UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Олександра Шепса на 2020 рік для України

Ще з давніх часів відповіді на багато питань багато шукали у людей з надздібностями. Екстрасенси, маги, пророки, спілкуючись з духами, ворожачи на картах або зірках, бачачи ведення, передбачали майбутнє конкретної людини або цілої держави.

Фото Александра Шепса

У сучасному світі люди також звертаються до ясновидців, щоб дізнатися, що їх чекає попереду. Особливо питання про те, яке буде майбутнє, виникло в українців після початку військового конфлікту на Донбасі. Свої передбачення, чим закінчиться ця війна, що буде з народом, дали такі відомі екстрасенси історії, як Нострадамус, Ванга, Мессінг.

Не залишилися осторонь сучасні екстрасенси, серед яких можна знайти передбачення Олександра Шепса на 2020 рік для України.  

Олександр Шепс: життя і діяльність екстрасенса

Олександр Шепс, вісімдесят шостого року, – практикуючий в Російській Федерації екстрасенс, який став відомим після участі в шоу «Битва екстрасенсів» чотирнадцятий сезон, російська версія, де став переможцем.

Це молодій, повний сил, енергії ясновидець відразу запав в серця багатьох телеглядачів. Він дивував своїми здібностями, які успадкував від матері. Його мама Людмила-відома в місті Самара (це рідне місто хлопчика) відьми, яка вміє гадати на картах Таро, проводити сеанси спіритизму, спілкуватися з духами померлих.

Вперше Олександр побачив мершего людини в тринадцять років, з тих пір зрозумів: він прекрасний чоловік, який може те, що не можуть інші.

У юності Олександр Шепс займався фотографіями, навчався в театральному інституті, після чого кілька років був актором, моделлю. Екстрасенсорикою хлопець почав займатися, коли почався чотирнадцятий сезон «Битви».

Оскільки на кастинг він не прийшов вчасно, він потрапив в сезон випадково. Діставши свої магічні пристосування, він почав активно їх використовувати на очах у глядачів, провідних шок, після чого його взяли в сезон.

З тих пір, як Олександр став переможцем, він зробив кілька пророкувань, що стосуються миру, Росії. Також є прогноз Олександра Шепса на 2020 рік для України.

Загальний прогноз на 2019 рік

Для всього світу Олександр Шепс передрік початок всесвітньої кризи, яка може охопити всю Європу. Всі країни сприймуть цю кризу по-різному: деякі держави переосмислять свій стан, шукатимуть шляхи вирішення цих проблем.

Александр Шепс

Інші країни, навпаки, використовують кризу в своїх цілях для свого збагачення. Шепс передрікає серйозні проблеми на валютному ринку, критичну ситуацію створять кріптовалюти, з якими впораються нові технології.

У своїх прогнозах екстрасенс згадав про найближчі катаклізми. За його словами, Європу, Росію, Америку відвідають потужні урагани, повені, сильні зливи. Як він сам висловлювався, це природа буде мстити за ставлення людства до природи.

Прогноз Олександра Шепса на 2020 рік для України

Розповів Олександр Шепс, що нас чекає в 2020 році. Прогнози не дуже втішні. За його словами, проблеми, які почалися кілька років тому, триватимуть. Порядок зможе навести владу, яку оберуть люди на виборах дев’ятнадцятого року.

Нові люди, які не мали раніше відношення до політики, почують прохання людей, проведуть реформи, які поліпшать життя українців, зробить її краще.

В цілому, передбачення для України від Олександра Шепса стосувалося наступних пунктів:

  • війни на Донбасі;
  • Земля;
  • економічної кризи;
  • стану українського народу в загальних рисах.

Прогноз Шепса про закінчення війни на Донбасі не надто втішний: війна в двадцятому році не закінчиться, конфлікт триватиме кілька років. Жертв, на думку екстрасенса, буде менше, конфлікт затягуватимуть особи, зацікавлені в продовженні війни.

У продовженні військового конфлікту зацікавлені кілька країн. Є в прогнозі Шепса позитивні моменти: війна не перейде на інші території, області, крім Донецька, Луганська, у військовому протистоянні брати участь не будуть.

Шепс згадав про питання, що стосується розподілу землі. За його словами, це питання так і залишиться невирішеним. Розподілу земельних ділянок між громадянами України призупиниться через корупцію влади, грабежі, які залишаться непокараними.

Економічна криза, що торкнулася весь світ, безпосередньо торкнеться України. У двадцятому році нова хвиля кризи принесе багато бід українському народу. Люди шукатимуть роботу в інших країнах, масово виїжджатимуть за межі країни.

Через підвищення тарифів, цін на товари першої необхідності, корупції влади люди будуть масово виходити на вулиці, створювати мітинги, але кровопролиття більше не буде.

Поліпшити ситуацію разом з новим президентом, його молодою командою, допомагатимуть люди. Допомога стосуватиметься затвердження законопроектів про введення реформ, які поліпшать життя народу, зниження тарифів, збільшення зарплат, пенсій, соціальних виплат. Поступово зміни на краще відчують всі українці, це відбудеться через кілька років.

Пророкування Шепса про те, що чекає Україну, не надто позитивне, хоча є в ньому хороші сторони, вселяють віру на краще. 

Прогноз інших екстрасенсів на 2020 рік

Ванга, Болгарська ясновидиця, передбачала поліпшення життя українців після двадцять другого року. Вихід з кризи, спосіб закінчити війну на Донбасі знайде новий президент, яким стане чоловік років сорока.

Мессінг стверджував: вирішення проблем криється в колективному мисленні, в силі думки. Якщо народ почне думати позитивно, все налагодиться.

Нострадамус передбачав Третю світову вону, яка почнеться з маленької країни. Історики припускають: мова може йти про Сирію, Донбас, Крим.

Олена Курилова, двічі володарка кубка самого сильного екстрасенса країни, передрекла закінчення війни після двадцять другого року.

Хаял Алекперов, учасник «Битви екстрасенсів», також називає двадцять другий рік як роком закінчення війни. Також екстрасенс вважає, що Крим повернеться під контроль України, буде це не скоро.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.