UKRjizn.com
Image default
Новини

Новинки українських пісень 2020 року

Звучання української музики легко впізнати серед інших. Воно відрізняється особливим тембром і мелодійність. Незважаючи на те, що в останні роки музика далека від народної, її якість не відстає від мелодій інших народів.

Дівчина слухає музику в навушниках

Сучасні українські пісні 2020 представлені попсою, репом, академічною музикою та іншими напрямками. В репертуарі українських пісень ідеально поєднуються нотки попси, романтизму, гумору і народності.

Трохи з історії – чим може похвалитися Україна

Розвиток культури як окремої сфери прийшов в Україну разом з незалежністю. Саме в той період з’явилася власна естрада і шоу-бізнес. Багато хто зі співаків того часу досі популярні, про що свідчить їх входження в топ першої десятки за популярністю пісень.

Найяскравішою і помітною на той період співачкою була Ірина Білик. У 1996 році їй присвоєно звання Заслуженої артистки України. У розмові музичні експерти називали її українською мадонною.

Ірина Білик і ТіК

Жіночі ж серця були віддані Олександру Пономарьову, який у конкурсі “Слов’янський базар” посів почесне 2 місце. Завдяки неймовірному успіху, він став не тільки всесвітньо відомим, але і секс-символом України.

Великим проривом у шоу-бізнесі став фестиваль «Таврійські ігри». Саме на ньому народ познайомився з новими українськими групами, дізнався красу і мелодійність народної музики. Поява на екранах телевізора каналу М-1 дозволило жителям країни дізнатися артистів в обличчя, розширивши базу шанувальників.

В 2004 році про Україну дізналися завдяки Руслані, яка стала переможцем конкурсу «Євробачення». До цього співачка пропрацювала на сцені більше 14 леї і стала популярна закарпатським диким танцям і неординарному способі виконання пісні. Використання в композиціях і музичних кліпах українських мотивів стало заразливим. Вітчизняна музика досягла піку популярності.

У 2007 році країна прославилася знову, завдяки гумору Вєрки Сердючки. Далі в Україні з’явилося безліч популярних співаків і груп, які гастролюють по земній кулі по сьогоднішній день. Це: Ані Лорак, Тіна Кароль, Світлана Лобода, Океан Ельза, Брати Гадюкіни, Воплі Водоплясова.

В цей період було заявлено про появу культової музики, яка стала провідником українців до нового майбутнього країни.

Аналіз попередніх років показує, сто українська музика, пісні та композиції були популярні в усі часи. При цьому завжди існувало щось типу змагань між російською та українською естрадою.

Молода група Анна-Марія

Яка з них краще, не міг сказати ніхто, оскільки вони разом йшли в ногу з часом. Сьогодні ситуація змінилася. Мало хто з молоді скаже, хто з радянських співаків того часу є українським, а хто російським. Підлітки вітають рок, поп і реп.

Новинки українських пісень – популярні напрямки

Велика частина пісень, представлених на телебачення, виконується українською мовою. Новинки українських пісень співають діти, молодь і люди іншого віку. З груп, найпопулярнішою і сучасною вважається Freedom-Jazz з піснею «обійми». Популярна композиція відома не тільки українцям, але і жителям ближнього зарубіжжя.

Якщо говорити про музику і пісні в цілому, крім зазначеної групи в майбутньому році, як і в попередньому, популярні артисти, здатні унікальним голосом передати гордість за батьківщину. Такі пісні є патріотичними, і будуть залишатися популярними в 2020 році. Виконання композицій на мітингах, державних заходах та інших урочистостях викликає гордість за націю.

Популярні українські виконавці – хто вони?

Щодня в Україні з’являється все більша кількість груп, запропонованих слухачам високоякісну сучасну музику, яка незабаром стає популярною на нашій території і за кордоном.

Завдяки співакам, які гастролюють країнами СНД, стало відомо про таких співаків, як І. Білик, А. Пономарьов, Руслана, А. Вінницька, Джамала, Вєрка Сердючка. Двоє із зазначених імен відомі завдяки зайнятому першому місцю на Євробаченні. Зазначена подія стала знаменною в житті України і назавжди відображена в історії країни.

