UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення екстрасенсів на 2022 рік

Передбачення екстрасенсів на 2022 рік викликають інтерес у більшості жителів Землі, адже дізнатися майбутнє намагаються багато, але не всім дано це зробити. Протягом довгої історії людства лише кільком його представникам було дозволено “зазирнути” на десятки і сотні років вперед. Їх імена відомі сьогодні всім, хто живе на планеті.

Передбачення екстрасенсів для Росії та світу

Передбачення Нострадамуса

Знаменитий французький віщун Мішель де Нострдам (1503-1566 роки життя) залишив нащадкам близько тисячі катренів-чотиривіршів, в яких зашифрував передбачення про прийдешні події майже на 2300 років вперед. Є серед них і точні пророцтва на 2022 р., який буде роком білого металевого Бика:

 • Про природні катаклізми. У 2022 р. південь Європи, Азія, європейська частина Росії і США будуть страждати від найсильніших дощів і викликаних ними повеней. На противагу цьому, Сибір буде мучитися від спеки і пожеж, що терзають цю частину нашої країни вже кілька останніх років.
 • Про геополітику. На 2020-2022 роки Нострадамус давав позитивні прогнози для Росії, передбачаючи зміцнення її зв’язків з найбільшими азіатськими державами: Китаєм і Індією. Однак на ці ж роки французьким віщуном зроблено і негативне пророцтво про можливу велику війну, яка торкнеться як Європу, так і Росію.
 • Початися вона може з вторгнення якоїсь мусульманської країни в сусідню християнську державу, що спричинить за собою результат мільйонів біженців в сусідні держави. Однак точної назви країни-агресора в катренах Нострадамуса не міститься.
 • Про економіку. У рік металевого Бика США і союзні їм країни Європи будуть продовжувати втрачати вплив на світову економіку. І навпаки, буде зміцнюватися економічна могутність Росії і Китаю, які в 2020-2022 роках покладуть початок створенню нового Шовкового шляху з Азії в Європу.

Матрона Московська

Блаженна Матрона Московська народилася в кінці 19 століття в Росії, все життя прожила в нашій країні і робила свої передбачення в найважчі для держави роки, на які припали революція 1917 р, репресії в СРСР і Друга світова війна.

Передбачення Матрони

У всіх пророцтвах Святої Матрони протягує її головний біль: втрата людьми по всьому світу віри в Бога. З цієї причини прогнози російської Святої на 2022 р не дуже райдужні:

 1. Для Росії. Матрона попереджала, що на початку 21 століття Росію очікують важкі випробування в економіці і політиці. Однак вона вірила, що росіяни подолають всі складнощі, а сама Росія знову стане великою. Але тільки в тому випадку, якщо її громадяни знайдуть втрачену віру в Бога і позбудуться культу індивідуалізму, який прийде до нас із Заходу. Інакше Російська держава очікує розпад на частини і поневолення сусідніми країнами. На жаль, до 2022 р криза, згідно Матрони, в Росії подолана ще не буде. А ось після 2024 р.можна очікувати позитивні зміни, які перетворять РФ в по-справжньому провідну світову державу.
 2. Для України та Білорусії. Блаженна турбувалася про майбутнє цих країн, попереджаючи про те, що українці і білоруси можуть піддатися на солодкі обіцянки Заходу і відвернуться від братньої Росії, що призведе до революцій і війн в цих державах. На жаль, для України цей прогноз блаженної вже збувся.
 3. Для Старого Світу. Головною небезпекою для європейських країн свята вважала наплив мусульман до Європи. Вона передбачала конфлікти між корінними європейцями і носіями чужої для них віри, які виллються в сутички і кровопролиття. На певному етапі (десь у 2022-2025 рр.), попереджала Матрона, до влади в Європі прийдуть військові. Вони спробують силою відновити порядок в Старому світі, але їх дії тільки погіршать ситуацію і перетворять розрізнені сутички в повноцінні війни.
 4. Для решти світу. Пророкувань про Америку Блаженна Матрона майже не залишила. А ось про інших великих державах вона говорила з побоюванням, вважаючи, що деякі з них (наприклад, Китай і Індія), що зображують з себе в останні роки друзів Росії, в якийсь момент можуть спробувати захопити частини її територій, скориставшись тимчасовою слабкістю нашої країни.

Передбачення Ванги

Знаменита Болгарська віщунка (1911-1996 рр.) зробила безліч передбачень про те, трапиться в світі в 21 столітті. З особливою теплотою ставлячись до нашої країни, сліпа провидиця багато говорила і про те, що чекає Росію в першій чверті нового століття.

