UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2022 рік

Важкий для України 2021 рік добігає кінця, і настане новий, 2022 р – час для нових змін з курсом нового президента. Багатьох цікавить, що ж очікувати східним регіонам і жителям Криму?

Астрологи та екстрасенси з’ясували, чого які важливі передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2022 рік, які труднощі очікують українців, і що хороше передбачили країні зірки?

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2022 рік

Загальні прогнози

На думку астролога, а також психолога Лариси Гресь, важливою подією в 2022 році буде об’єднання “знаменитого хронократора” — Сатурна, а також Юпітера в знаку Водолій. Таким чином, кожні 2 століття об’єднання даних небесних тіл змінюють стихію, сповіщаючи нас про кардинальні зміни епохи і «думки Націй».

Астролог думає, що в 2022 році можуть бути неопределнние або критичні явища, тим більше, це може торкнутися країни з нестійкою ситуацією в геополітиці. “Мінливість-основна складова 2022 року в Україні, — повідомила Гресь. – Передбачення астрологів для України стверджують, що протягом 12 місяців буде зростати кількість політичних скандалів, фінансова мінливість, грошові проблеми.

Ситуації, які розгортаються в країні, зажадають іншої орієнтованості влади, може бути, навіть зміна у владі, справжніх проектів, незвичайних перетворень в уряді, а також значних змін соціально-політичних умов.

На думку експерта, Сатурн, як головна Планета карти на Україні, зажадає нових переговорів за інших умов. “Від того, наскільки зуміє мобілізуватися російський уряд, політики залежить те, безболісним для українців виявиться 2022 рік, – повідомляє астролог. – Коронавірус буде триматися ще в лютому / березні, а потім потроху стане йти, і люди будуть повертатися поступово до “нормального” життя, тільки не на все життя.

Прогноз ясновидців для України стверджує, що жителі країни ще зустрінуться з різними пандеміями. Також є ризик, що ще не один раз, і, цілком ймовірно, що з найбільш потужними, ніж сьогоднішня ” пандемія.

Практикуючий астролог, учасник міжнародного співтовариства астрологічних досліджень Сполучених Штатів Америки (ISAR) Тетяна Чайковська вказує ряд напружених етапів, які будуть дуже неспокійними:

  • 17 лютого (15-24 лютого);
  • 14 червня (12-19 червня);
  • 24 грудня (23-29 грудня).

У цей час може поламатися техніка, трапитися ДТП, аварії на мостах, на службі, пов’язаної з землею, а також в шахтах, атмосферою і падінням з висоти. Крім того, можуть з’явитися проблеми, які пов’язані з науковими дослідженнями, космосом, обмеженнями, а також цензурою в ЗМІ, онлайні, а також соціальних мережах.

Передбачення екстрасенсів і астрологів на 2022 рік

Сірий-сільський Маг, ясновидець, екстрасенс, Містик, а також півфіналіст 20-го сезону Міжнародної Битви екстрасенсів (в Україні) Р.Шептицький повідомив те, що в новому році в Україні буде потрібно відновити абсолютно всі сфери життя. Країна вперше за 6 місяців стане потребувати Союзу.

Це може бути і союз між іншими державами, і підтримка від інших держав, політиків або влада багатих, — роз’яснює ясновидець. – Лише за умови Союзу, а також довіри до інших адекватних держав, які можуть надати нам необхідні рекомендації, може бути прояснення і вихід зі стану “ослаблення”. І, в кінцевому рахунку, виникне якийсь підйом, а також розвиток України.

У другому півріччі 2022 року з’являться у населення України надії на згладжування ситуації, повідомляє таролог. Тому шанси вступити в правильні союзи в України є. “Карта Сонця віє позитивною динамікою як економічного, так і політичного зростання, привабливого Союзу, змін, прояснення, — говорить Шептицький. – Крім того, це означає Те, що зростання, а також поліпшення заробітків всіх нас, жителів України. Є тенденція до подальшого зростання, а також позитиву для України”.

Пророцтва Матрони на 2022 рік

Знаменита Цілителька Матрона мала сильний дар передбачення. Але вона не складала це в книгах і не вела щоденники. Всі висловлювання Святої відображені свідками, яким вдалося побачитися з нею.

Висловлювання провісниці не були ніколи явними. Мудровані вирази з роками робилися ясними і вірними. Алегоричні слова Матрони намагаються пояснити і зараз. Надприродний талант з’явився у Матрони ще в ранньому дитинстві.

Передбачення Матрони на 2022 рік для України, містять інформацію про те, що Сполучені Штати Америки можуть “випаруватися” у разі, якщо їх жителі почнуть вірити брехунам, які стоять на чолі країни. Не виключається і те, що в 2022 р.завершиться “чорний” вік, настануть позитивні зміни.