Вірка Сердючка

Пісні виконавців можна побачити по телебаченню, почути на радіо, прослухати допомогою використання гаджетів іншої техніки.

Рейтинг найпопулярніших пісень в Україні 2019

Дізнатися яка з пісень або композицій лідирує в рейтингу легко. Досить, щоб вона була часто прокручується на кожному каналі. Це говорить, що виконавець і пісня популярні, її готові слухати завжди і скрізь.

Як правило, такі пісні є лідируючими в рейтингу композицій року. На кінець 2019 року найбільш часто відкритими піснями/композиціями/мелодіями є наступні:

 • Час і Скло – пісня «Дим»;
 • Кристас – пісня «Кави»;
 • В. Козловський – композиція «Між нами все скінчено».
 • Сексапільна Оленька Полякова-пісня ” Лід рушив»;
 • NK – пісні «Тримай», «Обіцяю», «Попа як у Кім».

Найпопулярнішою в 2019 році можна назвати співачку MARUV, якій цього року було запропоновано виступити за Україну на популярному конкурсі «Євробачення».

На жаль, в силу власних причин співачка відмовилася. Більшість експертів вважають, що хід був не зовсім правильним, оскільки країна мала всі шанси знову стати переможцем.

З найпопулярніших пісень MARUV варто відзначити композиції Shame On You і LaLaLa.

Пісні, які подобаються всім

Існує ряд мелодій і композицій, які подобаються українцям незалежно від року, політичних роздробів в країні і різнобічності поглядів.

Останнім часом стали дуже популярні пісні про Україну:

 • Скрябіна «Сам собі країна»
 • Т. Кароль «Україна – це ти
 • Ріанобой – «Вітчизна»
 • пісні легендарної групи Океан Ельза.

Зазначені композиції воістину модно вважати легендарними і такими, що запам’ятовуються. Вони на слуху у різновікової категорії людей, навіть тих, яким не подобаються сучасні українські пісні.

Українські пісні 2020 року новинки

Не важко здогадатися, що в наступному періоді збірник українських пісень 2020 буде обов’язково представлений хітами MARUV, Олега Винника, Потапа, Ольги Полякової та іншими співаками, які сьогодні у всіх на слуху.

Гучне весілля, що пройшло між Потапом і Настею заінтригувало громадськість. Шанувальники впевнені, що Спільний союз, який став дуже тісним, надихне співаків на створення нових популярних хітів.

Аналогічна ситуація відбувається між Тіною Кароль і Дан Баланом. Спостерігаючи за парочкою неозброєним оком видно, що між ними пробігла іскра. Музичні аналітики стверджують, якщо вона мала місце, скоро співаки проявлять себе спільним дуетом або новою композицією. Інтрига, яка панує в повітрі, заворожує приємними очікуваннями.

Номінацію улюбленець всього прекрасної статі гідно отримує Олег Винник. Одного разу побачивши погляд примружених блакитних очей і звабливу посмішку, жодна з жінок не залишається байдужою до його пісень. З інформаційних джерел стало відомо, що українські пісні 2020 року новинки, які можна буде почути скоро, представлені новим репертуаром блондина.

Проводячи аналіз рейтингу відомих українських пісень, не варто забувати про сексуальну Олі Полякової. Її довгі ноги, бездоганна фігура підкорили кожного чоловіка.

Незважаючи, що кожна її композиція стає справжнім хітом, багато хто не помічає цього. Погляд молодої красуні змушує забути про все на світі.

Досить згадати українські хіти 2018 О. Полякової під які танцювали і старий, і малий, одразу стає відомо, що в 2020 році співачка підготує щось унікальне і дивовижне. Хотілося б першу пісню почути на Новорічному святі.