Передбачення Ванги

Вважається, що найважливіші прогнози на рік білого бика Ванга залишила:

 • Для Росії. У період 2020-2022 років, на думку Ванги, Російську державу чекатимуть два найбільших виклики: спад населення і посилення західних санкцій за Крим (про останнє явище пророчиця говорила, як про «всесвітнє ополчення на російську землю»). Втім, обидві небезпеки росіяни зуміють подолати.
 • Більше того, після 2022 р., коли природні катаклізми на планеті посиляться настільки, що в багатьох частинах Землі стане неможливо жити, саме Росія прихистить мільйони біженців, які піднімуть міць нашої країни на небачений раніше рівень.
 • Для світу. Подібно Матроні Московської, Ванга також вважала, що в 21 столітті Європі найбільше варто побоюватися навали мусульман (дослівно вона висловлювалася про це так: «натовпи інакомислячих, представляючись жертвами, перетворяться на слуг диявола»). Ванга боялася, що це навала призведе до воєн в Старому Світі.
 • Щодо ж Нового світу (зокрема, США), Болгарська провидиця говорила про те, що до 2020-2022 років Америка розв’яже торгові війни майже з усім світом, що в результаті закінчиться погано для неї ж самої (широко відомо таке висловлювання Ванги про США: «старість погубить цю країну» – тут вона мала на увазі, очевидно, Трампа).

Вольф Мессінг

Відомий телепат, медіум і провісник Вольф Мессінг, що народився на стику століть в 1899 р, робив сміливі прогнози, ризикуючи за них власним життям (відомо, наприклад, що Гітлер обіцяв винагороду за його голову після передбачення Мессінгом поразки Німеччини у Другій світовій війні).

Неодноразово пророкував Мессінг і про події 21 століття. З його останніх передбачень, зроблених ним незадовго до смерті, виділяються наступні:

 1. Труднощі для Росії через Крим. Мессінг передбачав, що якийсь «маленький шматочок землі» біля південного кордону Росії на початку 21 століття стане причиною сварки нашої країни з половиною решти світу. При цьому навіть сам провісник не міг припустити, що цим «шматочком землі» виявиться Крим, адже за життя Мессінга півострів був частиною СРСР.
 2. Про російсько-український конфлікт. Мессінг ” не бачив», що протиборство за Донбас в 2022 р. (або після цього часу) призведе до настільки масштабної війни між Росією і Україною, що в неї виявляться втягнутими інші держави.
 3. Про Великого Пророка. Одне з найвідоміших пророцтв Мессінга, про який він говорив не раз, полягало в появі в 21 столітті якогось Великого Пророка. Згідно Мессінгу, цей Пророк з’явиться в Росії після 2022 р.і створить нову загальносвітову релігію, яка об’єднає людство і призведе до встановлення такого світопорядку, в якому не буде воєн, корупції та боротьби за владу.

Сучасні екстрасенси про майбутнє

Люди, які намагаються передбачати прийдешні події, існували не тільки в минулому. Деякі наші сучасники також стверджують, що здатні зазирнути в майбутнє.

Передбачення екстрасенсів про майбутне

З найбільш відомих сучасних екстрасенсів, пророцтва яких вже здійснювалися на практиці, можна згадати:

 • Віру Ліон. На 2022 р.ця «казахська Ванга» передбачила зміцнення позицій Росії на світовій арені і, навпаки, ослаблення могутності її ворогів. Зокрема, США пророкує зростання числа терактів і початок кольорових революцій.
 • Вітчизняні провісники Руслан і Антип роблять приблизно однакові прогнози про майбутнє Росії. Вони впевнені, що Заходу не вдасться зломити нашу країну, хоча у неї буде багато проблем. Зокрема, складнощі в рік білого бика будуть пов’язані з екологією в РФ.
 • Пастор з США Кентон Бешор вже давно вивчав Біблію і стверджував, що розгадав її «таємний код». Згідно Бешору, з 2022 р.почнеться загальносвітовий Апокаліпсис, який триватиме 7 років і закінчиться Армагеддоном і другим пришестям Христа.

Передбачення від учасників Битви екстрасенсів

Всім любителям езотерики відомо шоу» Битва екстрасенсів ” на ТНТ. Багато учасників даного шоу також намагаються робити передбачення про майбутні події. З найбільш цікавих прогнозів від учасників ” Битви екстрасенсів» виділяються наступні:

 • Олексій Похабов (переможець 7-ого сезону шоу) вважає, що в 2020-2022 рр.в Росії великий ризик виникнення якогось збройного конфлікту, який може покласти початок Третій світовій війні.
 • Учасниця шоу Аліпія також попереджає про можливу війну в Росії, яка почнеться через «останків якоїсь людини, яка упокоїлася давним-давно». Ці останки нібито винесуть з місця його поховання, що і призведе до кровопролиття в країні. Скоріш за все, мова в даному прогнозі йде про Леніна.
 • Ізраїльська ясновидиця Регіна Федоренко на 2022 р.обіцяє Росії серйозні проблеми в економіці і політиці, а ось Україні, навпаки, пророкує настання епохи процвітання.

Так, прогнози від найсильніших сучасних екстрасенсів і віщунів минулого часто не збігаються. Пояснення цьому можна шукати в тому, що за життя останніх людям не були відомі багато несподівані для них реалії сучасного світу.

Проте, в деяких, найбільш важливих сферах людського життя пророцтва найвідоміших провидців різних часів збігаються, тому до них варто прислухатися всім, хто намагається знайти відповідь на питання: що чекає нашу планету в майбутньому.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.