UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Оптимістичні прогнози про курс біткоіна на 2019-2020 рік

Кілька років тому про криптовалюта біткоіни знало набагато менше народу. Після різкого зльоту курсу про ці цифрових монетах заговорила велика частина дорослого населення планети.

Незабаром досвідчені і початківці інвестори стали розглядати біткоіни в якості альтернативних вкладень, причому хтось встиг заробити нечувані гроші. Тепер же ситуація інша — курс цієї кріптовалюти довгий час виправдовував прогнози, але зараз биток вже не так гарний.

Знак біткоіну

Прогноз курсу біткоіни на 2019-2020 роки, зроблений 3-4 роки тому трохи більш Райдужний, ніж більш пізній аналіз зростання ціни цієї цифрової монети.

Більш ранні прогнози на курс біткоіни

Після небувалого стрибка вартості BTC, що стався в кінці 2017 року, багато пророкували велике майбутнє цієї криптовалюте.

Прогнози щодо її використання в інвестиційних портфелях і з приводу того, якою буде ціна BTC, розбурхували уяву початківців трейдерів. Навіть далекі від кріптоміра люди замислювалися про придбання невеликої кількості сатошів або навіть про покупку цілого біткоіни.

У той час на питання скільки буде коштувати биткоин в 2020 році більше підходив відповідь в дусі того, що ціна стане неймовірно високою, а простим людям просто важко уявити такий порядок цифр.

Були розмови про 100 тисяч доларів і навіть про півмільйона в американській валюті. Початок 2018 року злякало багатьох інвесторів, а подальше падіння курсу деморалізувало навіть досвідчених кріптовкладчіков.

Протягом року BTC показував нездійсненність найближчих прогнозів, що обіцяють швидке збагачення. Одночасно з цим зростала популярність інших криптовалюта, що зміцнюють своє становище на тлі падіння самого біткоіни. Тільки для багатьох початківців інвесторів 2018 рік став крахом надій і періодом немаленьких збитків.

Реальний стан справ на початок 2019 року

Весь 2018 рік власникам BTC доводилося гадати що буде з біткоіни і як вчинити з вже наявними сатошами. До кінця 2018 року курс біткоіна став таким скромним, що багато інвесторів зазнали серйозних збитків при продажу.

Прогноз курсу біткоіна

Початок 2019 року показав вкрай малу вартість BTC, хоча прогнози на початок січня були в розмірі 12-15 тисяч доларів. У реальності ж ця цифрова монета не дотягнула навіть до 4000 американських грошових одиниць.

У той же час з самого початку року BTC демонстрував помірно різкі коливання курсу, то просідаючи на 2-3%, то повертаючись на колишні позиції. Всього ж за грудень 2018-січень 2019 біткоіни міняв підсумкову вартість більш ніж в 20%. Груднева Ціна за 1 BTC коливалася в районі 3300$, а до січня зросла вище 3900 доларів.

Увага! Одночасно з падінням вартості BTC зросла кількість шахрайських схем з пропозиціями щодо більш вигідного викупу. Досвідчені інвестори не звернуть на них уваги, але новачки ризикують залишитися зовсім без грошей, якщо скористаються такою уявно вигідною послугою.

За фактом зараз BTC повільно перекладається, вимагає відчутну плату за транзакцію, часто піддається зломів і має абсолютно непередбачуваний курс. З іншого боку Китай і Японія зацікавлені в збереженні панування цієї кріптовалюти, тому навіть незважаючи на жорстке падіння вартості, BTC все ще є лідером серед всіх цифрових монет.

Аналітики, прогнозуючи те, що буде з біткоіни, часто налаштовують людей на зростання курсу. Деякі з них говорять, що ціна цієї кріптовалюти знову стане неймовірно високою через всього декілька місяців.

Оптимістичні прогнози про курс біткоіна на 2019-2020 рік

Зростання біткоіни, що почалося в кінці 2018-початку 2019, сколихнуло надії зневірених інвесторів. Обсяги поспішної продажу кріптовалюти впали, що прямо вплинуло на подальше збільшення курсу.

