UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України

У наш час, як і багато століть тому, люди довіряли пророкам. Багато правителів, прості народи зверталися до людей з надможливостями з метою дізнатися майбутнє конкретної людини, цілої держави. Багато століть тому майбутнє всього людства передбачали астрологи, мольфари, пророки, шамани.

Передбачення Нострадамуса

У сучасному світі таку місію взяли на себе ясновидці, екстрасенси. Незважаючи на існування екстрасенсів, про прогнози людей, що жили кілька століть тому, ніхто не забував. Навпаки, останнім часом історики знаходять пророцтва екстрасенсів минулого, що стосуються сучасних подій. Найяскравішими представниками екстрасенсів, що увійшли в історію своїми відомими прогнозами, є Ванга, Вольф Мессінг, афонські старці, Матрона Московська. Всі вони свого часу дали передбачення, що стосуються України, подій, які відбуваються на Сході країни.

Однією з найяскравіших, незабутніх особистостей є Нострадамус. Суперечки про його особистості, дар виникли ще за його життя, багато хто не вірив в його дар передбачення майбутнього, ці суперечки не припиняються досі. Історики нещодавно знайшли передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України.

Трохи про Нострадамус: дар пророцтва і його передбачення

Нострадамус (справжнє ім’я – Мішель де Нотрдам) – француз за походженням, який народився в 1503 році. Мішель відомий тим, що працював придворним доктором у французького короля, займався астрологією, за все своє життя зробив більше двох тисяч пророцтв.

Всі свої передбачення Нострадамус писав у вигляді чотиривіршів (катренів). Всі ці вірші були написані на шрифті, в якому змішувався латинська, старофранцузька, Італійська, Грецька мова. Передбачення Нострадамуса мали ще одну особливість-пророк не називав точних дат, назв країн, всі вірші (катрени) в книгах були розміщені не в хронологічному порядку. Про яку країну, дату йде мова, історики здогадувалися з описів ознак тієї чи іншої держави, події.

Предсказания Нострадамуса на 2021 год

Серед популярних подій, які передбачав Нострадамус, можна назвати дату початку, закінчення Другої світової війни, поразку Адольфа Гітлера у Другій світовій війні, ядерну трагедію в Хіросімі, замах на Кеннеді, теракт в США 2001 року (падіння Веж-Близнюків).


Також є прогноз Нострадамуса для України, який вже збувся. Йдеться про Майдан чотирнадцятого року, початок військового конфлікту на Донбасі. Коли жив Нострадамус, такої країни, як Україна, територіально не існувало, але історики змогли зрозуміти, про яку державу говорить пророк з його викладів, описів, географічного положення, подій, які відбувалися в недалекому майбутньому, відбуваються на сьогоднішній день.

Новітні передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України

Пророцтва Нострадамуса про Україну на 2021 рік стосуються кількох пунктів:

  • економіка країни;
  • політична ситуація;
  • військовий конфлікт на Донбасі.

Щодо економіки Нострадамус висував два припущення: економічна ситуація. погіршиться, залишиться на колишньому рівні. Все залежить від дії влади. Також причиною падіння економіки стане світова криза, пандемія, яку пережив весь світ в двадцятому році, конфлікти на Донбасі, релігійні та військові конфлікти між Китаєм і Америкою, Іраном, Росією.

Політична ситуація принесе позитивні зміни всьому українському народу. До влади в дев’ятнадцятому році прийде новий Президент, який віддасть всі свої сили на поліпшення рівня життя народу, примирення між Росією, Україною.

Нострадамус про Україну в 2021 році говорив багато важливих речей, серед яких – війна на Донбасі. За словами Нострадамуса, військовий конфлікт не закінчиться в двадцять першому році, він триватиме ще кілька років.

кінець світу

Передбачення для всього світу на 2021 рік

Нострадамус передбачав багато змін кільком країнам, особливо ці зміни торкнуться Азії, Китаю, кількох європейських країн. Зокрема, пророк згадував про політичні перевороти, військові конфлікти, в яких братимуть участь Китай, Мексика, Бразилія. Багато народів переглянуть свої погляди на життя, налагодять дружні відносини з сусідніми державами. У цьому питанні Російська Федерація виступить в ролі миротворця.

Нострадамус передрікав, що в двадцять першому році в деяких регіонах Россі з’явиться хімічна зброя, яка вразить мільйони росіян. Уцілілі змушені будуть шукати новий притулок.

Нострадамус також згадує про природні катаклізми, які виникнуть по всій Землі. Земна куля, на думку французького пророка, очікує багато пожеж, повеней, злив, які будуть виникати в різних частинах світу. Результатом цих катаклізмом може стати посуха, яка знищить урожай, призведе до голоду деякі країни.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.