UKRjizn.com
Image default
Производители

Особливості та переваги металевого євроштахетника

Огорожа, побудована з металевого профільованого паркану, вигідно відрізняється від дерев’яного аналога зовнішнім виглядом та експлуатаційними характеристиками. Монтаж досить простий, тому з роботою можна впоратися самостійно.

Огородження, для будування яких використовувався металевий євроштахетник, вдихнули нове життя в застарілі традиції будівництва. Цей будматеріал створений з метою замінити нетривалу й дуже вимогливу деревину. Такі паркани мають характерний вигляд і виразну естетику, водночас вони позбавлені звичайних для штакетних огороджень недоліків.

Головні характеристики

Євроштахетник являє собою сталеву планку, яка пройшла оброблення на спеціальному профілезгинальному верстаті. Завдяки цьому ламелі набувають не тільки привабливого вигляду, але й стають більш жорсткими, міцними, стійкими до механічних навантажень. Кромки збоку планок завальцьовують, що робить їх акуратними й безпечними в монтажі. Ламелі мають різні розміри, висоту та забарвлення. Вони покриваються різними речовинами для захисту металу від корозії. Декоративне покриття може імітувати деревину та бути:

  • однотонним;
  • матовим;
  • глянсовим.

Розрізняють штахетник за формою профілю (М-, П-, R-подібний) і верхньої кромки (прямий, у вигляді арки або трапеції). Підібрати максимально оптимальний матеріал ви зможете в інтернет-магазині «Форостина». Компанія реалізує товар власного виробництва, тому гарантована не тільки висока якість, а й оптимальна ціна.

Основні переваги

Незважаючи на порівняно невеликий період використання в будівництві, евроштахетник впевнено набирає популярність завдяки вагомим перевагам як перед деревом, так і іншими матеріалами для будівництва парканів. Ось тільки основні з них:

1. Великий термін експлуатації. Євроштахетник прослужить від 10 до 50 років (залежно від виду покриття).

2. Відмінна стійкість до агресивних речовин. Розчини солей, лугів, кислот – все це взагалі не впливає на покриття.

3. Хороша стійкість до ураження грибком. Поверхня не гниє, не ржавіє, а також не є привабливою до шкідників.

4. Висока міцність. Якісний матеріал дуже складно зігнути в поперечному напрямку, тому планки нездатний пошкодити навіть сильний вітер.

5. Легка установка. Паркан нескладно закріпити самому.

6. Висока стійкість до впливу вологи. Матеріал зроблений із металу, який не розбухає, як це відбувається з деревом.

7. Великий вибір. Огорожа з євроштахетника буває однорядною, а також вона може монтуватися у два ряди в шаховому порядку та ін. І це не кажучи про різноманітність кольорів та форм.

8. Простий догляд. Він зводиться до миття раз у декілька років або перед важливою подією.

Класична огорожа, яка виготовлена з євроштахетника, виглядає лаконічно, елегантно та стильно. Такий паркан гармонійно вписується в різні архітектурні ансамблі, тому набув велику популярність.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.