UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Едгара Кейсі на 2020 рік для України

У всі часи люди вірили в силу пророкувань. Багато відомих пророків зробили передбачення для всього світу. Серед них є і ті ясновидці, які передбачили майбутнє України.

Фото Эдгара Кйси крупным планом

До їх числа відноситься Нострдамус, Ванга, Вольф Мессінг, Афонські старці і багато інших екстрасенси минулого і теперішнього часу. Є також передбачення Едгара Кейсі на 2020 рік для України.

Трохи про пророка

Едгар Кейсі – відомий американський ясновидець, уродженець штату Кентуккі, розташованого в східній частині Сполучених Штатів. Народився пророк в 1877, дар у хлопчика з’явився після того, як він впав у кому.

Багато хто не розумів, що сталося, і тільки сам Едгар зміг розповісти, що йому в область хребта потрапив м’яч. Вилікувався Кейсі сам, розповівши батькам рецепт настоянки, яку необхідно було прикласти до шиї. Через кілька днів хлопчик встав на ноги.

Пізніше Едгар Кейсі ще раз вилікувався без допомоги лікарів. Коли у нього були проблеми з горлом, він не міг говорити, він вилікувався за допомогою гіпнотичного сеансу. Після того, як юнак повністю вилікувався, уві сні він почав бачити бачення, які потім збувалися. Так він став «сплячим пророком», приймав гостей, лежачи на дивані.

Люди задавали йому питання, а Кейсі в сплячому стані відповідав на них. Помічник Едгара записував все сказане пророком, практично всі прогнози збулися. У цьому стані було зроблено пророцтво Кейсі на 2020 рік для України.

Прогноз Кейсі про те, що буде в 2020 році в Україні

Едгар Кейсі передбачив військовий конфлікт між двома сусідськими країнами, який триватиме кілька років.

На думку пророка, війна закінчиться наприкінці двадцятого року. Саме цей прогноз Едгара Кейсі викликав багато дискусій. Одні вважають ясновидця шахраєм, словами якого вірити не варто. Інші, навпаки, захищають “сплячого пророка”, оскільки раніше деякі його передбачення збулися з максимальною точністю, а саме:

  1. Початок, закінчення Першої світової війни.
  2. Коли почалася, закінчилася Друга світова війна, екстрасенс розписав всі подробиці змагань, битв.
  3. Розпад Радянського Союзу (він був першим з пророків, хто говорив про розпад СРСР).

Що стосується прогнозів для України на 2020 рік, то, на думку Кейсі, двадцятий рік стане роком відновленням.

Країна, народ зможе трохи прийти в себе після численних воєн, смертей. Також в цей час країна на чолі з новим головою буде активно шукати виходу з кризи, з’явиться багато інвесторів, охочих вкласти в процвітання країни чимало коштів.

В пророцтвах Едгара Кейсі також було сказано про можливе відродження Радянського Союзу, центр якого буде столиця України, Київ.

Згідно з інформацією, даною пророком, в двадцятому році країни, що раніше входили до складу СРСР, почнуть активно допомагати Україні, знаходити спільні шляхи виходу з кризи. Ця ситуація, на думку Кейсі, стане поштовхом для возз’єднання,

Пророцтво Кейсі на 2020 рік для Росії і України щодо військового конфлікту на Сході країни.  Мир у двадцятому році не настане, до повного припинення вогню на Донбасі ще далеко. Проте, масові обстріли, через які страждає багато мирних жителів, трохи вщухнуть. Два сусідських народу будуть продовжувати ворогувати.

Прогноз для України, Росії від Едгара Кейсі швидше нагадувало рада, напуття. Екстрасенс радив владі піднімати культуру країни, розвивати молоді таланти, не закривати навчальні заклади, а навпаки, піднімати освітній рівень. Від культурного, освітнього рівня залежить подальша ситуація не тільки на Донбасі, а й по всій Україні.

Украинки в национальных венках

Щодо серозних катаклізмів, які, можливо, загрожують народу України, ясновидець не згадував. 

Інші передбачення Кейсі

Пророцтва, дані Кейсі Америці, іншим країнам, носять трохи страхітливий характер. Екстрасенс говорить про страшні хвороби, причиною яких стане непізнаний вірус.

Інфекція може стати серозною загрозою для людства. Для попередження виникнення таких захворювань, необхідно приділити особливу увагу науці, розробці нових ліків, досліджень.

Ще одне не дуже радісне пророцтво стосується Європи. Кейсі передбачив страшні повені, зливи, урагани, які принесуть багато бід жителям європейських країн.

Часті пожежі, зливи, виверження вулканів можуть стати причиною зникнення деяких держав або їх частини. У зоні ризику знаходиться частина Російської Федерації, Польщі, Білорусії, Нью-Йорк, який може зовсім зникнути з лиця землі із-за сильного землетрусу.

Раніше говорили про можливу Третю світову війну, яку передбачали деякі екстрасенси. Едгар Кейсі відкидає цю думку, за його словами, ніякої війни не буде. Можливі мітинги, організовані людьми через підвищення тарифів, цін.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.