UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Пам’ятайте про це, приймаючи сонячні ванни!

Коли з’являються сонячні дні, ми беремо ковдру, рушник або стілець і йдемо в сад або на пляж. Особливо жінки дбають про ніжну засмагу – злегка коричневі ноги виглядають набагато красивіше, ніж бліда шкіра. Але ви повинні знати трохи про засмагу!

Перш за все, потрібно добре підготуватися, адже засмага може бути згубною. Передчасні зморшки, опіки та зміна кольору – це лише початок… занадто багато сонячного світла може спричинити рак шкіри.

– Завжди слід пам’ятати про нанесення сонцезахисного крему принаймні з SPF 30. Діти повинні бути абсолютно захищені від сонця та змащені кремами з ще вищим фактором SPF 50, – каже проф. Джоанна Нарбутт з кафедри дерматології та венерології Медичного університету Лодзі. – Не забувайте носити сонцезахисні окуляри, захисні головні убори та наносити сонцезахисний крем приблизно кожні дві години та завжди після виходу з води!

Пам’ятайте про це:

Уникайте полудня
Сонце від Від 11 до 14 найінтенсивніший. У цей час краще відпочивати в тіні і не піддаватися впливу прямих променів. Однак, якщо ми вирішуємо, наприклад, піти на прогулянку або огляд визначних пам’яток опівдні, скористайтеся УФ-фільтром.

Виберіть найсильніший фактор
Важливо, щоб косметика захищала як від UVB, так і від UVA випромінювання. Препарати UVB лише захищають від опіків, продовжують час перебування на сонці, але тим самим роблять шкіру більш схильною до UVA-променів (які, серед іншого, відповідають за утворення раку шкіри). Фільтр починає працювати приблизно через 30 хвилин, тому нанесіть трохи мастила вдома, перш ніж виходити на сонце. Виберіть найсильніший фактор (30 або 50). Навіть найсильніші креми з фактором 50+ не перешкоджають засмаганню, а сповільнюють його.

Не забудьте змастити!
Ми повинні покривати кожну частину тіла, яка піддається впливу сонячних променів, сонцезахисним кремом. Не забуваємо про обличчя (ніс і вуха), ікри за колінами, плечі, шию і подушечку ніг (якщо ми носимо босоніжки).

Виберіть крем або лосьйон
Це міф, що крем краще, ніж лосьйон для засмаги. Консистенція косметики не впливає на захист. Вибір залежить від того, що більше підходить шкірі. Вершки жирніше, молочко розливається і має кращі зволожуючі властивості.

Використовуйте засіб кожні дві години
Препарат, навіть водостійкий, з часом втрачає свої властивості. Тому змащувати тіло потрібно кілька разів на день, навіть кожні дві години. Частіше змащуйтеся, коли виходите з води, і витирайтеся рушником.

Покрийте голову
Якщо ви довго перебуваєте на сонці (працюєте або гуляєте по пляжу), крім крему пам’ятайте про головний убір і сонцезахисні окуляри.

Коли ти згорів
Хороші народні методи – компреси з кефіру або кислого молока, взятого з холодильника. Молочні продукти, нанесені на шкіру, завдяки вмісту білків і вітамінів (A, D і E) відновлюють пошкоджену сонцем шкіру, а холод приємно її охолоджує. Якщо вони не допомагають, зверніться до свого фармацевта або лікаря.

Купальник вчора і сьогодні

Звернення матері: сонцезахисного крему може бути недостатньо!

Тест сонцезахисного крему

Пам'ятайте про це, приймаючи сонячні ванниМарек Дембскі / newspix.pl

Пам'ятайте про це, приймаючи сонячні ванниМарек Дембскі / newspix.pl

Пам'ятайте про це, приймаючи сонячні ванниГжегож Невядомський / newspix.pl

Пам'ятайте про це, приймаючи сонячні ванниМарек Дембскі / newspix.pl

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.