UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Новини про індексацію зарплати поліції України в 2021 році

Нововведення в законодавчих актах в частині регулювання діяльності правоохоронних органів торкнулися головних нюансів-грошову винагороду за виконання посадових обов’язків. Останнє значне підвищення проводилося 6 років тому. Тоді зарплата поліцейського зросла на 13%. Надалі зміна грошової винагороди була мізерною. Тому питання, коли поліції підвищать зарплату в Україні 2021 не втрачає власної актуальності.

 поліції

Про індексування зарплат МВС 2021

Уряд забезпечив індексацію грошового забезпечення поліцейських. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 18 Жовтня 2017 року № 782.

Індексації в новому періоді підлягає грошове утримання в національній валюті не разового характеру, а саме:

 • пенсійні та довічні виплати, крім винятків, передбачених законодавчими актами;
 • стипендія;
 • зарплата поліції України 2021, найманих працівників бюджетних організацій відповідно до законодавчо встановлених тарифних ставок і відпрацьованого часу, при цьому виплати повинні носити постійний характер;
 • грошова державна винагорода військових, рядових осіб, начальників і митників, осіб, які виконують інші посадові обов’язки в правоохоронних органах;
 • щомісячні, встановлені судовим органом аліменти;
 • суми виплат, по безробіттю, матдопомога в період перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітного, щомісячна страховка особам, які до моменту нещасного випадку проживали за рахунок потерпілого, страховка дитю, народженому з обмеженими можливостями, які проявилися в подальшому і стали наслідком отримання виробничої травми або профзахворювання його матусі під час виношування дитини;
 • суми, витрачені на відшкодування шкоди, заподіяної військовому в результаті каліцтва, яке в подальшому спричинило за собою недієздатність і проблеми зі здоров’ям, а також грошові кошти, що виплачуються українцям, які мають право на відшкодування шкоди в разі втрати годувальника.

Останні новини про індексацію зарплати поліції України показують, що грошове забезпечення обіцяє бути на належному рівні. При цьому слід знати, що індексація відбудеться за умови перевищення показника ІСЦ більше 100%. Для цього ціни на соціально-значиму групу продуктів повинні бути високими, а культурні блага недоступними. Виходячи з сьогоднішньої ситуації видно, що індексація зарплат буде мати місце.

Основні положення про виплату зарплати поліцейським України

Наступаючий рік, як і попередні готує масу сюрпризів. Зміна грошових виплат відбудеться в кілька етапів: разом зі збільшенням мінімалки і нововведеннями в законодавстві. Зростаючий оклад МВС призведе до зростання бажаючих служити в силових структурах, позитивно позначиться на обороноздатності країни. Підвищення зарплати поліцейським в Україні залежатиме від множинних нюансів, першорядними з яких є: звання, стаж роботи, досвід, тривалість служби.

Відповідно до законодавчих норм і вимог силовим структурами крім основного окладу покладаються додаткові надбавки, зокрема:

 • за вислугою років Від 12 місяців і більше – 10%;
 • від 36 місяців і більше – 15%;
 • від 5 років і більше – 18%;
 • починаючи з десяти років і більше-25%;
 • гранична вислуга починаючи 35-річного стажу і більше – становить 50%.

Нарахування у вигляді 0,02% виробляються за служіння Батьківщині в екстремальних умовах, в зоні дотику з ворожими силами. При отриманні травми, що спричинила за собою часткову або повну недієздатність співробітника МВС, йому виплачується допомога в розмірі 12-місної або 36-місячної зарплати.

Чи будуть звільнені співробітники поліції в 2020 році?

Деякі з представників силових структур стурбовані майбутніми змінами. Депутати і наближені до Президента особи заявляють, що побоюватися є чого. Скорочення поліції в 2021 році в Україні не за горами. Причина чуток полягає в створенні високопрофесійних силових структур і розподілі їх в усі регіони країни. При посадах і високих окладах залишаться особи відповідної кваліфікації, здатні приймати рішення в екстремальних ситуаціях, наділені навичками в потрібному руслі.

Наведення правопорядку на території держави-головна мета нового поліцейського складу. Незадіяні в регіонах співробітники будуть направлені до органів місцевої влади для виконання посадових обов’язків. Зміна роду роботи оптимізує силові структури, позитивно позначиться на правопорядку в держорганах.

Дорога молодих поліцейських

На проведення поліцейської реформи, державою було витрачено 26 млрд. грн. У 2021 році знадобиться понад 30 млрд.грн. Показник не точний, коригується в залежності від економічної та політичної ситуації. Певна частина виділених коштів витратиться на грошове забезпечення і зміна його в бік зростання.

Інша на комп’ютерне забезпечення, інформаційну безпеки та оновлення техніки. Разом з тим вимоги до молодих співробітників посилені. Прийняті до лав правоохоронних органів співробітники повинні підтвердити власні навички і професіоналізм. Потрапити в поліцію в 2021 році буде непросто.

Новачок повинен володіти бездоганним здоров’ям, стійкою психікою, володіти зброєю, бойовими прийомами, забезпечувати захист інших. При цьому наявність вузівської освіти не обов’язково. На першому місці стоять якісні характеристики.

Резюме

Наступаючий 2021 рік обрадує представників правоохоронних органів приємними новинами щодо грошового забезпечення. Підвищення зарплати поліцейському в Україні відбудеться в обов’язковому порядку. Поряд з цим посиляться вимоги до особистісних показників поліцейських.

Відсутність професійних навичок, нестабільна психіка, відсутність досвіду поводження зі зброєю можуть зіграти злий жарт зі співробітниками правоохоронних органів, відбитися розмірі заробітної плати і просуванні по службових сходах.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.