UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Оригінальні подарунки співробітникам і колегам на Новий рік 2023

Одним з найкращих способів зміцнення дружніх відносин з товаришами по службі є новорічні подарунки, за допомогою яких можна показати колегам по роботі свою повагу. Залишати без уваги цих людей напередодні свят не варто, тому що саме поруч з ними проходять трудові будні, а іноді трапляється і так, що колеги миготять перед очима частіше, ніж члени сім’ї. Яким мають бути корпоративні подарунки на Новий рік 2023? Чи варто дарувати нікому не потрібні дрібнички або до вибору кожного презенту необхідно поставитися відповідально? Знайти відповіді на ці питання досить легко, потрібно просто приділити цьому трохи часу.

подарунки колегам на Новий рік

Найбільш оригінальні ідеї корпоративних подарунків

Якщо говорити відверто, то найчастіше колеги роблять один одному практично однакові новорічні презенти, мотивуючи це фразою «щоб нікого не образити» (в сенсі не подарувати одній людині авторучку, а іншому набір елітного чаю). Однак це робить такі подарунки безликими і нецікавими, більш того, вони не викликають у адресата позитивних емоцій, тому що кожен розуміє, що вони купувалися «для галочки», а це значить, що таку традицію потрібно в терміновому порядку міняти.

До найбільш популярних і оригінальних ідей новорічних корпоративних подарунків 2023 можна віднести:

 • якісну (це ключове слово) канцелярію-канцлерські предмети можуть бути різними і, в принципі, офісній людині вони потрібні, але для того, щоб це були дійсно новорічні подарунки, потрібно відразу забути про китайські вироби, які не відрізняються якістю, а ось красиві і якісні ручки англійського виробництва колеги сприймуть на «ура»;
 • гроші-так, це в деякій мірі банально, але ніхто не може посперечатися з тим, що такий подарунок (особливо напередодні новорічних свят) буде зайвим (не обов’язково дарувати дуже багато, навіть символічна сума, швидше за все, обрадує колегу);
 • квіти – це буде відмінним новорічним подарунком для колеги-жінки, тим більше взимку квітів багатьом не вистачає;
 • щоденники – тільки стильні зручні, такі, які можна викласти на стіл перед клієнтом, а не ті, які відразу ж полетять в сміттєвий бак;
 • цукерки та інші солодощі-символічними презентами можуть стати маленькі шоколадні сбачки або мигдальні печива в красивих пакувальних коробочках (виглядають стильно, але крім естетичного задоволення, призводять адресата ще й в кулінарний захват);
 • алкогольні або безалкогольні напої (чай, сувенірні набори кави, дегустаційні Набори вина);
 • всілякі новорічні дрібниці-іграшки для прикраси ялинки (найчастіше на покупку красивих ялинкових прикрас у багатьох не вистачає кошти, тому можна завести в офісі традицію в якості корпоративних подарунків співробітникам на Новий рік 2023 Кролика дарувати по одній іграшці), м’які іграшки або скриньки.
оригінальні ідеї корпоративних подарунків

Що стосується предметів одягу (краваток, шийних хусток і так далі), то їх краще не дарувати, тому що зазвичай такі презенти роблять один одному друзі або члени сім’ї, а робота – то все-таки робота, також варто відмовитися від ідеї дарувати на нові рік предметів з логотипами фірми, тому що вони. Швидше за все, будуть сприйматися негативно.

Що подарувати найголовнішому?

Вибираючи оригінальні подарунки співробітникам і колегам на Новий рік 2023, не варто забувати і про свого безпосереднього начальника, який, до речі кажучи, підписувати наказ про отримання новорічних премій. Звичайно, вибрати щось такій людині буде досить складно, але нічого нездійсненного немає, так що, задавшись цим питанням можна звернути увагу на покупку наступних предметів:

 • привабливий телефон в стилі ретро (прикрасить стіл будь-якого начальника);
 • старовинний набір для письма (перо, спеціальне чорнило – на сьогоднішній день це дуже стильні елементи декору в кабінетах начальників);
 • запальничка (підійде тільки тій людині, яка курить) або сигари;
 • будильник (це більш жартівливий подарунок, який зрозуміє не кожен шеф, тому що за допомогою будильника можна натякнути начальнику на те, що «начальство не спізнюється, воно затримується).
Що подарувати найголовнішому

Останнім часом стало дуже модним робити корпоративні бізнес подарунки на Новий рік Кролика 2023 шефу всім колективом, адже такий варіант, по-перше, не дає нікому виділятися з натовпу, а, по-друге, дозволяє купити щось насправді пристойне і потрібне. Найпопулярнішим подарунком в даному випадку буде картина якогось великого полководця в повний зріст або пляшка будь-якого алкогольного напою шефа (зазвичай такі напої коштують досить дорого). Можна також купити набір вин для дегустації або підставку для пляшок, яку начальник згодом може розмістити в офісі. Якщо начальник жінка, то їй можна презентувати електронну рамку для фотографій (тільки якщо вже її купувати, то вона повинна бути якісною), оригінальну флеш-карту або хороше вино (такі подарунки точно не будуть зайвими).

Загалом, якими-б не були корпоративні подарунки колегам, вони повинна обов’язково купуватися з любов’ю, тоді вони зможуть принести радість всім без винятку адресатам.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.