Пісні українських виконавців 2020 – хіт сезону

Кожен з українських виконавців цікавий індивідуальністю виконання пісень. Тому перерахувати кожного з них важко. Перелік українських пісень різноманітний. При цьому варто приділити увагу ще декільком особам, завдяки яким про Україну знає весь світ:

 1. Ані Лорак. Сьогодні співачка більшу частину часу знаходиться і гастролює по Росії. При цьому вона не забувають про Україну, як і раніше виконуючи улюблені композиції українською мовою. З недавнього інтерв’ю стало відомо, що Кароліна до Нового Року підготувала щось новеньке, чим і здивує шанувальників. Можливо, любов з новим шанувальником надихнула Ані на нові проекти, Можливо чутки про поповнення не зовсім є чутками і Кароліна піднесе всій країні справжній подарунок. Музичні експерти впевнені, що вона поповнить своїми композиціями топ українських пісень 2020 року.
 2. Підопічні Потапа. Не відстануть в номінації популярні українські пісні і підопічні Потапа: група «БІС», яка до кінця року планує презентувати нову пісенну композицію, яка буде не гірше попередніх. Сам же співак, разом зі своєю молодою дружиною, групою Бумбокс і Л. Шуровим займається над створенням нового музичного кліпу. Ходять чутки, що він матиме політичну тематику, яка призначена для «Слуг народу». За цей час ніхто з музичних аналітиків не може припустити, що це за проект, оскільки від неординарного мислення Потапа можна чекати всього чого завгодно.
 3. Джамала. Яскрава і неординарна співачка, пісні якої насичені особливим колоритом. Останнім часом Джамала зайнята особистим життям і сім’єю. Незважаючи на це вона дає про себе знати старими композиціями і підготовкою нового альбому, який, швидше за все буде мати політичну тематику.
 4. Наталія Могилевська. Танцююча співачка відома не тільки в Україні, а й за її межами. Не виключено, що в 2020 році вона здивує українців новими хітами і ексклюзивним музичним кліпом.

Про Євробачення

У 2019 році Україна не увійшла до переліку учасників Євробачення. Причина була банально простою. Не знайшлося співака/співачки здатних відстояти гідність країни. Ті артисти, яким зробили пропозицію, відмовилися в силу власних причин. У наступаючому 2020 році країна готується повернутися до переліку учасників Євробачення, яке проходитиме в Нідерландах.

Хто з’явиться у відбірковому конкурсі – питання. Можливо, свою роль зіграють нові Українські пісні в 2020 році, які будуть номіновані українськими учасниками.

Відомо одне, що нові пісні будуть ні чим не гірше, ніж українські хіти 2018 року новинки які були почуті нами рік тому. Підтвердженням того, є часта поява на улюблених радіостанціях, пісень Злати Огневич, відомої незвичайним голосом і технікою виконання. Вона не змогла ні кого залишити байдужим.

Де скачати пісні українських виконавців?

Насолодитися ніжною народною музикою українських співаків можна на будь-якій радіостанції. Завантажити пісні українських виконавців 2020 також не складає труднощів.

Вони знаходяться у вільному доступі в інтернет-ресурсах. Якщо ж шанувальник бажає насолодитися якісним звуком, рекомендовано частіше відвідувати концерти, які в наш час перестали бути рідкістю.

У сучасному світі важко знайти людину, якій не подобалося б якісне звучання української народної або поп музики. Вона здатна підняти настрій, вивести з депресії, допоможе забути про труднощі робочого дня, розслабить і заспокоїть.

Все залежить від того, яку музику віддає українець. Музичні критики стверджують, що збірка українських пісень 2020 насичена масою неповторних композицій, яким на сьогодні немає рівних.

Укладення

Прихід 2020 року готує масу сюрпризів, в тому числі і в шоу-бізнесі. Перші хіти українці почують напередодні Нового року.

Це будуть хіти минає 2019 року і новинки 2020. Шанувальники Потапа і Насті, Ані Лорак, Марув, Бумбокса, Козловського і Крістаса здивуються новим кліпам. При цьому не кожен з них буде в стилі поп. Деякі артисти готуються порадувати новими композиціями «Слуг народу». Тому не виключено, що народ почує нові пісні на політичну тематику. Світ шоу-бізнесу багатогранний, передбачити, що в ньому буде завтра – неможливо.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.