UKRjizn.com
Image default
Услуги

Особливості отримання громадянства через застосунок Дія

Україна постійно підтверджує свій імідж цифрової держави. Цьому сприяє розвинута фінансова система, яка дозволяє здійснювати необхідні платежі у віддаленому режимі. Відносно недавно з’явився новий застосунок Дія, який значно полегшив життя мільйонів українців. Відтепер, щоб отримати громадянство чи іншу довідку, немає потреби витрачати час на відвідування відповідної установи. Замовити та отримати документ можна в режимі онлайн. Завдяки Дії кожен отримав можливість зберігати у смартфоні усю необхідну інформацію, що значно зручніше традиційного паперового формату.

Що можна оформити через Дію

Використання застосунку дозволяє вирішити безліч питань, пов’язаних з тим, як отримати громадянство чи посвідки про тимчасове проживання:

● Отримання громадянства особами, народженими на території України.

● Видача довідки громадянину Росії, яка підтверджує застосування до нього переслідування через політичні погляди.

● Набуття українського громадянства дітьми, які були всиновлені громадянами України.

● Надання громадянства дітям, які влаштовані у дитячий будинок, лікарню або прийомну сім’ю на території України.

● Отримання громадянства дітьми, відносно яких є судове рішення про встановлення материнства чи батьківства. Також підставою для надання громадянства є добровільна заява особи – громадянина України, у якій визнається факт батьківства чи материнства.

● Отримання громадянства дитиною, батьки якої або хоча б один із них мають українське громадянство.

● Отримання статусу громадянина на підставі територіального походження. Мова іде про дітей, народжених на території України, навіть якщо їхні батьки є іноземцями.

● Поновлення у правах громадянина особи, яка в силу певних причин була позбавлена цього статусу.

Також через Дію можна оформити громадянство для особи, яка вважається недієздатною.

Через застосунок можна отримати усю необхідну інформацію, що стосується визначеної послуги. Для початку потрібно вибрати зі списку підставу для отримання громадянства. При натисканні користувач переходить на сторінку, де перелічені умови надання послуги, а також перелік необхідних документів і назва органу, до якого слід звертатися із заявою.

Застосунок містить інформацію про порядок надання послуги, зокрема, її вартість, строки надання, а також підстави для відмови. Якщо зацікавлена особа не згодна з прийнятим відносно неї рішенням, вона може оскаржити його.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.