UKRjizn.com
Image default
Державні свята

Новорічні вихідні у 2020 році

Новорічні свята у 2020 році — це довгоочікуваний період у росіян, який буде заповнений смачними салатами, улюбленими фільмами по телевізору, тривалими періодами безтурботного відпочинку.

Новогодние елочные игрушки

Однак, при будь-якій тривалості застіль і сімейних вечорів виходити на роботу, все одно доведеться. А ось коли саме доведеться залишити затишні тапочки, і крокувати в офіс на роботу? Для визначення зимових канікул парламентарії розробляють цілий виробничий графік.

Новорічні вихідні у 2020 році

В прийдешньому році, урядова ініціатива подарувала громадянам своєрідні міні відпустки, не потребують брати відгули або додаткові вихідні. Слід зазначити, що свята пов’язані з Новим 2020 роком, триватимуть в Росії досить довго, починаючи з 1 січня і до 8 січня включно.

Російські люди люблять і вміють добре відпочивати, тому новорічні канікули використовують на повну котушку! Знаючи, що після святкової ночі не потрібно вставати по будильнику, і йти на роботу, громадяни відчувають спокій і умиротворення. Та й маючи в запасі понад тижні вихідних (див. виробничий календар 2020), відпочиваючі отримують більше задоволення.

Заснеженные елки и календарь

31 грудня — вихідний чи ні?

Традиція тривалого відпочинку так міцно вжилася в російський побут, що є пропозиція їх збільшити, додавши і 31 грудня. Поки 31.12.2019 р. (вівторок) не буде вихідним, але згідно законодавства він буде скороченим, але працювати все ж доведеться.

Коли з’явилася думка зробити 31 неробочим, знайшлися і незадоволені. Так представники деяких політичних сил Росії, не поділяють ентузіазму законодавців, бачачи в тривалому відпочинку підрив економічного благополуччя.

На їхню думку, новорічні свята, та ще такі довгі, викликають застій в робочому процесі, негативно впливають на здоров’я працівників. Щоб дати громадянам шанс використати дні відпочинку, їх пропонувалося забрати з 3, 4 і 5 січня, щоб перенести на 10 і 11 травня. Як варіант, можуть зробити вихідним 2 травня. Також були законопроекти за трьома святковими датами, зведеними до 1.01, 9.05 і 12.06.

Советы, как прийти в норму после праздников

Ті дні, що могли звільнитися, пропонували скласти в десятиденну відпустку, що надається всім працівникам раз на рік. Для отримання цих десяти днів можна було звернутися в будь-який день року. Але підтримки ці розробки не зустріли, залишившись на проектному рівні.

Будь прийняті ці пропозиції, послідувало б обурення роботодавців. Їм не припали до душі масові вихідні, які могли брати працівники по зимі, на свята.

Скільки будемо відпочивати?

 Трудовий Кодекс чітко регламентує кількість днів, покладених для новорічного відпочинку. Різдво також є вихідним днем.

У зв’язку з тим, що період Новорічних свят припадає на період двох вихідних: 4 і 5 січня, то згідно законодавства, вони можуть бути перенесені. Зокрема, в 2020 році перенесення січневих днів буде здійснено з 4 січня на 4 травня, а 5 січня буде перенесено на 5 травня.

Знаючи, що в січні 31 календарний день, 17 робочих, 14 вихідних і святкових днів, можна вирахувати робочий графік. Депутатам не варто хвилюватися про нестачу травневого відпочинку. Завдяки новорічним канікулам і переносів, в травні обов’язково з’являться додаткові дні для відпочинку.

Чи варто міняти графік новорічних свят?

 За статистикою, понад 70% росіян теж не в захваті від різких змін, адже всі звикли відпочивати багато днів. Свята, збігаються з періодом, коли у дітей в школі йдуть канікули, і вся сім’я проводить час разом.

До того ж, на січневі вихідні діти не мають шансів поїхати куди-небудь далеко, і надані самі собі. Відпочинок без перерви приносить користь і батькам, немає потреби налаштовуватися на роботу, потім відпочивати. 7 днів, покладених відпочити на свята, – достатня цифра, якщо менше-недостатньо, більше-перебір.

Вчені і лікарі сходяться на думці, що немає потреби міняти новорічні періоди відпочинку, людям це приносить користь.

Січневі свята

Трудові будні почнуться в РФ 9 січня, але після свят належить попрацювати лише два дні, а там знову прийдуть вихідні. Старий Новий Рік випадає на 13 і 14 числа, а це в 2020 році понеділок і вівторок. Звичайно, офіційних закріплених вихідних ці дати не мають, але привід для веселощів дуже хороший.

Відразу за Різдвом православним слідують Святки, що йдуть корінням в далекі часи до існування християнства. У 6 столітті церковники прописували на Святки занурюватися в атмосферу турботи і любові до ближніх.

Святочні гуляння завершуються 18 січня, а 19 приходить Хрещення. Люди занурюються в Йордані, зривають з себе гріхи, очищаються від поганих думок і хвороб. Але і це ще не всі зимові свята! Наприклад, 25 січня святкують Тетянин день, він же день студентів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.