UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Олександра Шепса на 2021 рік для України

Олександр Шепс-учасник російської Битви екстрасенсів, пробував себе в різних напрямках діяльності, але його особливий дар змусив Олександра вибрати шлях екстрасенса і провидця. Зараз він-практикуючий маг і засновник власної школи.

Передбачення

Серед його здібностей-спілкування із загиблими, передбачення, отримання інформації про людину через простий дотик. Зовсім недавно він використовував свій дар для прогнозу найближчого майбутнього, і розповів, що чекає нашу країну в новому році і коли закінчиться війна на Донбасі. Послухаємо мага і донесемо передбачення Олександра Шепса на 2021 рік для України до наших читачів.

Загальні передбачення

На думку екстрасенса, наступний, 2021 рік, буде більш спокійним. Можливий деякий зліт економіки, але на підвищення доходу простих громадян він не вплине. Стабілізація і зміцнення світової економіки очікується лише до 2024 року, притому, цей прогноз стосується практично всіх країн.

Глобальних епідемій і катаклізмів не очікується, як не очікується і загоряння наявних військових конфліктів. Переговорів буде багато, результатів-менше, але до закінчення військових дій все ще буде далеко. Причому це стосується всіх конфліктів, наявних на світовій карті. Погасити їх наступного року буде неможливо.

Вартість нафти і газу буде неухильно падати, тому активізується розробка і впровадження альтернативних джерел енергії. Очікується підйом сільського господарства за рахунок застосування нових технологій і підвищення врожайності.

Літо і осінь 2021 року обіцяють бути сухими і дуже спекотними. Це спровокує нову хвилю лісових пожеж і посухи. Але при вмілому керівництві і швидкому реагуванні глобального катаклізму в екосфері не відбудеться.

Для своєї рідної Росії екстрасенс передбачив наступ спокійного періоду в житті. Поступове зростання і нові союзники на світовій карті забезпечать Росії повернення до лідируючих позицій у світовій політиці. Можна очікувати наростання впливу і поступового поліпшення життєвого рівня росіян— вважає А.Шепс.
Інформаційне протистояння Росії і США, але вже до кінця року відносини стабілізуються, і відкритого розриву відносин не буде.

Посилить свої позиції і Китай, залишаючись буфером між цими двома країнами, і продовжуючи свою політику. Решта держав, які відіграють важливу роль на світовій арені, залишатимуться на своїх позиціях.

Ведьма Ольга

Прогноз для України

Передбачення для України від Олександра Шепса виглядає наступним чином:

  • глобальної світової війни поки не передбачається;
  • народ України буде відчувати економічні труднощі;
  • ситуація в країні погіршиться, можливі соціальні вибухи;
  • війна триватиме, але кордони новоявлених республік змінюватися не будуть.

Розглянемо кожне передбачення для нашої країни докладніше.
Глобальної війни не буде, так як великі гравці не зацікавлені в силовому переділі світової карти. Все вирішують Фінанси і вже зараз зрозуміло, що роздавати карти будуть ті країни, хто забезпечив себе альтернативними джерелами енергії і має власні кошти для підтримки економіки.

Що стосується економічної ситуації, то українці, на думку екстрасенса, житимуть бідніше. Це спровоковано і непродуманими діями уряду, і всесвітнім спадом економіки через введення санкцій, і погодними аномаліями. Наслідки неефективної внутрішньої політики українці вже відчули в 2020 році. У новому 2021 році наш народ знову чекають кадрові перестановки, роздача посад «своїм» людям і спроби ручного управління країною.

До кінця президентського терміну Україна знайде нових союзників, але важкий період обійти не вдасться. Можливо, в 2022-2023 роках ситуація в країні зміниться, так як президент зможе забрати в свою команду дійсно знаючих людей. Але зараз передбачення Шепса про те, що чекає Україну, не вселяють оптимізму.

Війна на Донбасі


Не оминув екстрасенс і військове майбутнє України. Війна продовжиться-стверджує Олександр Шепс. Що чекає нас в 2021 році, ми дізнаємося вже взимку. Очікується деяке загострення військових дій. Війна на Донбасі продовжиться, а обстріли — не припиняться. Переговори щодо врегулювання дієвих результатів не принесуть, але увінчаються частковим успіхом.

Багато полонених повернуться додому, а частота обстрілів знизиться, але остаточне затишшя чекає український Донбас тільки через кілька років — до 2024 року. На той час, вважає провісник, лідери країн зуміють знайти компромісне рішення і залагодити військовий конфлікт. А поки він буде тліти в своїх кордонах, чекаючи логічного завершення.

Александр Шепс

Ось такий прогноз вийшов у Олександра Шепса щодо майбутнього нашої країни. Наскільки він буде справедливий-покаже час. А поки не впадаємо у відчай і продовжуємо робити свою справу. Всім хороших прогнозів!

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.