UKRjizn.com
Image default
КалендарСвята

Офіційні вихідні та свята в 2020 році в Росії

Вихідні, святкові дні в 2020 році дарують можливість кожному відпочити, відправитися в невелику подорож, зайнятися особистими справами.

Календари и песочные часы

Особливу радість доставляють свята, що збігаються з суботою і неділею. Тоді, згідно з виробничим календарем, більшість працюючих по п’ятиденному графіку можуть присвятити собі, своїм близьким хобі три, а іноді і більше днів. Інформація про таку можливість, доступна заздалегідь, дозволяє спланувати відпочинок, провести його більш якісно.

Офіційні вихідні та свята

Календар офіційних червоних дат в Росії не змінюється вже кілька років. Всього таких подій протягом 2020 року буде вісім. Починаючись в Новий рік 1-го січня, свята плавно переходять в Різдво Христове 7-го січня.

У лютому росіян чекає День захисника Вітчизни, а вже через 2 тижні – Міжнародний жіночий день. У квітні всеросійських урочистостей немає, зате на початку травня є цілих дві червоних дати: Свято Весни і праці, а також торжество на честь Перемоги. У червні зустрічають День Росії.

Наступна червона дата – торжество в честь народної єдності. Відзначають його в листопаді.

Календарь дат

Щорічно повторюваний святковий календар не означає, що щороку вихідні структуровані однаково. Час для відпочинку залежить від того, чи потрапляють червоні дати на суботу або неділю. Якщо це відбувається, кількість вихідних збільшується за рахунок переносів.

Як відпочиватимемо у 2020 році?

Відповідно до попереднього виробничого календаря, росіян чекає 118 днів відпочинку. Правда, сказати це можна тільки щодо людей, що працюють на основі п’ятиденного тижня. Нижче представлений, попередній календар вихідних в Росії на 2020 р.

Точна структура виробничого графіка, буде відома тільки в третьому кварталі 2019 р., коли уряд ухвалить і підпише відповідну постанову, після чого, вже точно будемо знати як і скільки нам відпочивати.

календарь с выходными и праздниками

У січні

Один з найхолодніших місяців в році для росіян традиційно багатий на вихідні. Розпочнеться січень з багатоденних зимових канікул. Існує дві версії щодо їх тривалості: 8 днів.

У цьому випадку до роботи потрібно приступити в середу, 9 січня; 12 днів. Вчитися і працювати росіяни почнуть тільки 13-го січня, після майже двотижневих канікул. Різниця і невизначеність пов’язана з очікуванням узгодженого виробничого календаря на 2020 р., з усіма офіційними вихідними і святами.

У лютому

В другому місяці року є тільки одне офіційне свято-захисників Вітчизни. Співпаде він з неділею, а тому росіяни зможуть відпочити три доби – з 22 по 24.

Однак чекає багатьох і розчарування – останні робочі будні не будуть скорочені на годину. У п’ятницю, 21-го лютого, працювати доведеться звичайні 8 годин. Втім, три лютневих вихідних 2020 року, можуть перетворитися на два, якщо буде прийнято рішення зробити перенесення не на 24-е число, а на травень або червень навіть.

Надпись "Приятных выходных"

У березні

Аналогічна картина буде і в березні. Єдине свято Цього місяця, Міжнародний жіночий день, випаде на неділю, а тому є ймовірність, що учні та робітники відпочиватимуть, ще й 9 березня – у понеділок.

П’ятниця, 6 березня, не буде скорочена. Це, втім, не завадить привітати дівчат і жінок, подарувати їм море тюльпанів, гілочки мімози, прикрасити офіси, організувати чаювання. Як і в лютому, третій день відпочинку може бути перенесений на інші місяці.

У травні

В квітні Росія не зазначає жодної червоної дати, зате останній квітневий робочий день скорочується на годину, а травень з лишком окупає цей місяць сірих буднів.

Першотравень в 2020 році відзначається в п’ятницю 1-го травня, а тому відпочинок можна планувати на 3 дні поспіль. Якщо уряд вирішить перенести один з січневих вихідних на цей місяць, то відпочинок триватиме і 4-го числа. За цей час можна зробити всю роботу по дачі, побачити нові місця, відвідати родичів, насолодитися теплом і распускающейся зеленню.

Наступний за Першотравнем тиждень, таким чином, буде коротким. Але має вона і ще один приємний момент-робочий час перед Днем Перемоги, в п’ятницю, буде скорочено на одну годину.

Торжество на честь Великої Перемоги відзначатиметься в Росії в ювілейний 75-й раз, співпаде з суботою, а тому, за вже сформованою традицією, вихідним буде і понеділок, 11 травня. Але і у вівторок, 12-го числа, росіяни, можливо, відпочиватимуть від роботи, якщо один з днів новорічних вихідних, перенесуть на цю дату. Якщо таке станеться, працювати потрібно буде тільки з 13 по 15 травня.

У червні

Буквально через місяць після святкування ювілею перемоги над фашистською Німеччиною росіяни зустрінуть ще одне свято, важливий для національної самосвідомості, – День Росії.

Відзначають його 12 червня. У 2020 р. це буде п’ятниця, тому в четвер працювати потрібно на одну годину менше, а відпочинок потім триватиме три доби. Для далеких подорожей цього терміну недостатньо. Але якщо у когось є така мета, краще об’єднати вихідні з відпусткою.

У листопаді

Ні влітку, ні в перші два місяці осені червоних дат немає. І тільки 4 листопада в Росії відзначать відносно молодий День народної єдності. Випаде він на середу, а тому ні про які довгі вихідні мови не йде. Втім, багатьом буде приємно дізнатися, що 3 листопада робочий час на годину скорочено.

Листопадове свято-останнє в російському календарі. Більше червоних дат до кінця року не буде. Тільки 31-го грудня працівники більшості підприємств зможуть працювати не 8, а 7 годин.

У російському виробничому календарі – 8 свят. У 2020 році, їх розташування формує три-або чотириденні вихідні в лютому, березні, травні і червні.

У січні працюючі громадяни відпочинуть 8 або 12 днів. Точний графік буде відомий в кінці 2019 р.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.