UKRjizn.com
Image default
Авто

Оновлення кросовера Хонда СРВ 2020 модельного року

Японська компанія Honda презентувала оновлену модель кросовера Хонда СРВ 2020 року. Світ побачив автомобіль п’ятого покоління ще в 2017 році, а зараз виробник порадує любителів японських кросоверів оновленим автомобілем Honda CR-V 2020 модельного року. Компактний SUV-кросовер отримав незначні зміни в екстер’єрі, інтер’єрі і самі глобальні — під капотом, про які можна дізнатися докладно в публікації.

Передісторія виникнення кросовера

Випуск автомобіля Honda CR-V стартував в 1995 році, а збиралися кросовери не тільки в Японії, але і Великобританії. Отримала популярність модель спричинила за собою необхідність розширення виробничих потужностей, в результаті чого з’явився завод в Америці. Сьогодні збірка автомобілів здійснюється в різних країнах, а за 25-річний період компанія випустила 5 поколінь кросоверів.

Оновлення кросовера Хонда СРВ 2020

Назва японського кросовера CRV позначає “Compact Recreational Vehicle”, що в перекладі на російську мову позначає – ” компактний автомобіль для відпочинку». Передостаннє четверте покоління кросовера було презентовано в 2011 році, а випускалися автомобілі з 2012 по 2016 рік, поки не з’явилася п’ята модифікація, яка через три роки піддалася модернізації.

Нововведення, що відбулися після модернізації, можна назвати глибокими. В ході рестайлінгу була змінена зовнішність автомобіля, а також відбулися серйозні зміни в технічному оснащенні. Ймовірність того, що після оновлення підвищиться рейтинг автомобіля на російському ринку, вкрай низька. Адже конкуренти автомобіля — це Hyundai Tucson, Kia Sorento Prime, Nissan Qashqai і Citroen C5 Aircross. Невисокий рейтинг обумовлений імпортом автомобіля в Росію з Америки, що відповідно впливає на його кінцеву вартість. Як сильно змінився кросовер після рестайлінгу, можна побачити на фото нової моделі.

Які зовнішні зміни торкнулися автомобіля

Зовнішні доопрацювання кросовера є незначними, тому автомобіль легко сплутати з дорестайлінгової модифікацією. Одна з головних відмінних рис — це емблема на радіаторній решітці, обрамлена блакитним кольором. Наявність блакитного кольору, в якому зображений шильдик компанії Honda позначає наявність гібридної силової установки.

В ході рестайлінгу відбулися лише незначні зміни в екстер’єрі. Ці зміни можна назвати точковими, за рахунок яких автомобіль придбав більш спортивну і агресивну зовнішність. Як і личить, основний акцент у зовнішності був зроблений на передню частину. Глобальної переробці піддався передній бампер, на якому з’явилася звивиста хромована лінія. Змінилася форма бічних повітроводів на бампері, які призначені для напряму повітря до передніх коліс для охолодження гальмівної системи.

Оновлення кросовера Хонда СРВ

Змінилася форма протитуманних фар, і тепер замість овальної форми, використовується прямокутна модифікація противотуманок з сучасним LED-заповненням на оновленій версії кросовера. Комплектації EX, EX-L і Touring мають круглу форму противотуманок. Окремо треба відзначити зміни, що торкнулися радіаторної решітки. В цілому вона зберегла свою форму, але змінився її дизайн.

Рестайлінгова модифікація відрізняється від дорестайлінгу не тільки спереду, але і ззаду. Відмітна особливість полягає в тонуванні задніх ліхтарів. Зроблено це для того, щоб підкреслити спортивність стилю оновленого кросовера. Видозмінився дизайн заднього бампера, на якому розташувалися протитуманні ліхтарі прямокутної форми. Як і в передній частині, ззаду на бампері представлена хромована хвиляста смуга молдинга. Вихлопні труби круглої форми були замінені на трапецієподібні наконечники з круглими отворами.

Відрізнити гібридну версію кросовера можна не тільки спереду, але і ззаду. На гібридних модифікаціях приховані вихлопні труби. Збоку на кузові гібридні версії мають відповідні шильдики з написом «Hybrid».

Обзавелася рестайлінгова версія кросовера новими дизайнерськими легкосплавними дисками з розмірністю 18 і 19 дюймів. Доповнився модельний ряд новими кольорами кузовів-Sonic Grey Pearl, Radiant Red і Aegean Blue.

Що новенького в салоні

Деякі зміни відбулися не тільки зовні, але і в салоні. Оновлення кросовера спричинило за собою вдосконалення центрального тунелю, на якому відбулися зміни дизайну відсіків для дрібниць. З’явилися додаткові USB-порти на центральному тунелі в оновленій версії автомобіля. В комплектації Touring присутній майданчик для бездротової зарядки смартфонів.

Не обійшлося без змін у пристрої Системи безпеки. Якщо раніше електронний комплекс під назвою Honda Sensing входив тільки в топові комплектації кросовера, то в рестайлінгової модифікації він включений навіть у базові версії. Електронний комплекс включає в себе наявність адаптивного круїз-контролю, систему попередження про фронтальному зіткненні, виявлення пішоходів, а також стеження за розміткою і дотримання рядності руху.

