став завдяки своїм передбаченням про війни і катаклізми, а також прихід месії.

Пророки казали, що не буде жодних катаклізмів, якщо люди впустять у душу Бога. Але в іншому випадку очікується спустошення землі. Здійснитися це має до 2025 року. Але зрозуміло, що це не станеться в одну мить. Багато міст залишаться під водою.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.