UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення екстрасенсів про те, що чекає Україну в 2022 році

У Всесвітньому інформаційному просторі і особливо в соціальних мережах можна зустріти численні інтерпретації пророцтв, зроблених відносно недавно, в минулому в більш віддалених століттях. Іноді допускається досить довільне тлумачення про те, що означає те чи інше передбачення екстрасенсів про те, що чекає Україну. Незважаючи на те, що є досить точні визначення прийдешніх подій, люди, засліплені майданною ідеологією, незмінно трактують їх на користь підтвердження правильності обраного ними шляху.

Передбачення екстрасенсів про те, що чекає Україну в 2022 році

Загальний огляд розташування небесних тіл

Два роки тому Вища школа астрології опублікувала Солярну, або астрологічну карту на прийдешнє п’ятиріччя – з 2020 по 2025 рік. Вона не заснована на передбаченні майбутнього окремою людиною і її пророцтвах. Все, про що йдеться в солярної карті, засноване на розташуванні небесних тіл і їх взаємовплив в певній позиції.

Перші два роки-імітація бурхливої діяльності, видимість реформування, відхід грошей в тіньові потоки і розбіжності з партнерами, які незадоволені всім – недостатньо радикальними реформами, відсутністю результатів і невиконанням домовленостей.

Населення країни з невичерпним інтересом вивчає передбачення від астрологів і екстрасенсів, одні шукають негатив, іншим подобається думати, що збудеться все позитивне, особливо, тенденційно витлумачене. Зараз в особливому тренді в.Мессінг, Ванга і Нострадамус, але українці не залишають без уваги і п. Глобу, В тому числі і інші, менш помітні фігури.

 1. У Солярній карті екстрасенси про те, що чекає Україну в 2022 році, налаштовані не дуже оптимістично, і це – не голослівні твердження, а вдумливий аналіз розкладів.
 2. На початку року виразно проглядаються провісники прийдешнього кризи-знакова фігура у формі хреста з планет-гігантів (урану, Сатурна і Плутона), Місяця і Венери.

На думку тлумачів, це могла б бути сприятлива ситуація, з припливом коштів ззовні, якби в ній не була присутня Місяць, яка означає їх відтік в офшори і тіньову економіку.

Починаючи з серпня, все зміниться в гіршу сторону-прийде нестабільність, погані зміни в уряді. Ймовірні не тільки політичні конфлікти, а й страйки, мітинги. Це не суперечить думці т. Глоби, яка впевнена, що влада зміниться, причому обійдеться без звичних для України майданів. Насторожує, що вони обіцяні в негативному напрямку.

Болгарська провидиця

Поширеним варіантом в ЗМІ, незмінно викликає інтерес у населення, є передбачення Ванги про те, що чекає Україну і Росію. Торішня трактування її передбачень у виключно позитивному напрямку, змінилася на песимістичну. Можливо, тому що з її прогнозами перегукуються пророцтва відомого астролога, П.Глоби. Він теж каже, що світ очікує нова пандемія, економічна криза, природні катастрофи і катаклізми. Однак у випадку з 2022 роком він не настільки категоричний, говорить, що картина майбутнього туманна і не дозволяє говорити про що-небудь з достатньою часткою визначеності.

Передбачення екстрасенсів про Україну

Більш точним можна вважати передбачення Ванги: Україну в 2022 році чекає:

 • продовження русофобії, наростання ненависті;
 • ймовірна громадянська війна (точніше, її продовження);
 • слабка влада, наявність радикальних елементів у силових структурах;
 • подальше зомбування населення за допомогою інформаційних технологій;
 • важкий час для простого українця, неблагополучна ситуація в економіці, результатом якої може бути соціальний вибух;
 • введення російських миротворців для запобігання поширенню громадянської війни на всю територію.

Ванга дала пророцтва за двома напрямками: похмуре говорить про те, що полегшення настане тільки після проходження тривалих негараздів і поневірянь. З більш оптимістичного деякі тлумачі її спадщини витягують твердження, що на Україні буде добре вже в 2022 році, але на допомогу Росії може розраховувати тільки відокремила частина – Східна.

Останні пророцтва

В. Ліон залишила не тільки письмові передбачення на своєму сайті, але і відео передбачення що чекає Україну в 2022 році. З ним можна ознайомитися тут: https://youtu.be/Hr2VrBmbAt4.

Цю провидицю відрізняє унікальне бачення майбутнього і чітка позиція по відношенню до того, що відбувається. Вона рідко називає точні терміни, оскільки впевнена, що події, які вона бачить, у величезній мірі залежать від волі людей. В одному вона твердо переконана-зберегти країну нереально, незважаючи на всі зусилля населення.

Європейські країни відріжуть свої шматки пирога – особливо, Польща і Угорщина, частина території тяжіє до Росії, не виключена поява окремих утворень – Центральної України і Північного Причорномор’я.

У 2022 році, на думку казахстанської Ванги, на Україні можливі:

 • пожежі, палаючі будівлі та збройні зіткнення;
 • прозріння людей, які побачать при владі злодійкуватих шахраїв, які не вміють керувати країною;
 • протистояння на вцілілій території, в. Ліон не бачить незважаючи на те, що в країні все ще є чорні сили, які налаштовані вороже;
 • можливі протистояння на релігійному ґрунті, але вже не такі завзяті і без людських жертв.

Останнє пророцтво, датоване 2021 роком, говорить про те, що всі недобросовісні люди при владі будуть зметені, а в Україні будуть два леви. Що мається на увазі під цим твердженням, незрозуміло – знак зодіаку, натура, воля до перемоги, вміння лідерствувати. Оскільки перший молодий і з хрестом, не на довгий час, можливо, він буде релігійним діячем. Про другого говориться, що він постарше першого і принесе перемогу добрих сил над злими, пробуде при владі покладений йому термін, але який саме не говориться.

Цікава і ще одна деталь-Віра Ліон говорить про те, що на політичному небосхилі України буде безліч політиків, подібних до метеорів, про яких ніхто і не згадає. Вона впевнена, що повернеться Янукович, законно обраний президент, а Порошенко і Зеленський будуть вважатися самозванцями. На підтвердження цьому можна привести її збулося пророцтво – про те, що після Порошенка буде ще один правитель, який буде навіть гірше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.