UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Новорічна подарункова коробка 2023 року своїми руками

Новорічні подарунки-один з найприємніших моментів свята. Їх чекають, їм радіють і з радістю розпаковують. І при цьому процес запечатування подарунка доставляє нітрохи не менше задоволення, ніж його відкриття. Велика кількість варіантів упаковки просто вражає уяву-пакети, різдвяні шкарпетки, тканинні упаковки і, звичайно ж, коробки. При цьому далеко не завжди обов’язково купувати такі упаковки. Так, наприклад, подарункова коробка на Новий рік 2023 цілком може бути зроблена своїми руками.

Що з себе представляють упаковки такого роду

Подарункова коробка – це особливий вид упаковки, який дозволяє розмістити всередині себе презент досить великих розмірів. При цьому самі по собі коробки можуть найрізноманітнішими-від маленьких до великих. Крім того, під словом «коробка» зовсім необов’язково розуміти саме справжню коробку розміром 4 на 4.

подарункова коробка

Подарункові варіанти легко можуть бути трикутними, паралелепіпедними, ромбами і т.д. все безпосередньо залежить від фантазії і польоту творчої думки дарувальника подарунка.

Новорічна подарункова коробка 2023 своїми руками, безсумнівно, вже навіть сама по собі може виступати відмінним подарунком. Адже, якщо дуже постаратися, можна перетворити її в справжній витвір мистецтва.

Які матеріали потрібні для виготовлення такої упаковки

Для самостійного виготовлення коробки для подарунків вам буде потрібно цілий ряд матеріалів. З їх допомогою ви легко зможете зробити цікаву і оригінальну упаковку. У список необхідних матеріалів входять:

  • гофрований картон;
  • кольоровий Папір;
  • різні стрічки;
  • елементи декору
  • картон звичайний;
  • ножиці;
  • клей і багато іншого.

Зробити подарункову новорічну коробку 2023 своїми руками не так складно, як здається. Досить трохи посидючості і терпіння, щоб отримати відмінний варіант подарункового оформлення тематичного характеру.

Як робити коробку?

В першу чергу вам потрібно прорахувати розміри своєї упаковки. Обов’язково співвіднесіть їх з подарунком – коробка, природно, повинна бути більше нього. Вам будуть потрібні 3 величини:

  • висота;
  • довжина;
  • ширина.

Далі на внутрішній стороні картону намалюйте основу вашої коробки, виходячи з тієї форми, яку ви вибираєте. Після залишиться акуратно вирізати і зробити надрізи на сторонах згинів. Тут варто бути уважніше, адже якщо ви не надріже правильно, є ризик, що вона не складеться або складеться невірно.

Потім залишиться склеїти її по кутах, залишаючи одну сторону вільно-через неї ви будете вкладати подарунок всередину упаковки. Акуратно оформіть кришку коробки, і все-основа готова!

упаковки

Що стосується методів закривання-вони можуть бути найрізноманітнішими. Так, наприклад, коробка у вигляді об’ємного трикутника може розкладатися на свої грані цілком. Можна зробити коробку, яка буде прикриватися кришечкою і перев’язуватися стрічкою. Тут все тільки, як ви побажаєте.

Подарункова коробка на Новий рік 2023, природно, повинна бути ошатною і яскравою. А це означає, що слід її декорувати. В першу чергу, маються на увазі обклеювання коробки папером. Це може бути звичайна кольоровий Папір, голографічна, для скрапбукінгу і т.д. Тут вибір виключно за вами, рівно так, як вам підказує ваша фантазія.

Крім того, коробку можна додатково декорувати. І тут знову ж таки все залежить від вашої фантазії і сміливості творчих рішень. Це можуть бути різні намистини, зроблені вручну елементи декору з використанням вовни для в’язання, квіллінг, гудзики і багато іншого. Також для обробки досить часто застосовується і тасьма-вона надає кінцевому виробу благородство і ніжність форм.

Що варто враховувати?

Якщо ви не впевнені, що можете відразу ж правильно зробити упаковку для подарунка на Новий рік 2023, варто потренуватися на заготовках. Адже буде дуже прикро зіпсувати кінцевий результат, коли він виконаний, наприклад, з дорогих матеріалів.

Пам’ятайте, що упаковка у вигляді коробки відмінно підходить для найрізноманітніших подарунків – від невеликих, наприклад, ювелірних прикрас, до досить великих – масивних дитячих іграшок, побутової техніки і т. д.

подарунка на Новий рік

Які додаткові тематичні прикраси можуть використовуватися?

Створюючи святкову упаковку своїми руками, пам’ятайте, що цілком можна застосовувати і тематичні варіанти декору. Адже мова йде про новий рік. Тому для декорування упаковки цілком можна використовувати невеликі шишки, гілочки туї, соснові голки і т.д. також добре буде обробити свій виріб штучним снігом. Така упаковка точно нікого не залишить байдужим.

Крім того, такі нехитрі методи дозволять створити святковий настрій вже одним своїм виглядом. А специфічний запах хвої, яким володіють такі елементи новорічного декору налаштує на святковий лад.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.