UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Новітні передбачення мольфарів на 2022 рік для України

Характерна особливість українських порталів-вільне поводження з будь-якими пророцтвами: навіть самі негативні вони намагаються нівелювати вільними трактуваннями, що спотворюють суть, і ніякі авторитети не можуть бути перешкодою для цього. Важливі передбачення мольфарів для України на 2022 рік не уникли цієї сумної долі в прагненні авторів переконати аудиторію в тому, що все буде погано в Росії, а Україну чекає фантастичне майбутнє.

Новітні передбачення мольфарів на 2022 рік для України

Передісторія подій

У мирні часи карпатським провісникам приділялося трохи уваги: журналісти робили поїздки не стільки, щоб вислухати пророцтва, скільки в гонитві за екзотикою і національною атрибутикою. Ситуація змінилася з моменту вбивства Михайла Нечая. Напередодні десятирічної річниці дня його незрозумілого знищення неосудним вбивцею, згадали про знакові пророцтва, які вже наполовину збулися.

Що говорять мольфари про майбутнє України, з’ясувати складно: більшість нині живих уникає робити певні пророцтва. Вони уникають спілкування з чужими приїжджими людьми. За словами послідовників Нечая, він залишив передбачення на 33 роки вперед, але відкрити їх можна тільки після цього періоду.

Один з каналів Яндекс Дзен говорить про заслуги покійного Карпатського мольфара:

  • зумів передбачити точний час настання чергового Майдану і його сумні наслідки;
  • говорив про неминучу зміну законної влади в результаті державного перевороту;
  • передбачив Януковичу сумне завершення президентської кар’єри за два роки до того, як це сталося.

У певних колах подейкують, що смерть Нечая була не випадковою, в цій думці сходяться всі. Далі йдуть версії прихильників Майдану (вбив Янукович, щоб народ не дізнався правди) і антимайданівців, які впевнені, що учасникам держперевороту похмурі пророцтва заважали пропагувати заслуги незаконного формування і обіцяти райдужне майбутнє, яке вже не за горами.

Правда чи неправда

Говорячи з невимовним пієтетом про здібності, походження і дивні ритуали карпатських чаклунів, автори перераховують кілька маловідомих Імен і згадують, що ці люди з надприродними здібностями, практично ні з ким не спілкуються, тому складно або неможливо озвучити передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2022 році. До покійного Нечаю ставлення у коментаторів двоїсте:

  • передбачив події на південному сході і кровопролиття;
  • обіцяв Януковичу загибель після втечі і поки не вгадав;
  • віщував замах на Порошенка в останній рік правління – і знову виявився е прав;
  • однак кривавий майдан і поступове руйнування країни він все ж передбачив правильно.
Передбачення мольфарів для України

Саме непримиренне ставлення у ультрапатріотів зустрічає пророцтво про неминучий розпад території, і найбільше – про розподіл західної частини за колишніми господарям. Одні радісно запевняють, що Міхай помилився і вся Україна в єдиному пориві, разом з новообраним правителем, бореться за збереження її територіальної цілісності. Інші теж вірять, що мольфар помилився, але просто мав на увазі не Україну, а Росію. Це у росіян все буде погано, і країна розпадеться на частини.

Перспектива

У самих розсудливих людей не залишається сумнівів у неминучості розвалу і знищенні генофонду – комунальними тарифами, крадіжкою з бюджету, вирубуванням лісів і знищенням промисловості. Зовнішнє управління націлене на захоплення благодатної території, і населення тут має залишитися в мінімумі, тільки для обслуговування новоявлених господарів.

Прогноз мольфарів на 2022 рік для України складно піддається однозначному тлумаченню. Один з них, який побажав залишитися анонімним (мабуть, щоб не повторити сумну долю Нечая), заявив, що майбутнє України не отримає позитивних перспектив, якщо не припиниться Боротьба за гроші, в ході якої страждає тільки український народ. Не настане мир і злагода на цій території. Це пророцтво дуже невизначене і не датоване, яке могло б здатися голослівним, якби не одна цікава деталь. Мольфар твердо впевнений, що південний схід Україні не повернеться, незважаючи на мілітаризацію і докладені зусилля.

У 2017 році стартував новий столітній цикл після революції, він привів до поступових і особливо не помітних, але кардинальних змін. Слова про те, що народ, який виступив проти нелегітимної влади, згадає своє слов’янське коріння, можна витлумачити і як повернення до Росії, проти нав’язаних Заходом пріоритетів і сумнівних цінностей.

Ясно, що поки країна знаходиться під зовнішнім управлінням і в руках людей, які не мають ні найменшого уявлення, як управляти державою, можна незабаром чекати, що сумне пророцтво вбитого мольфара стане реальністю.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.