UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення коли закінчиться війна на Донбасі

Нострадамус-один з найвідоміших і цитованих провидців, до пророцтв якого звертаються тим частіше, чим менш певними виглядають висловлювання сучасних екстрасенсів. Нікого не бентежить, що приблизно 50% з його знаменитих текстів не збулося – це списують на неправильне тлумачення або недостатньо глибоке вивчення. Нещодавно українські патріоти повідомили, що виявлено нове передбачення Нострадамуса на 2022 рік для України.

Передбачення коли закінчиться війна на Донбасі

Огляд сформованої думки

Розглядаючи численні сайти, можна виявити, що доля України займала не тільки Нострадамуса, а й Г.Кіссінджера, в. Мессінга, Вангу, П. Глобу і в. Ліон. Всі ці люди – з різних історичних епох, країн. Вони не завжди приділяли увагу майбутньому країни з такою назвою. Але сучасним шанувальникам великого майбутнього, яке незабаром настане в післямайданній Україні чудесним і незбагненним чином, абсолютно не цікаво, чи є в тексті така назва, або присутні натяки на географічне положення (у Ванги сказано – Країна біля Чорного моря, так що це пророцтво з повною серйозністю відносила до себе і Болгарія).

Зрозуміло, що визнавати марність руйнувань, вироблених у власній країні, і не хочеться, і неможливо (в силу переконань, усталених під дією цілеспрямованої пропаганди). Історичні реалії перестали бути аргументом в перекроєній історії і помилковому піднесенні фактів. У провісників і без того невдячне заняття – навіть якщо припустити, що вони здатні бачити майбутнє, Країна представляється вельми туманною за серпанком п’яти століть, як це було у Нострадамуса.

Нагадаємо, що на рік, що наближається, він передбачав:

 • військовий конфлікт, який розгориться між багатьма країнами через мігрантів, які переберуться в Європу з Африки та Близького Сходу;
 • війну між Китаєм і Штатами, яку запобіжить Росія, яка виступила в ролі арбітра;
 • об’єднання з РФ східних держав, які захочуть спокою і миру;
 • стабільність і спокій Росії, яку вона знайде, завдяки своєму лідеру.

Пророцтво Нострадамуса про те, що буде з Україною, знайти досить складно. Навіть самі переконані патріоти, з вибагливою фантазією, змушені визнати, що за часів його проживання і творчості не існувало ні території, ні держави з такою назвою. Однак глибока переконаність в обраності народу і його великої місії, дозволяє вельми вільно інтерпретувати всім відомі або незнайомі Тексти.

Імовірність правдивих прогнозів

Починаючи аналізувати прогноз Нострадамуса на 2022 рік, не заважає згадати більш ранні пророцтва, розміщені вільними тлумачами його творчості в хронологічному порядку. Всі його висловлювання туманні і війну мусульман з Європою угледіли в катрені про верблюда, який нап’ється води з європейських річок. Відверті невдачі великого пророка:

 • об’єднання Північної і Південної Кореї, яке мало відбутися три роки тому;
 • винахід тектонічної зброї минулого року;
 • приєднання Україною в 2017 році частини території Молдови;
 • кінець монархії у Великобританії, запланований 4 роки тому.
прогноз Нострадамуса на 2022 рік

Найцікавіше з них-це зміна Україною зовнішньої політики, яка теж датується 2017 і її партнерство з Росією. Залишається тільки припустити, що в глибині століть великий Мішель дещо помилився з датами: можливо, це відбудеться в ході численних військових конфліктів, які призначені на 2022 рік по всій планеті.

Про велику місію і звершення

Прихильники знаменитого пророка стійко ігнорують ці (і багато інших не відбулися бачення), акцентуючи увагу на тому, що, на їхню думку, було передбачено точно. Найзручніші для вільного трактування-це катрени Нострадамуса: на 2022 рік Патріоти України витягли з розпливчастого змісту безліч доводів на користь богообраності народу і великої місії, яка йому ще належить:

 1. Катрен про те, що спадкоємцям Олега не відбудувати зруйноване місто, можна трактувати двояко – як втрату Києвом ролі столиці, так і натяк на анульований союз України з Росією, нехтування досягнень Богдана Хмельницького.
 2. Україні належить зіграти роль центру Відродження. На думку тлумачів, це буде маленька Месопотамія, задумана ще за часів СРСР. У цьому ж катрені можна, при великому бажанні, побачити, що об’єднуючим фактором стане Велика Русь, а Україна буде поруч тягнути своє існування, але не увійде до складу імперії.
 3. Війна на березі Чорного моря, через 3 роки, буде важкою і поправші віру своїх предків – Православ’я, для досягнення своїх злочинних цілей знітяться перед своїм народом. Тут складно угледіти двоякий сенс, хоча в ньому вбачають можливість побудови в Україні нового суспільства, в якому будуть домінувати принципи свободи, рівності і братерства.

Неможливо говорити про відео: передбачення Нострадамуса для України, написане півтисячоліття тому, неможливе в такому форматі. Однак є відео-ролики, створені його сліпими послідовниками, безоглядно довіряють туманним і розпливчастим рядкам, незважаючи на їх часом Відверті невдачі. https://youtu.be/U93LVXEh4-o

Поводячи підсумки

Передбачити майбутнє, на думку розсудливих людей, практично неможливо: занадто багато залежить від випадковостей, непередбачених колізій і несподіваних сценаріїв. Руйнуються навіть міцні, надійні імперії, об’єднані потужною ідеологією. В України, створеної штучним чином, з приєднаних фрагментів, спостерігається протистояння двох світоглядів. Звідси-неминучість внутрішнього конфлікту, відпадання територій, протистояння всередині країни.

Сподіватися на деякі передбачення Нострадамуса вже пізно-вони не збулися, є й такі, про які говорити ще рано. Займаючись тлумаченням, потрібно пам’ятати про те, що багато пророків говорили про необхідність докладати зусиль для позитивних змін, а не просто сидіти, склавши руки і чекати, що вони впадуть з неба. Українські патріоти чекають манни небесної, поки невмілий уряд і зовнішнє управління ведуть державу до дефолту, тотального зубожіння і розбазарювання землі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.