UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ось як тренується Леді Гага!

Не можна заперечувати, що Леді Гага не є однією з найпривабливіших іноземних знаменитостей. Незважаючи на те, що зірка старається з усіх сил і охоче експериментує з різними нарядами, її старання зазвичай не виходять на користь. Нещодавно вона, як повідомляється, вирішила полагодити себе і записалася на фото в спортзалі. Ну, мабуть, їй не варто…

Зарубіжними ЗМІ Леді Гага її називають королевою ефекту йо-йо. Одна з найскандальніших знаменитостей у світі, тому що вона худне так само часто, як і набирає вагу – і блискавично. Співачка зізнається, що в молодості боролася з анорексією і булімією і досі не позбулася всіх нав’язливих ідей, пов’язаних з проблемами ваги.

Однак виявляється, що артистка, яка асоціюється не зі здоровим способом життя, а з пишними вечірками і обжерливістю до світанку, вирішила раз і назавжди розібратися зі своєю непривабливою фігурою. Вона просто похвалилася в Instagram фотографіями, на яких він займається йогою. На жаль, фотографії виглядають не надто апетитно і, на відміну від фотографій тренерів – таких як Єва Ходаковська чи Анна Левандовська – не мотивують займатися спортом, а скоріше… сходити на піцу і зашити вдома. Вкотре виявляється, що здоровий спосіб життя влаштовує не всіх і іноді не варто змінювати його будь-що. І хоча ми бажаємо співачці успіхів у боротьбі за красиву фігуру, будемо сподіватися, що вона більше не буде показувати нам знімки в такому стилі. Любителі йоги можуть цього не пережити. Діти також.

Подивіться, як це виглядає Леді Гага під час тренувань з йоги. Чи хотіли б ви пострибати з нею на килимку? Чомусь ми не переконані.

>>> 18 способів зробити йогу ще більш сексуальним видом спорту

>>> Відома співачка не може ходити! Вона скасувала тур

Майя Саблевська рекомендує йогу?

Леді ГагаInstagram

Леді ГагаInstagram

Леді ГагаInstagram

Леді ГагаInstagram

Леді ГагаInstagram

Леді ГагаInstagram

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.