UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Матрони Московської про 2021 рік

Матрона Московська-одна з небагатьох віщунок, яка була визнана церквою і яку називали святою. Всі люди, які за життя знали Матрону, називали її ласкаво Матронушкою. Народжена сліпою, вона бачила те, що інші не могли побачити.

Передбачення Матрони Московської про 2021 рік

У Росії існує ікона Матрони Московської, до якої щороку з’їжджаються тисячі паломників, щоб помолитися лику Святої, попросити допомоги, зцілитися. Лик Святий не тільки зцілював фізично, а й повертав духовний стан в норму, позбавляв від стресів, неприємностей, до образу Матрони приходили навіть жінки, які не могли народити дитину.

Дуже часто Матрону порівнювали з Вангою: обидві ясновидці були незрячими, обидві зцілювали, передбачали майбутнє, допомагали в пошуках зниклих людей. Приймаючи близько сорок чоловік в день, Матрона вислуховувала всі біди, давала поради, за кожного вночі молилася. Про її передбачення стало відомо завдяки людям, які приходили до неї на прийом, оскільки самостійно ясновидиця записів не вела. У книзі, яка була знайдена після смерті Святої, крім інших записів, було передбачення Матрони на 2021 рік для України. Це передбачення було розшифровано істориками і опубліковано.

Факти з життя і діяльності Матрони Московської

Родом Матрони з села Себино Тульської губернії. Дівчинка була четвертою дитиною в сім’ї, тому її мати, будучи вагітною, хотіла від неї позбутися, залишивши в притулку. Але перед самими пологами матері Матрони приснився сон, в якому їй на плече сіла білий птах, у якої було обличчя людини, і закриті очі. Жінка побачила в цьому сні Боже благословення, знак, що дитину не можна залишати. Дівчинка народилася в 1885 році, при народженні вона була повністю сліпою. У дитинстві над майбутньою віщункою знущалися однолітки, тому друзів у Матрони не було, весь свій час дівчинка проводила в церкві, цілими днями молилася. Через кілька років знайомі, родичі стали помічати, що дівчинка говорить речі, які пізніше збуваються. Так Матрони стала годувальницею в сім’ї, вона почала допомагати людям, передбачала їм майбутнє. Всі слова, в тому числі пророцтво Святої Матрони про Україну, були записані свідками.

конец света

У сімнадцять років у Матрони відмовили ноги, вона стала безпорадною, не могла пересуватися без сторонньої допомоги. У 1925 році брати Матрони вступили в партію, почали боятися, що через дар їх сестри вони піддадуться репресіям, тому, щоб захистити свою сім’ю, Матрона покинула рідний дім, перебралася до Москви. У столиці її чекала важка доля, жити їй було ніде, вона ночувала в підвалах, знімних квартирах, де приймала людей, Матрона нікому не відмовляла в допомозі. Кілька років вона жила в монастирі, була черницею.

Передбачення, які збулися

За своє життя Матрона дала багато передбачень, деякі з них вже збулися, деякі досі викликають сумнів.

Серед найпопулярніших пророцтв можна виділити:

  • початок Жовтневої революції в 1917 році, страта царської сім’ї, яка сталася через рік після початку революції;
  • смерть Сталіна;
  • зміни в політиці Радянського Союзу після смерті Сталіна;
  • початок репресій, мітингів, масових арештів У Радянському Союзі;
  • вторгнення німецьких військ, початок Другої світової війни.

Прогноз на 2021 рік Матрони для України має як позитивні, так і негативні сторони.

Передбачення, коли закінчиться війна на Донбасі

Передбачення Матрони, що чекає Україну і Росію в двадцять першому році – одне з останніх послань Святої. Віщунка каже, що в цей період в обох країнах покращиться економічна, політична ситуація. Жителі країн стануть ставитися один до одного більш доброзичливо. Найголовніше питання, яке хвилює український нард-вщухне війна на Донбасі. Згідно з передбаченнями Матрони, повністю війна н закінчиться, обидві сторони будуть перебувати в режимі «холодної війни», на Сході вщухнуть обстріли, буде менше жертв. Точну дату закінчення війни Матрона Московська не називає, лише каже, що, починаючи з двадцять першого року, в Україні становище буде з кожним роком поліпшуватися.

Судячи зі слів ясновидиці, двадцять перший рік пройде для України, Росії пройде тихо, без збройних конфліктів, репресій, мітингів.
Передбачення Матрони Московської про 2021 рік стосуються не тільки України, Росії, а й європейських країн. Матрона передбачала складні часи для Європейського Союзу, вихід деяких країн з даного союзу. До Європи почнуть з’їжджатися багато мігрантів, через що ситуація погіршиться.

Передбачення

Останнім часом багатьох хвилює, чи почнеться Третя світова війна, про яку раніше згадували деякі екстрасенси. За словами Матрони, Третьої світової війни не буде, оскільки Російська Федерація не буде вторгатися на територію інших країн.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.