UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Новорічні прикмети на 2023 рік Кролика

Навіть міські люди часто схильні вірити у всілякі забобони і прикмети, але в сільському середовищі таких осіб більше. Втім, іноді жителі сіл виявляються більш проникливими в плані передбачення погоди або майбутніх врожаїв, ніж міські. Все це прямо пов’язано з прикметами, адже їх створенням і формулюванням займалося жодне покоління людей. Тепер же різні людські спостереження легко записувати, аналізувати і зберігати, що робить їх більш точними і щодо неупередженими. Прикмети на Новий рік 2023 Кролика допоможуть заздалегідь підготуватися до майбутнього періоду, допомагаючи зрозуміти, чого варто чекати з-за розбитої склянки і що буде, якщо одягнути сукню не того кольору.

Новорічні прикмети на 2020 рік

Дієвість прийме і необхідність новорічних ритуалів

Частина населення вкрай скептично налаштована до усілякого роду прикметам і забобонам. Вони не розуміють різницю між тим, що було помічено людьми, і тим, що відноситься до навколомагічних вигадок. Також є люди, впевнені в тому, що прикмети працюють тільки у тих, хто в них вірить. Це не зовсім так.

Для прикладу можна взяти погодну прикмету, яка говорить про те, що якщо до вечора посилюється вітер, то завтра зміниться погода. Якщо людина в це не вірить, то погода хіба не зміниться? Хтось може заперечити, що це ж погода, а не якісь сфери людського життя. У такому випадку можна розглянути ситуацію зі спільним дружнім бізнесом-в 99% випадків при невдачі близькі люди звинувачують один одного в проблемах, круша раніше міцні відносини. І не варто шукати зворотні приклади в якості спростування-виключення з правил лише підтверджує його.

Головне ж питання полягає в тому, що є «притягнуті за вуха» прикмети і діючі. Втім, навіть у вигаданих забобонів є свій відсоток виконання. Цьому вони зобов’язані новорічної ритуалике і її впливу на психологію людей. По суті, люди, істинно вірять у те, що новорічний ритуал буде ефективний, запускають не якусь магічну силу, а просто активують власну підсвідомість, допомагає йому рухатися в потрібному напрямку. Тому виконуючи якісь «чарівні ритуали, можна цілком розраховувати на їхню працездатність, потрібно лише вірити в те, що хоч трохи вони в силах допомогти виконати бажання і т. п.

Прикмети

Прикмети, що говорять про настання вдалого періоду

Прикмети на гроші хвилюють багатьох громадян нашої країни. Одна з них стосується щедро накритого столу — якщо в будинку в святкову ніч багато страв, то фінансова удача весь рік буде на їхньому боці. Тільки в рік Кролика варто пам’ятати, що страви повинні бути різноманітними, а не дорогими.

Також буде добре, якщо перед Новим роком випадково вдасться придбати металеві свічники або інші аксесуари. При цьому чим несвідоміше буде покупка, тим більше удачі вона принесе. Аналогічним ефектом володіє прикмета з покупкою посуду та текстилю для свята в відповідних покровителю року тонах. Така прикмета діє не тільки в 2023, але і щорічно.

Цікаво знати! Прозора кришталева або скляна ваза, розбита напередодні або на самому святі, на відміну від іншого посуду є передвісником успіху і щасливого періоду. При цьому не можна спеціально розбивати на удачу вази.

Багато вірять і в прикмету з шампанським, яка говорить про те, що той, кому в келих виллються останні краплі, знайде на найближчі місяці підвищену увагу фортуни, грошові надбавки і щастя. Втім, вона діє щорічно. Індивідуально для 2023 року існує прикмета паралелі святкового і життєвого веселощів. Якщо зустріти рік Кролика в хорошій теплій компанії, то всі 12 місяців буду оточувати приємні люди.

Окремо виділяються грошові новорічні ритуали, умовно відносяться до прикмет. Запалені зелені свічки на столі є символом, що привертає багатство, як і великі купюри, підвішені на ялинці або перебувають в кишені святкового вбрання.

Важливі новорічні ритуали для залучення грошей і удачі

У багатьох країнах жителі напередодні Нового року намагалися очистити не тільки свої думки, але і будинок. Ритуал звільнення від непотрібного одягу, посуду і т. п. актуальний в будь-який час року, але саме в кінці грудня його сила особливо виражена. Позбавлення простору від зайвого вантажу дозволяє в прямому сенсі слова налаштуватися на позитивні зміни. У поєднанні з вірою в чари новорічної ночі в житті людей з’являються вдалі моменти, очевидні шанси та інші плюси, включаючи матеріальні бонуси.

