UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ось так ви збільшите свої груди!

Вібруючий бюстгальтер, який може назавжди збільшити ваші груди на один розмір? Сербський винахідник Мілан Міліч стверджує, що прилад дуже ефективний, безпечний і ним може користуватися будь-яка жінка, незалежно від розміру грудей! Чи справді це працює?

Революційний бюстгальтер має дати результати вже через сім днів. Потрібні додаткові дослідження, перш ніж він надійде в продаж. За словами оригінатора, незабаром він повністю замінить пластичну хірургію!

Пристрій під назвою бюстгальтер E захопив багатьох жінок у Європі своїми дивовижними результатами, а випробування в США показали, що це дуже багатообіцяюче. В одному дослідженні в Маямі, яке проводилося під наглядом лікаря-спеціаліста, 49-річна жінка побачила, що її груди виросли з B до C, і вона носила бюстгальтер лише 15 хвилин на день протягом семи днів.

«Потрібні детальніші клінічні випробування, щоб вона могла точно сказати, що це завдяки бюстгальтеру. Її груди виросли з тих пір, як вона почала його носити », – говорить доктор Зальцхауер, пластичний хірург.

Апарат був створений для дівчини винахідника Єлени, яка через фінансові причини не змогла зробити операцію зі збільшення грудей.

Дивіться також:

>>> “Я закохалася в хлопця своєї сестри! Що робити!”

>>> Чому він уникає сексу? Це може бути серйозне захворювання!

>>> Сексуальний інтелект – чи є він у вас?

Мілан МілічE Бюстгальтер / НЕМАЄ

бюстгальтер E Бюстгальтер / НЕМАЄ

грудейE Бюстгальтер / НЕМАЄ

грудейE Бюстгальтер / НЕМАЄ

грудейE Бюстгальтер / НЕМАЄ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.