UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Мессінга на 2020 рік для України

У стародавні часи, коли не було сучасних технологій, люди могли дізнатися своє майбутнє, майбутнє цілої держави у ясновидців, екстрасенсів, людям з надздібностями. Такі люди жили в усі часи, існують вони зараз.

Однією з найяскравішою особистістю, що увійшов в історію як менталіст, гіпнотизер, телепат був Вольф Мессінг, що проживає на території Російської Федерації за часів Радянського Союзу.

Могила великого Мессінга

За все своє життя він багато пророкував, є також передбачення Мессінга на 2020 рік для України. У своїх пророцтвах Вольф також не забув згадати Російську Федерацію, її відносини з Україною Провісник також докладно розписав, що чекає весь світ в двадцятих роках.

Трохи про предсказателе

Вольф Мессінг – провісник родом з Російської Федерації, яка тоді ще перебувала у складі Радянського Союзу. Ще з раннього дитинства проявлялися його неймовірні здібності.

Маленький хлопчик міг запам’ятати великий обсяг тексту, не прикладаючи при цьому занадто багато зусиль. Хлопчик міг вселяти свої думки чужим людям, він можу з одного погляду зрозуміти, про що думає його співрозмовник. Також він міг без зусиль пройти будь-які перешкоди, саме завдяки своєму дару він не раз рятував своє життя.

Вперше дар хлопчика проявився в шість років, коли він втік з дому. Причиною втечі було бажання батьків зробити з нього рабина проти його бажання. Коли він проскочив в поїзд без квитка, що їде до Німеччини, про просто показав звичайний папірець контролеру, вселив їй, що це квиток, і вона прийняла папірець за проїзний.

Будучи дорослим, Мессінг багато виступав на сцені в якості гіпнотизера, менталіст. Також завдяки своєму дару він зміг бігти в СРСР від гітлерівської влади, які переслідували євреїв. Саме в рідній країні народилося передбачення Вольфа Мессінга на 2020 рік для України.

Відомі пророцтва

За все своє життя Мессінг зробив багато пророкувань, що стосуються України, всього світу. Деякі пророцтва Вольфа Мессінга не вдалося розшифрувати.

Деякі з тих прогнозів, які збереглися в архіві, не несуть точної інформації, у них немає точної дати, конкретного періоду, годинного часу. З розшифрованих істориками послань можна сміливо заявляти: багато пророцтва збулися. До них відносяться наступні події:

  • поразка німецьких військ у Другій світовій війні;
  • дата смерті Гітлера;
  • крах літака з командною ЦСК, в якому їхав син Сталіна (своїм пророкуванням він врятував життя хлопцю, за що удостоївся довіри, дружби самого Сталіна);
  • смерть Сталіна;
  • Майдан чотирнадцятого року;
  • війна на Донбасі;
  • втрата Криму.

Деякі послання досі залишаються загадкою.

Передбачення Мессінга на 2020 рік для України

Передбачення 2020 від Вольфа Мессінга цілком позитивні, вселяють надію на кращі часи. Прогнози свідчать: кровне протистояння між двома сусідніми країнами припиниться. Відбудеться це після двадцятого року.

За його словами, кінець війні покладе новий Президент України. Це буде нова людина, яка не має раніше відношення до політичної діяльності. Світ настане після того, як обидві країни доб’ються компромісу, прийдуть до єдиного вірного рішення.

Єдине – ближче до кінця двадцятого року на Донбасі настане перемир’я, вогонь частково припиниться. Але, незважаючи на часткове перемир’я, правителі обох країн, Росії, України, будуть в натягнутих відносин, чого не можна сказати про народи.

передбачення Вольфга Мессінга

Прості люди обох держав возз’єднаються заради спільного світу. Налагодити конфлікт між росіянами, українцями допоможуть налагодити зірки шоу-бізнесу, письменники, кінорежисери.

В настанні світу чималу роль відіграють представники творчості. На думку Вольфа Мессінга, Україні не дасть розвалитися патріотизм українського народу.

Можна сказати, що передбачення Вольфа Мессінга на 2020 рік для України носить більш попереджувальний характер. Його слова в пророцтві звучали приблизно так: «Якщо український народ буде вірити в настання кращих часів, а ще молитися, сподіватися, вірити, все налагодиться. Адже сила думки дуже важлива.

Якщо людина буде щиро вірити в щось, думати про хороше, все незабаром зміниться на краще”. Не дарма кажуть: Людина – коваль свого щастя.

Пророцтва для Російської Федерації

В архівах зберігся прогноз від Вольфа Мессінга не тільки для України, але і для всього світу, в тому числі і для Росії. Провісник стверджує, що в двадцятому році ця країна відчує наступ серозного економічної кризи.

Частково припиниться видобуток нафти, а це і є основне джерело доходу для російського народу. Також Мессінг повідомляє про катаклізми, які накриють Росію. Народ буде страждати від масових повеней, пожеж, річки часто виходити з берегів.

До двадцятого року Росія братиме участь у різних військових операціях з метою розширити свої території. Але саме цей рік стане переломним для всього світу.

За словами Мессінга, в двадцятому році пост Президента займе нова людина, яка змінить політику Кремля, виведе країну на новий рівень, припинить всі військові протистояння, в тому числі з Україною. Відбудеться повне перемир’я після двадцятого року.

Мессінг також передбачав конфлікт Росії з Америкою, Китаєм. Зі Штатами Російська Федерація буде вести відкритий конфлікт, за яким буде спостерігати всі світові лідери, Китай не буде показувати справжнє ставлення до Росії на публіку.

Що очікує інші країни?

Передбачення великого провидця торкнулися також інших світових країн. Одне він заявив точно, чим заспокоїв всю світову громаду-Третьої світової війни не буде.

Диктатори, винуватці конфліктів, які виникають в різних країнах, будуть покарані, на їх місце прийдуть нові лідери, які доб’ються порядку у всіх країнах. Такі зміни на краще позитивно подіють на ситуацію в Україні. Але перед настанням миру виникне пара конфліктів, причиною яких стануть репресії, влада, природні ресурси, які влада не зможе поділити між собою.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.