перед Новим роком

Також актуальна прикмета: про борги і позики. Краще до Нового року постаратися розрахуватися з максимальною кількістю боргів, тоді в найближчому майбутньому грошові негаразди не будуть переслідувати. Позичати гроші комусь перед святом можна, але ні 31 грудня, ні 1 січня давати в борг не можна.

Раніше хорошою прикметою була впала з плечей шаль в перші хвилини року. Зараз вона стала ритуалом на удачу, точніше, на припинення смуги невдач. Необхідно зустрічати рік з хусткою або шарфом на плечах, скинувши накидку під боїв курантів. Вважається, що так можна позбутися від проблем, залишивши їх в минулому.

Новорічні прикмети і ритуали для любові

Самотнім людям варто обов’язково вийти на прогулянку 1 січня. Знайдена в цей день монетка, що лежить орлом вгору, говорить про роман, здатний привести до весілля. Монетка, що лежить решкою, говорить про те, що найближчий рік невдалий для любові. Також варто звернути увагу на те, кого зустрінеш першим в новому році на вулиці. Якщо це чоловік, то рік обіцяє бути вдалим в плані щасливих моментів і в любові.

Ще хорошим знаком для любові вважається прикмета про синичку. Якщо побачити цю пташку вранці 1 числа, то варто чекати добрих звісток від коханої людини або приходу щастя в особисте життя. Також хорошим знаком стане переплутана місцями взуття вільного хлопця і самотньої дівчини при знаходженні їх в гостях.

При наявності коханої людини «під боком», варто провести новорічний ритуал, на залучення любові. Умовно, він відноситься до числа прийме, але його можна відтворити спеціально. Йдеться про поцілунок з коханою людиною в останні секунди року, що минає. Вважається, що це принесе любов і щастя на наступні 12 місяців.

Застерігаючі новорічні прикмети

Є й прикмети, що говорять про те, що люди в цьому будинку або компанії, можуть втратити прихильності покровителя року або просто вступити в смугу невдач. Найпоширенішим випадком є факт присутності на святковому столі посуду зі сколами. Також не дуже вдалим є биття тарілок в момент приготування до зустрічі Нового року. У першому випадку такий посуд в ідеалі викинути, навіть одноразова буде більш актуальною для свята. У разі випадково розбитої тарілки варто подумати про себе, нехай разом з осколками підуть невдачі, а псування посуду— це найгірше, що відбудеться в наступному році.

Одночасно з вдалими прикметами часто можна побачити протилежні. До них варто віднести обіцянку невезіння в любові, якщо вранці 1 січня на вулиці першій попадеться на зустріч жінка. Тоді рік ризикує стати складним в плані здоров’я і передрікає складності в любовній сфері.

Особливо небезпечною прикметою Нового року є сміття, викинуте у святкову ніч. Вважається, що з вечора 31 грудня до світанку 1 січня разом з сміттям можна викинути свою удачу і навіть отримати проблеми тих, хто останнім підходив до баків у минулому році. Такою ж негативною силою володіє прикмета про омарів, раків і їм подібних. Наявність на столі таких страв в новорічну ніч обіцяє повернення до старих проблем, відсутність просування вперед і загальну пасивність життя. Тому не варто пригощатися такими закусками в саму новорічну ніч.

У чому і як зустрічати 2023 рік Кролика

Серед сприятливих і невдалих прикмет часто можна побачити точні вказівки як зустрічати Новий рік і в одяг яких тонів одягатися. Це дозволяє дотримати правила «знайомства» з покровителем року. Часто це стосується навіть кольору скатертини. Зокрема, в 2023 році для удачі і благополуччя бажано використовувати білу скатертину або хоча б серветки.

На зустріч Нового року бажано одягати хоча б одну нову річ, при цьому не варто використовувати чуже плаття, краще залишитися в старому, але своєму вбранні. Кольори святкового вбрання, в ідеалі повинні поєднуватися з тонами приходить тварини-покровителя. У 2023 році до них відносяться білий, сріблястий, сірий кольори. У всякому разі в таких кольорах повинна бути обрана хоча б частина святкового вбрання.

Також народні прикмети вимагають дотримання ритуалу зустрічі покровителя відповідною стравою. Для покровительці року Кролика оптимальним буде частуванням сирна нарізка, хліб, всілякі хлібці і різноманітні овочі.

Новорічні прикмети на 2023 рік Кролика комусь можуть допомогти набути впевненості на найближчий час, даруючи надію на зустріч коханого або матеріальний успіх. Нехай всі хороші прикмети у людей збуваються, а погані навіть не з’являються в їхньому житті.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.