UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ось так вона виглядала до того, як скинула 95 кг. Проблема в шкірі

В’яла, обвисла шкіра на животі, обвислі плечі і груди – це небажані сувеніри після схуднення. Ця дівчина повинна витратити 60 тисяч доларів, щоб позбутися обвислої шкіри на животі, який важить цілих 5 кілограмів.

Ліза Грант-Коллінгрідж все життя боролася із зайвою вагою. Ще в п’ять років вона любила фаст-фуд, китайську кухню і солодощі. У найгіршому випадку вона важила 162 кілограми. Проте в якийсь момент вона вирішила подбати про себе. Коли, гуляючи зі своїм хлопцем, вона почула запитання одного з перехожих: «Уявляєш, ти кожен день лягає спати з чимось таким?», вона вирішила змінити своє життя.

Збалансоване харчування та регулярні заняття спортом дали результат – сьогодні дівчина важить 67 кілограмів і виглядає краще, ніж будь-коли, але, на жаль, лише в одязі. Її проблема – обвисла шкіра, яку, як вона сама каже, їй доводиться запихати в одяг.

«Люди думають, що ви можете схуднути, тому ви повинні бути в захваті – і я так, але іноді я дивлюся в дзеркало і мені просто хочеться плакати», – сказала Ліза Daily Mail.

Зневірившись, дівчина вирішила зняти шкіру до хірурга. Однак він сказав, що з такою величезною ділянкою шкіри знадобиться кілька більш тривалих процедур, і їх вартість оцінюється в 60 000 доларів. Таких грошей у дівчини немає, тому вона вирішила звернутися за допомогою до інтернет-користувачів – на сайті «GoFundMe» можна заплатити суму для цієї мети.

Не збільшуйте губи так, це небезпечно:

Ліза Грант-КоллінгріджВІДСУТНІСТЬ

Ліза Грант Коллінгрідж ВІДСУТНІСТЬ

Ліза Грант-КоллінгріджВІДСУТНІСТЬ

Ліза Грант-КоллінгріджВІДСУТНІСТЬ

Ліза Грант-КоллінгріджВІДСУТНІСТЬ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.