Слідом за цим аналітики знову стали висувати теорії, що відносяться до відносно віддалених перспектив BTC. Серед різноманітних версій є дивно «щедрі» припущення:

  • Петрон Анагност, організував консалт-компанію Crypto Solutions, прогнозує курс від 50 000 до 100 000 доларів за 1 биткоин в 2020 році.
  • Аналітик Fundstrat Тому з аналізу багаторічних коливань курсу очікував в 2019 році вартість BTC в розмірі 91 тисячі доларів, але пізніше за підсумками першої половини 2018 скорегував прогноз до 20 000$.
  • Прогноз Bitcoinist в особі аналітика Осато Аван-Номайо припускає, що із-за особливостей отримання винагороди під час майнінгу BTC, в 2020 році вартість 1 монети досягне 20 000$.
  • Представник порталу Coinspeaker Містер Харрістон впевнений в хороших інвестиційних і споживчих перспективах біткоіни, тому очікує в 2020 році його вартість в районі 30 тисяч доларів.
  • До умовно фантастичним і абсурдним варто віднести прогноз відомого Джона Макафі, в 2017 році обіцяв з’їсти свій чоловічий орган, якщо в 2020 вартість BTC не наблизиться до мільйона доларів. Щодо стриманий прогноз надає АПЕ, агентство, що займаються економічними прогнозами різних валют, в тому числі цифрових. На думку аналітиків цієї організації в 2019 році за один біткоіни будуть давати від 2500 до 5600 доларів. У наступні 12 місяців ситуація буде більш нестабільна — орієнтовний мінімум року очікується в лютому, коли за 1 BTC будуть давати 2165 долара, а максимальну ціну прогнозують на листопад 2020, тоді вартість биткоина перевищить 7100$. Імовірно такий прогноз цілком реальний, хоча все може бути дещо гірше.

Варто не забувати, що при наявних недоліках, BTC має найбільш широку сферу застосування. Можливість купувати щось реальне за цю крипту здатна посилити зростання біткоіни. Тому деякі люди все ж продовжують зберігати цю валюту в своєму інвестиційному портфелі.

Курс вартості біткоіна по роках

Негативні варіанти розвитку подій

Несподіване і тривале падіння вартості біткоіни протягом всього 2018 року досить сильно налякало початківців інвесторів, нездатних якісно прогнозувати поведінку курсу на віддалений період.

Частина таких вкладників стала в спішному порядку продавати наявні біткоіни, проводячи тим самим до ще більшого падіння ціни. Це зробило перспективи кріптовалюти менш райдужними, а курс продовжив падати, зменшившись у 10 разів по відношенню до вартості, показаної в кінці 2017 року.

Додатково на падіння ціни вплинули неприємні новини, що стосуються зломів бірж, які торгують BTC. Це теж вплинуло на курс кріптовалюти. До того ж через відсутність забезпечення криптовалюта біткоіни все ще залишається спірним інструментом інвестування, адже такі «гроші» як і раніше можуть знецінитися навіть не в лічені дні, а в години. Тому при відносно високій довірі до BTC не всі розвинені країни все ж повноцінно прийняли ці цифрові гроші.

Також людей насторожує все зростаюча тривалість перекладу і його вартість. Це теж негативно позначається на ставленні до битка, що призводить до незначної втрати його затребуваності.

Досвідчені інвестори вже зараз все частіше використовують «коинты» інших видів, що забезпечують високу швидкість транзакцій, одночасно володіють низькою вартістю.

Це може привести до того, що прогноз курсу біткоіни на 2019-2020 роки, вироблений раніше буде зовсім невірний, тому що великі гравці перейдуть на інші криптовалюта, різко знизивши Популярність BTC. Разом з цим почне падати і курс битка, що остаточно скине монету з лідируючої позиції. Причому мова йде про падіння ціни до 1000 доларів і нижче.

Позитивні і негативні прогнози згодні в одному — сам біткоіни нікуди не дінеться. Ця криптовалюта ще довго буде в ходу, причому не так важлива її ціна, адже BTC назавжди залишиться першопрохідцем у світі цифрових грошей.

Хоча деякі прогнози настільки неймовірні, що навіть ті, у кого немає сатоши і цілих біткоіни, будуть з нетерпінням чекати 2020 року, щоб дізнатися чи досяг курс BTC настільки значущих величин.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.