UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

О Боже! Що сталося зі спиною Ходаковської?

Ева Ходаковська ніколи не належала до чучрек, але ніколи не мала такого мускулистого тіла. Що сталося з її спиною? Вона переборщила з фізичними навантаженнями?

Кажуть, що вона дійсно змінила життя багатьох польських жінок. У нього більше шанувальників у Facebook, ніж у багатьох рок-зірок. Єва Ходаковська, оскільки ми говоримо про неї, назавжди переглянула наш підхід до фізичної активності, заразивши своєю пристрастю жінок і чоловіків від Балтійського моря до Татр. У чому його успіх?

Єва ніколи не відпускає. А під час тренувань симпатична мініатюрна блондинка перетворюється на справжню вбивцю, яка навіть з найбільшого ледаря перетворює на любителя фізичних навантажень. У своїх тренуваннях Єва поєднувала давно відомі у фітнесі методики: пілатес, каленетика, кардіо, але почала компонувати їх так, щоб заняття не було нудним і сподобалося кожному.

Ходаковська доводить, що спорт – це перш за все задоволення, а фітнес – це не тільки спосіб мати гарну та струнку фігуру, а й щастя. Вона сама є ходячим зразком фітнесу. Вона регулярно публікує в соцмережах фотографії тренувань і вправ, які робить сама або з чоловіком. Щойно вона похвалила Instagram фотографією, на якій її можна побачити назад. І хоча на них не видно жодної непотрібної складки, треба визнати, що вони дуже мускулисті. Хто знає, чи не забагато? А як вам такі треновані частини тіла у жінок?

>>> Коханий Борука – нова ікона моди

>>> РіРі в золотому бікіні показує все

>>> Ходаковська зіграла скромне весілля

Подивіться, як тренується Ева Ходаковська:

Єва ХодаковськаInstagram

Єва ХодаковськаInstagram

Єва ХодаковськаInstagram

Єва ХодаковськаКапіф

Єва ХодаковськаКапіф

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.