UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення на 2020 рік для України від Ольги Гомон

Пророки, маги, чаклуни, а зараз, ясновидці, астрологи в усі часи допомагали людям дізнатися майбутнє, при цьому люди з надздібностями передбачали долю не тільки конкретної людини, а й цілої держави.

Багато людей не вірять таким людям, вважають їх шарлатанами. Так, в сучасному світі існує багато брехливих пророків, ясновидців, які видають себе за справжніх екстрасенсів. Але серед них є такі, які викликають довіру.

Фото Ольги Гомін

За всю історію, у багатьох країнах існували люди, які передбачили Майдан чотирнадцятого року, анексію Кримського півострова, початок військового конфлікту на Донбасі.

В особистостей, передбачити майбутнє України, які увійшли в історію, входить болгарська ясновидиця Ванга, гіпнотизер, що вміє читати чужі думки Вольф Мессінг, «сплячий» пророк, який пророкував майбутнє уві сні Едгар Кейсі, сучасні екстрасенси Олена Курилова, Відьма Ольга, Хаял Алекперов, видатні астрологи (Павло, Тамара Глоба, Влад Росс), інші видатні особистості.

Багато подій, які були передбачені екстрасенсами, вже збулися, деякі пророцтва збуваються зараз, деяким прогнозам не судилося збутися.

Не менш цікавим є прогноз Ольги Гомон на 2020 рік для України.

Хто така Ольга Гомон?

Діяльність екстрасенса Ольги Гомон досить цікава. За всю свою життя ясновидиця досконало оволоділа кількома техніками, які легко застосовує на практиці для пророкувань. Перш ніж стати вчителем, наставником, вона багато вчилася, практикувалася у кращих майстрів медитації, медитувала.

За її словами, медитація – найкращий спосіб позбутися зайвих думок, розслабитися, відпочити. Крім пророчого дару Ольга вивчала філософію, знайшла мудрість у відомих сучасників-філософів. Ольга Гомон також віддала багато часу пізнанню культури різних країн, подорожуючи по світу.

Ще одним способом пізнання, відпочинку для жінки є різні єдиноборства. Також, за словами екстрасенса, медіума, у неї є дар зцілювати людей від різних хвороб. Ці слова підтвердили клієнти, яких вона вилікувала.

Пізніше, зібравши всі свої знання воєдино, Ольга Гомон відкрила свою школу, де навчає всіх бажаючих медитації, філософським знанням, способам пізнання.

Зараз всіх її учнів, попередників, всіх українців цікавить питання, що прогнозує Ольга Гомон для України на 2020 рік. 

Передбачення на 2020 рік для України від Ольги Гомон

Пророцтво Ольги Гомон на 2020 рік для України можна розділити на кілька пунктів:

  • розвиток подій в зоні антитерористичної операції;
  • політична ситуація в країні;
  • економічна ситуація в країні.

Ольга Гомон не давала конкретної інформації щодо розвитку військового конфлікту. Єдине, в чому повністю впевнена екстрасенс – війна в двадцятому році не закінчиться. В цьому також є позитивні сторони. Військовий конфлікт на Донбасі не призведе до Третьої світової війни.

Ольга Гомін медитує

В цілому, екстрасенс змалювала три можливі варіанти продовження військового конфлікту:

  1. Перший варіант передбачає байдужість українського народу до подій, які відбуваються на Сході країни. Підсумок – ще більші втрати. Адже дуже багато чого в Україні залежить від самого народу, його дій, підтримки. При цьому президенти обох країн, Росії, України, просто не відступлять від своїх прав, не віддадуть території, боротимуться до останнього.
  2. Другий варіант є програшним для України. Він полягає в капітуляції откопированных територій Російської Федерації, перехід території, її жителів під контроль сусідньої держави. За прикладом Росії підуть інші країни, захочуть захопити владу в сої руки, тоді України втратить ще більше земель.
  3. Третій варіант більш оптимістичний для України: країна залишиться цілісною, люди, що живуть на Донбасі, всіляко допомагатимуть відвоювати землі.

Що стосується політичної ситуації, Ольга Гомон сказала тільки, що після виборів двадцятий рік стане роком чвар, часто виникати сварки між політиками, кожен буде діяти лише в своїх інтересах.

Перед майбутніми виборами, які відбулися в дев’ятнадцятому році, Ольга гомон не розкрила таємницю майбутнього президентства.

За словами екстрасенса, економічна ситуація буде не в кращому стані. У двадцятому році знову будуть підніматися ціни на продукти харчування, речі першої необхідності, комунальні послуги.

Саме підняття вартості тарифів стане причиною масового невдоволення українського народу. Люди почнуть виходити на мітинги, почнуться масові протести. Але до майдану, кровопролиття не дійде, запевняє медіум, філософ, цілитель, екстрасенс Ольга гомон.

Хоч передбачення для України від Ольги Гомон хоч і є неточним, але все ж вселяють надію на швидке закінчення військового конфлікту.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.