UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Нєдзельський про нові зараження: знову більше тисячі. Чи повернуться обмеження? «Основна кількість госпіталізацій»

Четвер – ще один день, коли надходить інформація про те, що кількість заражень у Польщі коливається в районі тисячі. У середу МОЗ повідомляло про 964 зараження, а у вівторок – про 1075. Раніше результати понад тисячу фіксували у квітні.

Міністр охорони здоров’я Адам Нєдзельскі наголосив, що кількість госпіталізацій інфікованих коронавірусом є “основним параметром, який буде використовуватися для прийняття рішень, і від нього залежатиме, які заходи будуть вжиті”.

Наразі таких госпіталізацій близько 400. За словами Нєдзельського, стратегія боротьби з вірусом зміниться, якби ця цифра зросла приблизно до 5000. Тоді, наприклад, може повернутися масове тестування, збільшення ліжко-місць, відновлення роботи тимчасових лікарень.

Більше вмісту можна знайти на домашній сторінці Gazeta.pl >>>

– Це плани, які готові і чекають на рішення, – сказав міністр в Polsat News. Водночас він підкреслив, що наразі немає необхідності запускати процедури антикризового управління.

– Ефективність системи охорони здоров’я проявляється не кількістю інфікованих, а кількістю госпіталізацій, – підкреслив він.

– Останнім часом нашим єдиним інструментом у боротьбі з пандемією були обмеження, організація ліжок, правила користування масками. Зараз арсенал більший, тому що у нас є щеплення, і ліки теж потихеньку з’являються. Тому окремі інструменти трохи переоцінені, пояснив Адам Нідзельскі.

За словами міністра охорони здоров’я, “в останні місяці еволюція вірусу така, що ми рухаємося до більшої заразності, але меншої шкідливості”. – ВООЗ не розглядає жодних варіантів, які поширюються, як «тривожні», які можуть становити загрозу, – підкреслив Адам Нідзельскі.

Глава міністерства також повідомив, що “на горизонті четверта доза вакцини”. – Виробники хваляться, що вже розробили рішення та препарати, більш сумісні з поточною версією вірусу. І Moderna, і Pfizer обіцяють, що заявки будуть подані до Європейського агентства з лікарських засобів до кінця літніх канікул, додав він.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.