Свята Матрона розповідала: “люди багато не помічають, живуть у багнюці, а також серед обману, проте коли у них” розкриються ” очі, тоді вони встануть і почнуть буяти, і жодна людина не зуміє припинити його. Жителям міст не вдасться звільнитися від темряви, вони тривалий час будуть відходити, проте це все закінчиться добре – великою, тривалою перемогою”.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України

Важливі передбачення Матрони на 2022 рік для України говорять, що 2021-2025 роки відбудеться Просвіта європейців. Європейський союз розпадеться, а натомість він утворює найбільш потужну коаліцію.

Передбачила Кейсі на 2021 рік наступне в Україні

Едгар Кейсі повідомив, що політична ситуація в Україні стане весь час змінюватися. Однак, на думку екстрасенса, на початку 20-х років, в країні буде новий глава, і він змінить становище жителів України на краще.

Спочатку 2022 року становище на Сході країни стане поступово заспокоюватися, настане перемир’я, незважаючи на те, що зовсім боротьба закінчиться через кілька років.

Влада України, Російської Федерації, в тому числі і після завершення конфлікту залишаться противниками, хоч самі люди постараються налагодити дружні взаємини. Економічне, а також соціальне життя жителів України стане не найкращим.

Передбачення Кейсі на 2022 рік для України містять інформацію про те, що економіка почне слабо розвиватися через відсутність бажання інвесторів і міжнародних фірм інвестувати гроші в державу з нестійкою військовою, економічною обстановкою. Життя українців зміниться лише після завершення битви на Донбасі.

Пахом

Зміну влади в Україні Пахом теж передрікав ще в 2016 р.На 2021-2022 роки він передбачав, що період виявиться порівняно спокійним, але глобальних змін жителям очікувати не потрібно.

Пророцтва Пахома для України стверджують, що час буде порівняно “тихим” в плані активності природних збурень. Погода в цей час теж не влаштовуватиме сюрпризів, — повідомив він.

Сполучені Штати Америки

Пахом не вказав точну дату, коли це трапиться, проте стверджує, що всесвітнє лідерство Сполучених Штатів Америки перенесе провал. На його думку, країну очікують всенародні бунти, громадянська війна, а також розкол країни.

Європа

Ясновидець Пахом повідомив, що кінець світу буде безпосередньо в Європі. Пахом переконаний в тому, що процес саморуйнування як би запустився. На його думку, європейські країни самостійно будуть собі руйнувати. Така ситуація буде обумовлена тим, що показник смертності зросте, народжуваність зменшиться, а через одностатеві шлюби, каже Пахом, це стане найбільш помітним.

Багато провісників і світові люди» з надздібностями “сходяться на думці, що Україну чекає міцний” статус ” у світовому суспільстві, люди почнуть укладати вигідні угоди на експорт, імпорт. Це дасть можливість збільшити прибуток України, а також зміцнити її позиції, щоб у перспективі можна було рентабельно зробити «фінансові вливання» на державному рівні. Наприклад, відомий астролог л.Халанська передбачала те, що найбільш сприятливий час в Україні триватиме до половини 2022 року.

Однак потім в державі прокотяться хвилями всенародні пікети, занепокоєння народу, бунти і обурення. До завершення 2021 року, а також на початку 2022 року обстановка в Україні абсолютно зміниться, ясновидці повідомляють, що нова опозиція нардепів в українському ВР, а також самих жителів України зміниться на краще.

Передбачення українських екстрасенсів для України в 2022 році, зводяться до того, що Україна опиниться на тому рівні, коли її стануть шанувати в Європі і не тільки. Незважаючи на те, що численні попередники «зепрезидента» обіцяли Україні повноправну участь в ЄС, лише після 2025 року це буде можливо, лояльною роботою нової команди.

За твердженнями “надприродних людей”, таким як, наприклад, передбачення старців для України 2022 рік буде першим кроком, щоб жителі України були повноправними учасниками Європейського Союзу. На початку 2022 року все буде добре, відзначаються відмінні нюанси зв’язку між планетами, проте в другій половина цього року можуть відбутися не дуже сприятливі події.

Знавці запевняють, що ситуація в Україні пожвавиться, народ зміцніє через міжнародні транші, гарну зовнішньоекономічну підтримку. Зірки чітко демонструють позитивну роль для держави на чужих ресурсах.

Астрологи не виключають ймовірність “недобросовісності” уряду і тіньові дії з знайденими міжнародними грошима, зірки віщують зростання офшорних потоків України, а також тіньових структур.

Навіть враховуючи отримані інвестиції, а також міжнародну підтримку, жителям України не потрібно чекати стрімких, легких наслідків, так як щоб відбулося «економічне диво» потрібно буде постаратися не тільки «можновладцям», а й самим українцям.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.