UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Матрони Московської на 2022 рік

Передбачення Матрони Московської на 2022 рік особливо цікавлять жителів Росії, тому що блаженна Матрона – одна з небагатьох всесвітньо відомих віщунок, яка народилася і все життя прожила в нашій країні.

Крім того, Російською Православною Церквою Матрона офіційно зарахована до лику святих, що надає зробленим нею пророцтвам ще більшу вагу в очах її шанувальників.

Матрона Московська

Свята Матрона

Матрона Московська (справжнє ім’я: Матрона Дмитрівна Ніконова) народилася на початку 1880-х років в одному з сіл Тульської губернії. Відразу ж після народження сліпої дівчинки її мати-селянка хотіла віддати дитину в дитячий притулок, але приснився жінці незвичайний сон, в якому красива сліпий птах сіла їй на груди, змусив її передумати і залишити Матронушку в сім’ї.

Життєвий шлях

Вже у віці 8 років маленька Матронушка почала передбачати майбутнє і проявляти дивовижні здібності по зціленню людей. Будучи підлітком, вона одного разу зустрілася на службі в Кронштадтському соборі з праведним Іоанном Кронштадтським, що вважався найвідомішим в той час російським цілителем і віщуном. Він благословив її на подальше служіння людям словами, що звучали дослівно так «” Ось йде моя зміна-восьмий стовп Росії!».

У віці 17 років у сліпої дівчини віднялися ноги, що назавжди прикувало її до ліжка. Однак це не завадило їй майже до самого кінця життя щодня приймати по 40-50 відвідувачів, яким вона давала поради, передбачала майбутнє і зцілювала їх від хвороб.

Померла Матрона в 1952 році. У березні 1998 р.з благословення Алексія II її могила на Даниловському кладовищі в Москві була розкрита, а мощі перенесені в Покровський храм на території Покровського монастиря і виставлені для загального доступу в срібній раку.

У 2004 р.відбулася загальноцерковна канонізація блаженної Матрони. З тих пір її шанують як святу, заступницю всіх хворих і знедолених (а особливо бездітних жінок).

Збулися пророцтва

Блаженна Матрона зробила безліч передбачень. Сама вона їх ніколи не записувала. За неї це робили оточували її люди (зокрема, записи вела Зінаїда Жданова, яка прожила кілька років разом з матір’ю і Матроною в одній квартирі в Староконюшенном провулку в Москві). Однак найгучніші передбачення були зроблені блаженної задовго до її зустрічі з сім’єю Жданових:

Революція 1917 р.і вбивство царя Миколи II і його сім’ї. Про цю подію Матронушка говорила часто ще будучи підлітком, в 90-х роках 19-ого століття.

Війна між гітлерівською Німеччиною і СРСР і перемога в ній Радянського Союзу під керівництвом Йосипа Сталіна. За однією з легенд (не підтверджених, правда, документально), сам Вождь народів незадовго до битви під Москвою нібито приїжджав до Матрони.

Під час цієї зустрічі блаженна заявила, що Сталін виявиться єдиним з керівників Радянського Союзу, який залишиться в Москві до кінця, коли ворог вже підійде до самих її воріт. Однак фашисти не зуміють взяти місто, захисники якого знатимуть, що Верховний головнокомандувач знаходиться за їх спиною.

Матрона Московська про смерть Сталіна

Смерть самого Сталіна Матрона також передбачала, про що і говорила своїм близьким. При цьому блаженна попереджала і про різку зміну політичного курсу в країні після смерті Сталіна.

Передбачала майбутня свята і власну смерть. Про неї вона повідомила оточуючим за 3 дні до своєї смерті.

Передбачення на 2022 рік

Через сліпоту блаженної і численних пророкувань, які вона робила в трансі, що доставляв їй моральні страждання, Матрону Московську часто порівнюють з іншою знаменитою сліпою провидицею — Вангою.

Так само, як і у випадку з болгарської віщункою, передбачення російської пророчиці записували її оточуючі. Ці записи дають прогнози на прийдешні події в Росії і світі майже до кінця 21-ого століття.

При цьому значна частина пророцтв була висловлена Матронушкою алегорично, тому дані передбачення дослідникам її феномена доводиться розшифровувати навіть зараз, «звіряючись» з подіями, що відбуваються в світі в даний час.

Передбачення для Росії

Свята Матрона була дуже побожною людиною, не боялася того, що чекає її після смерті, і навіть дозволила використовувати свої мощі після власної кончини для допомоги людям.

Майже всі її передбачення мають відношення до пошуку людьми Бога, зв’язок з яким більшість людства в 21-му столітті, на жаль, втратило.

Не є винятком і наша країна. Ще живучи в царській Росії, юна Матронушка говорила про те, що після вбивства царя Миколи II велика частина росіян втратить віру в Бога. Покаранням же за це для країни стануть тяжкі випробування: війни, розвал держави і розруха в кінці 20-ого століття.