Оновленна Хонда СРВ

Панель приладів Цифрова, представлена розділеним тризонним дисплеєм, як і в попередніх комплектаціях. В якості мультимедійної системи застосовується 7-дюймовий сенсорний монітор, оснащений не тільки додатками для роботи з Apple і Android, але ще і супутниковою навігацією. Для обшивки і обробки салону використовуються дорогі високоякісні матеріали зі шкіри та дерева. Передні сидіння доповнені режимами точного налаштування, а задній диван має функцію підігріву.

Дещо відрізняється дизайн гібридного кросовера, де на центральному тунелі замість важеля КПП вмонтований селектор кнопкового типу. Вибір режиму пересування здійснюється за допомогою трьох кнопок — Econ, Sport і EV. У гібридної модифікації також є окремий дисплей, на який виводиться інформація про стан акумуляторної батареї. Глобальних змін в салоні не відбулося, чого власне і слід було очікувати. Дизайн виглядає багато, і не має ніяких зайвих деталей.

Які оновлення відбулися в технічних параметрах

Як вже згадувалося вище, особливий акцент виробник при оновленні кросовера Хонда СРВ 2020 модельного року зробив на технічну частину. Тепер замість двох варіантів бензинових двигунів, кросовер буде випускатися тільки з одним видом агрегату. Об’ємний двигун 2,4 літра був замінений турбованої версією бензомотора на 1,5 літра VTEC, здатний видавати 193 кінські сили, і володіє 243 Нм силою тяги. Робота турбованого бензомотора пов’язана з варіатором, поєднаним з трансмісією повної або передньопривідної дії.

Особливу увагу необхідно приділити гібридної версії кросовера, що комплектується 2-літровим бензомотором на 145 конячок. Електричний привід представлений у вигляді 184-сильного агрегату, що живиться від літій-іонного акумулятора, захованого в підлозі. Загальна потужність автомобіля становить 215 конячок. Електродвигун є основним, за рахунок якого забезпечується переміщення автомобіля на низьких і середніх обертах. При такій їзді бензиновий двигун забезпечує обертання генератора, за рахунок якого здійснюється заряд акумуляторів. При підвищенні оборотів до максимальних значень відбувається автоматичне підключення ДВС.

Як вже згадувалося, режим пересування задається за допомогою трьох кнопок на центральному тунелі. Найекономнішим є пересування в режимі Econ. В режимі спорт забезпечується активне пересування, а при включенні кнопки EV, кросовер переходить в режим роботи від електричного двигуна. Включення режиму EV можливо тільки в разі, коли акумулятор володіє належним запасом.

Повний привід кросовера забезпечується за рахунок застосування карданного механізму, роздавальної коробки і багатодискової муфтою з заднім диференціалом. Примітно, що маса повнопривідного кросовера становить майже 1,6 тонни. Тест-драйв кросовера показав досить непогані характеристики розгону, проте далеко не ідеальні. Середня витрата по місту бензинового двигуна становить 9,7 літра на 100 км, а при пересуванні в заміському циклі споживання зменшується до 6,1 літра на 100 км. Гібридні версії відрізняються не тільки економічністю, але і великим запасам енергії при пересуванні на електродвигуні. Наскільки економним буде гібридна версія кросовера, поки не уточнюється, але очікується, що ця цифра буде в 1,5 рази нижче, ніж бензинові варіації.

Коли автомобіль надійде в продаж

Після розгляду новинки, виникає головне питання — коли вийде кросовер Хонда СРВ 2020 року в продаж? Першими зможуть придбати гібридний новинку американці, так як вихід моделі у вільний продаж запланований в США на початок 2020 року. Збірка автомобілів буде здійснюватися в штаті Індіана міста Грінсбурга.

Кросовер в оновленому кузові з бензомоторами вже надійшов у продаж з початку жовтня 2019 року. Збірка автомобілів з бензиновими установками здійснюється в штаті Огайо. І саме звідси в Росію імпортуються автомобілі Honda CR-V. На коли запланований старт продажів в Росії, поки не відомо. Терміни прибуття поки не визначені, але ясно точно, що трапиться це не раніше весни 2020 року. Головна хороша новина в тому, що кросовер буде поставлятися на російський ринок, тому новинку залишається тільки дочекатися.

Скільки коштуватиме кросовер

Ціна на оновлений кросовер Хонда СРВ 2020 року залежить від комплектації. Як і з дорестайлинговыми версіями, новинки будуть випускатися в чотирьох основних комплектаціях з відповідним цінником:

  • Elegance — базова комплектація, яку складно такою назвати, адже в її оснащення входить більшість корисних функцій. Придбати новинку в базовій комплектації можна за ціною від 2,1 млн. рублів.
  • Lifestyle-відрізняється від попереднього варіанту наявністю рейлінгів, запуском двигуна з кнопки, функцією безключового доступу і мультимедійним комплексом. За такий варіант кросовера доведеться заплатити на 200-250 тисяч рублів більше, так як очікувана вартість складе не менше 2,3-2,4 млн. рублів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.