Передбачення Матрони Московської на майбутне

На початок 21-ого століття Матрона Московська також передбачала Росії важкі випробування в економіці і політиці. При цьому вона вірила, що ці труднощі росіяни подолають, а російська держава знову стане великим, але тільки в тому випадку, якщо жителі країни знайдуть втрачену віру в Бога.

Позбудуться культу індивідуалізму, який прийде в нашу країну із Заходу і отруїть її духовність. В іншому випадку Росію чекають повне дроблення на частини, поневолення іншими країнами і зникнення з карти світу.

На жаль, до 2022 р.економічна і політична криза, згідно з пророцтвами Святої, в Росії подолана не буде – для цього буде потрібно ще кілька років. Однак після 2025 р.можна чекати позитивних змін, які виведуть країну на новий етап розвитку і зроблять її по-справжньому провідною світовою державою.

Передбачення для України і Білорусії

Нашим братнім народам на початку 21-ого століття блаженна також передбачала важкі часи. Причиною суворих випробувань для даних країн, на думку Матрони, теж будуть ослаблення духу населяють їх народів, втрата ними віри в Бога і спокуси, яким українців і білорусів піддано бездуховні країни Заходу.

Свята попереджала, що якщо жителі України відмовляться від свого коріння (в тому числі, від зв’язків з братнім російським народом), то українську державу чекатимуть тотальний розвал економіки і криваві внутрішні конфлікти. Біль і страждання оселяться в кожній українській родині.

Тільки якщо до влади в країні прийде сильний лідер, який вірить у Бога, Україна зможе відродитися. Матронушка передбачала, що прихід такого лідера на Україні може трапитися на рубежі 2020-2022 років.

За майбутнє Білорусії блаженна переживала ще більше, ніж за майбутнє України. Вона вважала, що в якийсь момент білоруси піддадуться на провокації заходу, на якийсь час втратять власну ідентичність і виявляться втягнутими в чужу велику війну. Втім, швидше за все, цих трагічних подій Білорусії вже вдалося уникнути – завдяки сильному лідеру, керівному державою вже більше чверті століття.

Хоча не виключено, що рубіж 2020-2022 років також може стати вирішальним для цієї країни. Якщо Олександр Лукашенко покине пост Президента Білорусії, то внутрішня турбулентність у політичному житті держави може призвести до революції в країні.

Пророцтва для Європи

Основною небезпекою для країн Старого Світу блаженна вважала прихід великого числа мусульман в Європу. Вона передбачала конфлікти між корінними жителями континенту і носіями чужої для них віри, які виллються в постійні сутички і погіршення життя цілих країн Європи.

У якийсь момент, попереджала Матрона, до влади в Європі прийдуть військові. Вони спробують відновити порядок в європейських країнах, але їх дії тільки погіршать становище. Після цього правителі Європи спробують звернутися за допомогою до Росії, але не отримають її. До тих пір, поки Російська Федерація повністю не відновить свою економіку, порушену, в тому числі, і недружніми діями самої Європи.

Передбачення для Америки і світу

Проживши все життя в Росії, Матронушка мало говорила про майбутнє інших держав. Пророкувань про що знаходиться на іншій стороні планети Америці свята майже не залишила. Немає її пророцтв про події в США і на 2022 рік. Але говорить це, скоріше, не про те, що в цьому році там нічого не станеться, а про те, що з Америкою не буде пов’язано якихось важливих подій, здатних вплинути на весь світ.

А ось про розташованих на тому ж континенті, що і Росія, Індії та Китаї блаженна говорила часто, причому в негативному ключі. Матрона завжди застерігала співвітчизників від занадто сильного зближення з цими країнами.

На її думку, Індія і Китай в 21-му столітті будуть тільки зображати з себе друзів нашої країни. При першій же можливості, якщо Росія в черговий раз ослабне, вони можуть спробувати захопити її територію і поділити її разом з Європою.

У 2022-2025 роках, коли повинна відбутися історична зміна лідера Російської Федерації, росіянам потрібно бути особливо акуратними, щоб не привести до влади слабкого Президента, який не зуміє утримати країну від розвалу у важкий момент.

Передбачення про Третю світову війну

Розмірковуючи про кінець світу, Матрона Московська не виключала можливість Третьої світової війни в 21-му столітті, але не говорила про те, які конкретно сили можуть її розв’язати. Про них вона висловлювалася туманно-як про “зло»і “таємного ворога”.

Про причини можливої війни блаженна висловлювалася більш конкретно. За її словами, ними можуть стати не Боротьба за владу і гроші в планетарному масштабі, а битва за ресурси: чисту воду і їжу, які після 2022 р.почнуть ставати все більш дефіцитними. Запобігти ж глобальну війну зможуть тільки поступки лідерів протиборчих країн один одному.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.